Treść opublikowana przez BMW 1984
-
[e46] co to a wtyki
To ma związek z tym S692 Przygotowanie, BMW zmieniarka 6 CD I-Bus
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Witam chciałem odpalić navi dowiedziałem się z innych forum że to jest MK4 samochód jest z włoch i pytanie dotyczy jaki soft wgrać żeby było po PL i działała mapa nie znam się za bardzo na tym ale z pomocą waszą na pewno się uda
-
BMW e46 Darmowy program do podpięcia komputera
Witam jaki kabelek zakupić do interfejsu inpa pacjet bmw e46 320d 2003 r pod laptopa
-
[e46] co to a wtyki
Witam panów jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie na odpowiedni dział. Moje pytanie co to za wtyki znalazłem je za czytnikiem navi MK4 do czego służą były fabrycznie zapakowane w szmatkę na rzepę
-
[M47N] Metaliczne stuki- maglownica?
A w firmie EUROREG koło mielca robił ktoś taki zabieg
-
[M47N] Metaliczne stuki- maglownica?
Witam mam takie pytanko związane z regeneracją maglownicy do bmw e46 320d 2003r gdzie na podkarpaciu można dobrze zrobić taki zabieg
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Witam czy ktoś był na takiej usłudze w Dealer BMW Auto Premium Rzeszów zadowolony czy porażka
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Przy następnej wymianie będzie motul 8100 X-CESS 5w 40 ale płukanki nie bede robił dzięki za info
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Ok rozumiem ale jedni zalecają zrobić płukankę co w tej kwestii nie rozszczelni to silnika i jaki olej będzie lepszy 5w30 czy 5w40
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Witam kolegów mam pytanko odnośnie oleju Jestem posiadaczem bmw e46 320d z 12.2003 r z włoch przebieg to 200 tyś zalany olejem shell helix HX7 10w40 nie wiem ile jeździło na tym oleju nie ma wycieków lekko poci się koło turbo czy zmienić olej na 5w40 shell helix lub coś innego co polecacie z tym zrobić
-
E46 320d 150km wyciek oleju
Witam zrób dokładne oględziny turbo może mieć przedmuchy na wężu od turba do intercoolera
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Model: e46 Silnik: M47n 320d Przebieg: 200 000 km Styl jazdy: normalny Użytkowanie: Miasto 80% trasa 20% Zużycie bieżące na l/1000 km: brak danych Instalacja LPG: nie DPF: nie wiem Dotychczas: Shell Helix HX7 10w40 Co polecasz zmiana na 5W
-
[e46] wskaznik paliwa
Kabelek był tylko jeden przerwany od strony pasażera między progiem a tym okrągłym czarnym deklem
-
[e46] wskaznik paliwa
Witam zrobiłem tak jak radził SilverRanger pomierzyłem rezystancję na pływakach i jest ok wartości są podane w książce "sam naprawiam" i nic podmiana pływaków też nie przyniosła efektów sprawdziłem jeszcze czy kabelki są gdzieś nie przerwane od pływaków do zegarów oczywiście miernikiem i się okazało że jeden jest uszkodzony po naprawie kabelka teraz nareszcie pokazuje stan paliwa pozdro
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Model: e46 Silnik: M47n 320d Przebieg: 200 000 km Styl jazdy: normalny Użytkowanie: Miasto 80% trasa 20% Zużycie bieżące na l/1000 km: brak danych Instalacja LPG: nie DPF: nie wiem Dotychczas: Shell Helix HX7 10w40
-
[e46] wskaznik paliwa
I wszystko się wyjaśniło do wymiany pływak nr 2 tak pokazał komp tylko który to jest nr 2
-
[e46] wskaznik paliwa
czyli wychodzi na to co wy tu piszecie że uwalone są oba pływaki myślałem o tym żeby podmienić oba bez wyciągania z baku tylko że nie ma nikogo kto by takie miał na wierzchu
-
BMW 320d problem z dogrzaniem samochodu
Silnik M47 320d
-
BMW 320d problem z dogrzaniem samochodu
Podepnę się wymieniłem termostat w 320d bo się nie dogrzwał teraz skazowka w pionie ok przejechałem 50 kilometrów i wąż od termostatu do chlodnicy był zimny czy dizle tak mają nie da się nawet odpowietrzyć nowy i już zacięty macie jakieś sugestie
-
[e46] wskaznik paliwa
A jak byłby jeden pływak uwalony a drugi dobry to czy w teście 6 byłyby jakieś wskazania
-
[e46] wskaznik paliwa
Odblokowałem i jest tak 6.1 same zera 6.2 to samo i 6.3 też
-
[e46] wskaznik paliwa
Jak wchodzę w ten test 6 to mnie wraca z powrotem pokazują się kilometry co trzeba wcisnąć podpowiedzcie
-
[e46] wskaznik paliwa
Dziś sprawdzę i dam znać
-
[e46] wskaznik paliwa
Witam podepnę się pod temat a mianowicie wskazówka od paliwa oparła się na zero i świeci rezerwa w baku paliwa za 200 zł komputer nie pokazuje ile można zrobić na baku kilometrów test zegarów ok czy od tej wskazówki jest jakiś bezpiecznik
-
[e36] 318 hak holowniczy westfalia
Witam właśnie potrzebuję taki dyfuzor z klapką do tego haka jak by ktoś miał to przygarnę za rozsądną cenę pozdro