Treść opublikowana przez szymon-o
-
E39 Kombi WBADP710X0GS76789
szymon-o odpowiedział(a) na diablo228 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutko na pewno lepiej by wyglądało dokładnie wymyte do zdjęć :) . Fotel kierowcy na 100% na żywo będzie wyglądał na wysiedziały ....... . Tylny znaczek to drobnostka ;) . Szkiełko lewego przedniego światła przeciwmgielnego do wymiany. Wydaj mi się również, że przedni zderzak trochę wisi z prawej strony autka. Niestety aby coś więcej móc powiedzieć .......... trzeba zobaczyć na żywo.
-
BMW e91 335d KZ87392 UWAGA!!
szymon-o odpowiedział(a) na marcinx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO brak relingów to aż tak bym się nie czepiał ;), bo one nie zawsze "upiększają" autko :) .
-
E60 WBANX31060C049054
szymon-o odpowiedział(a) na venom1111 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzarny grill w ogóle mi tu nie pasuje ;) . Bardzo fajnie kolorystycznie zestawione wnętrze. Wydaje mi się, że tylny zderzak z prawej strony mógłby być troszkę lepiej spasowany, ale pewnie się czepiam ;) .
-
e 46 330d WBAAP91090JH85437
szymon-o odpowiedział(a) na remol10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena na pewno adekwatna do stanu ogólnego :wink: , ale faktycznie trzeba obejrzeć na żywo i się zastanowić czy warto zakupić i "dopieszczać".
-
e46 325CI,Katowice, WBABN31050JW00076
szymon-o odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStraszna koza jak na takie "letnie" obuwie ....... nie mogłem się powstrzymać :) . Tyłowi autka również bym się dokładniej przyjrzał ....... . Coupe w tym kolorze kupuje się oczami ;) . Mi się podoba, że sprzedający nie ukrywa że autko było uderzone ............ podobnie jak On ;) trzeba zweryfikować jak bardzo i się poważnie zastanowić ..... :) .
-
E46 320d, WBAAP71080JL32363, Kraków
szymon-o odpowiedział(a) na smoky temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKlasyczne e46 320d ;) : - sprzedawca faktycznie pomylił się z rokiem autka ;) ; - w akcji zaginęła tylna wycieraczka (chociaż to pierdoła :) ); - grill nie powinien być cały chromowany ........... . Jeśli wypisane części zostały faktycznie wymienione itd. bo teoretycznie parę $ po zakupie odchodzi, swoją drogą na plus świadczy wymiana filtra odmy.
-
BMW e39 520i WBADT11070GY60821 Warszawa
szymon-o odpowiedział(a) na legionista6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo interesujący egzemplarz :) .
-
E46 320i WBAAW11020JV13989 Częstochowa
szymon-o odpowiedział(a) na qasu123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie bardzo ładnie wygląda owy egzemplarz ......... chociaż do kombi to wolałbym 2,5i :norty: ........ 2,2i jest jak znalazł do sedana :cool2: . Jedna rzecz niestety mnie zastanawia ............... pas przedni, czy jednak troszkę nie za szybko aby był po-liftowy .......... ?
-
BMW E46 320 WBAAM11041JM54421 Wrocław
szymon-o odpowiedział(a) na macaco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo osoba to inna opinia ;) . Autko mimo wieku :wink: zgodne z vinem .....co już dużym plusem według mnie :) . Faktycznie tył zaliczył kontakt z jakimś słupkiem, znakiem drogowym itd. ............ , ale widzimy to wszyscy ;) ........... . Przy oględzinach stwierdzamy, że cały tył "nietknięty" to już jest argument do pewnych negocjacji :) . Mnie troszkę rażą dywaniki z różnych parafii ;) oraz zaparowany/zmatowiały lewy przedni reflektor . Jeśli dobrze rozumuję to aktualny właściciel posiada autko od 3 lat przynajmniej ................. tzn. coś tam musiało być robione ;) aby pojazd dalej jeździł :norty: (jak dla mnie kolejny "+").
-
[E90] [Niemcy] VIN: WBAPN31020E131964
szymon-o odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadna sztuka :) . Można by pomarudzić dla zasady o chyba : - prawą stronę przedniego zderzaka ; - prawy próg na "środku" . Wydaj mi się, że jest to jakieś porysowanie .......... co jak dla mnie w ogóle nie dyskwalifikuje autka .
-
[E46] kupno samochodu.
szymon-o odpowiedział(a) na Sebek96 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe felgi w e46 właśnie zachęcają do kupna ............ , ciekawe co by się okazało przy dokładnych oględzinach ;) .
-
[e91] 320d BMW Inchcape Warszawa WBAVU310X5FJ37510
szymon-o odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPakito auto z Wawy praktycznie nie ma minusów ;) , świece do roboty w ropniaczku są praktycznie zawsze ;) . Tarcze tył jak zostaną wymienione to będziesz miał do końca żywota tego autka u Ciebie. Mankamenty blacharskie wszelkiej maści zawsze będą ........... chyba że pojazd był malowany ........ a wtedy osoby uzbrojone w mierniki grubości lakieru mogą marudzić. Wyposażenie to sprawa indywidualna ............ szukać dalej zawsze można ale czy warto ............. . Zimowe koła faktycznie nie nie wyglądają przez swoje ET :mrgreen: . Osobiście również się dziwie, że 320d od 320SI nie może znaleźć nowego właściciela , na fotkach również wygląda obiecująco ;) , kolor jedyny właściwy ........ (mimo że ma same wady hehe) a jedyny plus to prezencja od razu po dokładnym pucowaniu :roll: ).
-
[e46] 330ix WBAEW51040PF88511 Lublin
szymon-o odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStandardowe :mrgreen: : - kierownica miejscami troszkę wytarta; - gałka zmiany biegów również troszkę obgryziona :( - Troszkę na siłę również maska w 100 % idealnie nie leży ;) . Obawiałbym się o układ przeniesienia napędu ........... aby wszystko było ok ........ (taka moja fanaberia "X" i "A" ......... nie dziękuję).
-
E39 528 Iława WBADP61080GS43087
szymon-o odpowiedział(a) na marciing temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa miejscu musiałbyś dokładnie się przyjrzeć bezwypadkowości, bo odstająca tapicerka nie koniecznie może oznaczać wystrzał poduszki ........ . W ogóle jazda próbna zaliczona .............. , bo automatowi również trzeba by się przyjrzeć .... :) ?
- E46 koła
- E46 koła
-
[E90] 320D VIN:WBAPN11070VJ87676
szymon-o odpowiedział(a) na Mateuszt86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTapicerka w ogóle nie pasuje to tej co mówi vin ;) . Powody zamiany tapicerki mogą być różne ............ przy kupnie używanego autka autka najlepiej przyjmować wersję pesymistyczną.
-
E46 318 WBAAP31010EJ61196 po inwalidzie
szymon-o odpowiedział(a) na dezer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę ciężko coś powiedzieć ................ bo jak autko wizualnie wygląda na zaniedbane ............. to mechanika również prawie zawsze kuleje ............ :( .
-
bmw e46 330i WBAEN51030PC21621
szymon-o odpowiedział(a) na Grajo85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiezła sztuka :cool2: . Koledzy jeszcze tylko niewypunktowaliście krzywo osadzonego lewego przedniego kierunku (chyba, że nie doczytałem ;) ). Autko przygotowane do zdjęć, ale na takie czyste przyjemniej się nie patrzy ............ :mrgreen: ? Osobiście pofatygowałbym się na oględziny :) . P.S. Jeszcze rancik z lewej strony przedniego zderzaka ........ ale to szukanie na siłę :) .
-
e46 320dA 150km Gdańsk Osowa WBAAS71030CJ35300
szymon-o odpowiedział(a) na firebatt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe jak długo ta cena będzie aktualna ........... a może brakuje chętnego na duży rabat przy zakupie.
-
e46 320 D Stryków WBAAS71014CK52279
szymon-o odpowiedział(a) na lukasz2007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawy przód obejrzałbym dużo dokładniej na miejscu ;) . Ogólnie kolor mieni mi się w przynajmniej dwóch odcieniach, ale takie wymysły sugerując się tylko słabymi fotkami to wróżenie z fusów ........ . Trzymajmy kciuki, aby sprzedający dorzucił do autka fabryczny felgi M-Pakietowe ;) , bo s.43 na zimę ok ale na lato nie przystoi ........... .
-
[E46] BMW 330d STASZÓW WBAAL91040FS12702
szymon-o odpowiedział(a) na nosek55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMimo wielkiej sympatii do 3.0d omawiany egzemplarz mnie nie porywa :( . Na fotkach całość wygląda sensownie mimo, że widać ślady użycia. Wyposażenie ok, ale niestety samochód ma 13 lat i cena jak za taki egzemplarz wydaj mi się wysoka .......... + opłaty ............ no nie wiem czy nie sensowniej jest rozglądnąć się za młodszym 2.0d 150 KM. Jeśli w tym egzemplarzu sprzęgło i dwumas jest jeszcze fabryczny, nie ma problemów z pompami / wtryskami to nie chcę być prorokiem ale kwestia czasu ........... . Przez forum 2 albo 3 krotnie przewinęły się takie 3.0d z przelotem 500 tyś + a wizualnie wyglądały ok .............. .
-
[E46] 318i 143 KM WBAAY71064FZ54885
szymon-o odpowiedział(a) na szczesik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie ale rzeczy M-Pakietowe były zgodne z vinem przecież, czasami to ciężko dogodzić .............. :wink: . Jak domniemam Bumka mogła być warta uwagi, bo na fotkach prezentuje się obiecująco. W ogóle ... kategorycznie :!: :P nie zgadzam się ze stwierdzeniem e46 Vs. e39 0 : 1, bo wszystko zależy od upodobań właściciela :mrgreen: .
-
BMW e46 316ti Compact wycena i opinia WBAAT51060FW19302
szymon-o odpowiedział(a) na alomndo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBywa i tak, ale jesteś pewien że była mocno .......bo jak zrozumiałem to cały bok był przerysowany ....... ?
-
e46 WBAAP31080JL11960
szymon-o odpowiedział(a) na kubik1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDolegliwości standardowe do zrobienia ....... ;) . Jeśli dobrze zrozumiałem miejsce wycieku to do wymiany jest uszczelka pokrywy zaworów, nic strasznego . Omawiany samochodzik ma już swoje latka, wszelkiego rodzaju pierdółek na pewno będzie więcej ;) . Przód chociażby przez zbiorniczek od spryskiwaczy do dokładnej weryfikacji. Przed kupnem podjedź autkiem na pomiar geometrii czy autko jest proste ........bo nieuniknione jest malowanie/lakierowanie jakiegoś elementu ;).