Treść opublikowana przez szymon-o
-
E90 325Xi -2005 - Ostrzeszów WBAVD11080AU83176
szymon-o odpowiedział(a) na rycha0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie fotki to aż miło się ogląda, skoro widziałeś zdjęcia szkody to warto by się faktycznie zastanowić nad dokładniejszym sprawdzeniem.
-
E39 3.0 ocena WBADL71070GM89470
szymon-o odpowiedział(a) na kwk222 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie ogólnie autko na fotkach słabo się prezentuje :( , jak przypuszczam największym atutem jest cena ........ ?
-
Bmw e46 320 d 150 km Klapki kolektora ssacego
Nawet bardzo słabo kolego szukałeś ;) .
-
E46 320d 2003r Lubin WBAAS71040FY18783
szymon-o odpowiedział(a) na arturex001 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa zdjęciach wygląda bardzo obiecująco ;) , oby mechanika była na dobrym/bardzo dobrym poziomie ;).
-
E46 318i by Adi
Felgi bardzo podkreślają charakterek autka ;) . Sedanik faktycznie bardzo ładnie się prezentuje, szkoda że nie mogłem zobaczyć go na żywo jak był odbiór osobisty :) .
-
Czarne E46 Touring 320d/ sprzedam nie aż tak drogo :)
Ja bym raczej .......... podsumował, że "Szkoda tracić okazji na w końcu białe s73 :mrgreen: ".
-
E46 330D WBAEX91060PH94188
szymon-o odpowiedział(a) na Warwolf temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWarta grzechu była ;) .
-
BMW E46 czy warto? Wbaed91090fm74309
szymon-o odpowiedział(a) na transfer temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi się coś kojarzy, że ten samochód już był na forum ........... .
-
E46 320i, 2001, Kołobrzeg, WBAAV11040FT75734
szymon-o odpowiedział(a) na arktan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna tylko dopisać, że brakuje podstawki do podnoszenia samochodu lewej tylnej :) hehe. Na miejscu dokładnie zweryfikować jakie obrażenia przodu były, pomarudzić i jak się spodoba to zabierać ;).
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
szymon-o odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKamil trzeba czytać, ze zrozumieniem ;) : - właściciel wspomniał o tyle ........ dokładniejsza analiza; - moja skromna osoba sugeruje również przód = dokładniejsza analiza ;). Co do samych oględzin to warto by autko dokładnie przetrzepać ............. ;). Dokken listwa faktycznie trochę odstaje, ale czy taka "pierdoła" powinna już dyskwalifikować samochód .........., teorii spiskowych wymyślać nie będę ;) .
-
bmw e46 318i 2.0 : WBAAY71030FZ45197
szymon-o odpowiedział(a) na maro123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNumer podwozia WBAAY71030FZ45197 Kod typu AY71 Typ 318I (EUR) Typoszereg E E46 (4FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji LIM Układ kierowniczy LL Drzwi 4 Silnik N42 Pojemność skokowa 2.00 Moc 105 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT) Data prod. 2002-05-08 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk. S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid. Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort P981A COMFORT PLUS PAKET Top Komfortpaket Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki Z fotek możemy pomarudzić : - o boskie felgi letnie :); - lewy przedni błotnik możliwe, że ma inny odcień ..... chociaż ocena koloru z fotek to wróżenie ......; - nie wiem co myśleć o gałce zmiany biegów; - trochę szkoda, że alcantara na siedzisku się przeciera :(.
-
330d poznań WBAAL910X0FS19329
szymon-o odpowiedział(a) na kubaa88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zaniedba się między innymi "naderwane" tuleje dyfra to "coś wyrwać się może". Tyłowi przy oględzinach na miejscu dokładniej bym się przyjrzał :), oraz przodowi ...... ewentualnie jego prawej części :) . Dla formalności :) : Numer podwozia WBAAL910X0FS19329 Kod typu AL91 Typ 330D (EUR) Typoszereg E E46 (4) Seria 3 Rodzaj konstrukcji LIM Układ kierowniczy LL Drzwi 4 Silnik M57 Pojemność skokowa 3.00 Moc 135 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Tapicerka STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT) Data prod. 2001-05-16 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S313A AUSSENSPIEGELPAKET Lusterko zewn. z funkcją składania S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk. S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid. Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort P981A COMFORT PLUS PAKET Top Komfortpaket Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki
-
BMW 330D WBAED91090FM70549
szymon-o odpowiedział(a) na koziolekkamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSztuka faktycznie ładna, silnik bardzo ciekawy ;) ale ............. : - opcja bez-wypadkowy nie bardzo uczciwie zaznaczona ;), przód do weryfikacji na miejscu ........... może właściciel ma fotki uszkodzeń.
-
Dżordż-->> E46 Coupe Topasblau, Smerfetka na 18'' kapciach
Autko z bliźniaczego forum ;) , kojarzę wydarzenie z tylnymi oponami :| .
-
E46 330xi włodawa ...PF16837
szymon-o odpowiedział(a) na panda79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo już się poprawiamy. Kolego niestety dużo autek ma takie faktyczne przebiegi a na liczniku 1xx ............ ;) , wszystko zależy od faktycznego stanu itd. (broń boże nie bronię autka z tematu ..... bo tak jak pisałem lista "rzeczy" gumowo-metalowych na pewno czeka w kolejce). Co do kupna/wyjazdu to faktycznie nie ma reguły możesz miło zaskoczyć się 50 km od domu a "przeżyć atak serca" 500 km+ wrrrrrrr.
-
e46 325xi Kozienice ...PE75925
szymon-o odpowiedział(a) na panda79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTomek już odpowiadam ;) : - wiadomo jak to z samych fotek ....... prawy przedni błotnik przy reflektorze sprawia wrażenie wgniecionego, albo listewka została niedokładnie wsadzona; - jest informacja o malowanych, któryś drzwiach ....... sumują dwa powyższe myślniki lepiej sprawdzić dokładnie ;) . Swoją drogą nie bardzo lubię :P Twoją i jakub-a "Przeogromną ofensywę" Pb Vs. ON :mrgreen: .
-
[E46] 320CI GNIEZNO WBABD11020PM34149
szymon-o odpowiedział(a) na mateo05 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden z lepszych rodzynków i tyle, w Gnieźnie bylem już chyba z 3/4 razy i teorię mam taką : - Trzeba się wybrać na cały dzień ;) i mieć bardzo proste wymagania ropa/benzyna, mały/duży/średni :norty: na tyle egzemplarzy co czeka sobie na kupno na pewno znajdzie się coś ;) . - W Radomiu jest chyba zbliżona sytuacja, ale obraz wyklarował się z siedzenia kierowcy i krótkiego postoju na tankowanie ;) tylko.
-
e46 325xi Kozienice ...PE75925
szymon-o odpowiedział(a) na panda79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoleżanko z tymi felgami to taki objaw :mrgreen: pokręcenia ........... . Powinny być :arrow: http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Touring/Europe/320d-M47N/LHD/N/2003/december/browse/wheels/bmw_light_alloy_wheel_star_spokes_44/ Osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby faktyczny przebieg tego egzemplarza był zbliżony do 3.0i z Włodawy. Całą prawą stronę bym dokładniej prześwietlił.
-
E46 330d Wieluń WBAEX91090PH94430
szymon-o odpowiedział(a) na judo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSztuka jest bardzo ciekawa, gdyby szukał aktualnie 3.0d dla siebie zabrałbym swoje zabawki oględzinowe i wybrał się na przejażdżkę. Co do fotek: - kierownica jest już troszkę wytarta; - trzymam kciuki aby boczek kierowcy nie okazał się również wytarty; - zdjęcie wnętrza jest zaczerpnięte z poprzedniej aukcji jak autko było do niezarejestrowane jeśli dobrze pamiętam; - Mikan nie wydaje mi się, że tył "podejrzanie" niżej siedzi ......... pewnie kwestia czasu i tylne sprężyny, amortyzatory i ich poduszki do wymiany (w wersji po Bożemu ;) ), ale tylnemu zderzakowi można by się dokładniej przejrzeć ; - oglądając na miejscu również przeglądnąłbym dokładnie przód ;) . Gdyby w vin-ie znalazła się wzmianka o H/K to chyba wszyscy byli by zadowoleni, oby na miejscu jakieś "poważniejsze kwiatki" nie wyszły :) .
-
E46 330xi włodawa ...PF16837
szymon-o odpowiedział(a) na panda79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutentyczny przebieg faktycznie duży, ale Bumka zachęcająco prezentuje się na fotkach ........... (tutaj praktycznie znamy ten autentyczny ........ a przecież jeżdżą jeszcze większe ......... ;) ). Teraz troszkę "gdybania" jeśli silnik jest nadal ok to elementy gumowo-metalowe na pewno już stoją w kolejce do wymiany. Wątpię aby sprzedający był skory do tak dużej negocjacji ceny bo jest tylko 20 tyś do wydania :P . P.S. Faktycznie interesujący wzór felg :norty: .
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Widzę, że temat o klimie ładnie się rozkręcił :wink: . Krzysiek tak się składa, że zawsze :norty: , ja miałem jakąś chemię użytą do odgrzybiania. Musiałbym coś pokombinować i dać podpis np. "coś Bumce dolega/albo jest chęć dopieszczenia zapraszam do swojej galerii .....temat może był już przerabiany :wink: ".
-
E46 Touring 330i (update - wizyta na hamowni)
Interesująca Włoszka ;) opis oględzin również bardzo ciekawy :) . Do listy rzeczy do zrobienia dorzuciłbym kupno oryginalnych felg M-Pakietowych bo te ze zdjęć to niestety chińczyk .
-
320D - amortyzatory.
Standardowe amorki to gazowo-olejowe :) ......... takie są podobno bardziej komfortowe (opinia zasłyszana) . Niższa cena musi coś sugerować :wink: .
-
olej do wspomgania wlany do chłodnicy
Coś takiego może zdarzyć się każdemu więc głowa do góry ......... co do konkretów jeśli mnie by to spotkało to : - zastosowałbym środek do płukania chłodnic; - spuścił praktycznie cały płyn chłodnicy ............, a pamiętać trzeba o korku spustowym w bloku silnika ;) (2.0d 150 KM z prawej strony); - pokusiłbym się dodatkowo o demontaż chłodnicy i dodatkowe/indywidualne wypucowanie od wewnątrz.
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
13.05.13 Serwisować trzeba :) Po wyłączeniu klimatyzacji z nawiewów zaczął unosić się "nieświeży zapach" (z niewiedzy układ klimatyzacji zaniedbałem :( ). W pierwszej kolejności padło na odgrzybianie co przedstawiają fotki poniżej ;) : http://i60.tinypic.com/aujuix.jpg http://i57.tinypic.com/dvkbba.jpg Poprawa znaczna ;), ale jeszcze jedno "piecykowanie" było potrzebne. Dwa dni później klima została ponownie nabita i muszę stwierdzić, że poprzedni właściciel faktycznie sprzedał Bumkę z uzupełnionym czynnikiem ;). Na dzień dzisiejszy z klimą nic nie trzeba robić :cool2: . Co osoba to inna opinia, ale dowiedziałem się: - odgrzybianie klimatyzacji sprejami to podobno jak stosowanie tylko odświeżacza; - zalecane jest odgrzybianie co roku; - jeśli nie ma potrzeby to nie jest konieczne nabijanie co roku, dużo zależy z jaką intensywnością z "chłodzenia" się korzysta i jak się ceni serwisant :roll: ; - z tego układu powinno się regularnie korzystać nawet w okresie zimowym .......... aby między innymi olej mógł się rozprzestrzenić na cały układ. 13.05.19 Weekendowy wypoczynek Pierwszy w tym roku wyjazd nad jeziorko, w sumie standardowo Niesulice, ........... ale mniej uczęszczana zatoczka :wink: . http://i62.tinypic.com/33k9opi.jpg http://i58.tinypic.com/9h2zwh.jpg http://i57.tinypic.com/4uwc9h.jpg Pozdrawiam i zachęcam do komentowania/ewentualnych pytań.