Treść opublikowana przez olo46
-
BMW E46 Compact na krótkie miejskie odcinki
olo46 odpowiedział(a) na tommyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażta z kosciolem gratis juz byla na forum omawiana
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
olo46 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa być koniec świata w tym roku, ale to już lekka przesada :mrgreen:
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
wymiana piór pomaga jak wycieraczki jeżdżą po suchej szybie, a mój podobnie jak u kilku kolegów czeka (tylko nie wiem na co :) chętnie bym się dowiedział, jak go zresetować, albo podjechać do kogoś z pomorza kto ogarnia ten temat. Nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo do tej pory, ale pogoda taka, że teraz musze recznie machać wycieraczkami. Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim
-
e92 e93 330i 335i
olo46 odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmi tez wyglada na amerykanca, poza tym sporo tam jest aut właśnie z US
-
e92 e93 330i 335i
olo46 odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażosobiscie odradzam ten auto handel, ale jak w kazdym moze trafic sie wyjątek.
-
e36 coupe nowa sól czarna coupe
olo46 odpowiedział(a) na neo386 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażon chyba stawia początki w pisaniu bez błędów :duh:
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
olo46 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWOOOW, zawsze z niecierpliwościa czekam na posty Loony:D jak to mowią w Ameryce wszystko lepsze i większe nawet stłuczki parkingowe :cool2:
-
O e46, które zostało kupione
olo46 odpowiedział(a) na Caarl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem o jakiej różnicy cen piszecie, może mieszkania sa droższe w Wawie, ale jak jadę to ceny w knajpach podobne, taksówki tańsze, ceny paliwa podobne, latem nawet niższe niż nad morzem,średnia wychodzi podobnie, mówię oczywiście o dużych miastach, wiadomo że w małych będzie taniej.
-
[UWAGA] BMW E46 Coupe 325CI USA BIAŁA SKÓRA 50.000km 2005 VI
olo46 odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpowinien byc zakaz rejestracji takich aut. Jak szkoda całkowita to na złom, ewentualnie na części, a nie jakies ćwiartki połówki i Ch wie co jeszcze. Potem każdy sie dziwi że wypadki na drogach. Jestem ciekaw ile tych przypadków, gdzie z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni było spowodowane właśnie takimi kwiatkami.... :duh:
-
Podgrzewana przednia szyba
u mnie garaz coraz mniej ma wspolnego z garazowaniem, kiedys wchodzily dwa auta teraz jedno ledwo sie miesci :mrgreen: takze pozostaje skrobanko :cool2:
-
Navara vs L200 vs Xilux vs Amarok
olo46 odpowiedział(a) na Balugass temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkurde 2.0 tdi w amaroku to chyba jakas pomyłka.
-
Podgrzewana przednia szyba
wydaje mi się że MB też ma w opcji ogrzanie szyby przedniej, ale moge się mylić. tak czy owak bardzo przydatny patent.
-
Rozgrzewanie silnika E90 320d
to prawda że autem się jeździ ale czasem szkoda rozrusznika, akumulatora , dla litra ropy który niby zaoszczedze.
-
Navara vs L200 vs Xilux vs Amarok
olo46 odpowiedział(a) na Balugass temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażswego czasu tez szukałem pick up'an mi najbardziej pasowała Navara, podobno ten silnik 2,5 dci lubil dosc czesto noge wystawic, znajomi polecali mi l200 i hilluxa. Ja nie zdecydowalem sie nazadnego z nich kupilem t5 :)
-
Podgrzewana przednia szyba
ja też żałuję że nie mam tego gadżetu, miałem go kiedyś w focusie i bardzosobie chwalilem, ale to była chyba jedyną zaletą tego samochodu.
-
Rozgrzewanie silnika E90 320d
nie wiem cZym tu się chwalić? pewnie dzięki takim durnym mandatom norma była wyrobiona i pochwała od przełożonych :cool:
-
Rozgrzewanie silnika E90 320d
Z tego co mi wiadomo to faktycznie samochod sie odpala i jedzie, przeciez nie zajedziesz turbiny jak delikatnie obchodzisz sie z gazem, do 2500 obrotów nic jej nie bedzie. Fakt w tych "cywilizowanych" krajach za czekanie z odpalonym silnikiem można zgarnąc mandat :duh: Ekolodzy powoli dopinają swego.
-
320D automat - spalanie
w mieście to jak najbardziej normalny wynik.
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
koszt wymiany od 800 do 1800 zł !! w zależności od warsztatu. Wymiana miski z filtrem i oleju. trwa to dosłownie 30 min. obie ceny dotyczą wymiany na oryginalnych częściach także warto dodzwonić i popytać.
-
cykliczne drgania przednich kół powyżej 120 km/h...
tak jak koledzy wyżej piszą, na 99% opony, miałem kiedyś coś takiego z nowymi oponami, wulkanizator mówił że kord w opinię strzelił, czasem tak się zdarza, co ciekawe uwzględnili reklamacje.
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
olej się zmienia! pierwsza wymiana po 160000, następne podobno co 80000 lub 100000. tego dokładnie nie wiem bo co warsztat to inna wersja. jestem świeżo po wymianie. W moim odczuciu lekką poprawa, wcześniej dość nerwowo zmieniał biegi zwłaszcza w dol oraz przy wyrzucanie na R. Jak ktos z pomorskiego to moge polecić dobry warsztat od automatów. Co di tego szarpania to tak jak kolega wyżej napisał, tak musi być, bo silnik na D działa pod obciążeniem.
-
e36 coupe nowa sól czarna coupe
olo46 odpowiedział(a) na neo386 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem, ale za moich czasów dość solidnie uczyli ortografii i jakoś strasznie dawno to nie było, nie wiem czy to taka forma żartu (jeśli tak to słaba), czy ktoś naprawdę jest takim debilem :duh:
-
E46 & E39 ;)
olo46 odpowiedział(a) na vystelior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteraz po prostu będą przywozić te które mają milion najechane i będą cofać poniżej 100000 ot sposób na wysoki kurs. Jedynie Zenek będzie miał milion km i książek do końca. pozdrawiam
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
olo46 odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbo BMW to jedyne auta ze skreconymi licznikami na rynku... ja również życze powodzenia w poszukuiwaniu 6 letniego diesla z przebiegiem <200 tkm :mad2:
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
olo46 odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhahaha jutro zadzwonie i zapytam, jaką handlarz ma dniówkę :mad2: szkoda ze nie zapytałeś. Jak chcesz sie samochodem przejechać to teraz jeszcze z kanistrem trzeba jezdzic. Naprawde mają coraz lepsze poczucie humoru :duh: