Treść opublikowana przez olo46
-
E90 320d - 3 ogłoszenia
olo46 odpowiedział(a) na Siemion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtutaj na forum jest taki Zenek ci też każe sobie płacić dniowke za wizyty w ASO że swoimi padlinami, także może ti on wystawia :)
-
Nagły wzrost spalania
widze akcja serwisowa na forum, wszyscy termostaty wymieniają, haha. Ja również potwierdzam, po wymianie po ok 10 km temp 90 st :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
ludzie sie naczytaja, artykułów ze niby po 150 czy po 200 tys zaczybajna sie koszty to nie dziwne , ze takie przebieki w autach 10 lat i wiecej
-
felgi do e91 od e60
no to jest wlasnie problem, podróby mozesz kupic na allegro za grosiki w kazdym wzorze, a z tych fabrycznych do e90 to jakos ciezko cos dobrac, przynajmniej dla mnie.
-
felgi do e91 od e60
no to raczej podróba, bo w katalogu tylko 19"
-
felgi do e91 od e60
no już tam się dowiedziałem że wejdą, tylko musisz szukać od e60 bo te od z4 I e46 nie wcisniemy. kurde show się wszystkim podobają, myślałem że wyrwę jakieś okazyjnie przez zimę ale widzę że kolejka po ten wzór się ustawia.
-
E90 felgi ET
ja akurat ze zmiana felg, jechac na jakis program, mysle ze mi to zrekompensuje z nawiazka. 225 jednak wygladaja zdecydowanie lepiej.
-
felgi do bmw e 90 srebna
wg mnie wzor 160 i 194 sa bardzo ladne, zobacz w katalogu dwa posty wyzej, ja mialem wlasnie te kupowac na wiosne, ale zdecydowalem sie jednak na 18:D
-
E90 felgi ET
oo woow te tez niezle, ogolnie podobaja mi sie felgi, które maja pocowanie srub troche glebiej niż rant felgi, wyglada to kozacko:D ale juz zdecydowalem, wzor 135, wiecej nie moge widzieć bo sie nie bede mogl zdecydowac
-
E90 felgi ET
wielkie dzieki za pomoc, juz wiem jaki wzor musze szukac na wiosne:D, juz myslalem ze beda 17 od e90 bo wzor 160 albo 194 w zasadzie moglby byc, ale jak widze e60 na tych felgach to nie moge oczu oderwac:D
-
E90 felgi ET
oo to powiedz jeszcze jaki rozmiar opony tam wsadziłeś na te felgi, te z e60 chyba nie będą pasować, czy się mylę?
-
E90 felgi ET
to ja tez sie podłącze pod temat czy felgi z linku ponizej: http://allegro.pl/felgi-aluminiowe-18-wz-135-bmw-3-e46-m-pakiet-i1952318132.html wejda mi do e91? Strasznie sie zgrzalem na ten wzor, ale on wystepuje tylko w e46 i e60
-
Nagły wzrost spalania
Dwa tygodnie temu sprawdzałem temp. i było ok nagrzewał sie do 90 st. Od dwoch dni jest na 76 - 78 st, jak mu dam w palnik to dojdie do 86 po czym zaraz spada. Takze wymiana termostatu przede mną.:)
-
Jaki silnik do e90?
to też ciekawe, bo jak znam ludzi, którzy wsiedli w Mietka to nie mogą z niego wysiąść.
-
330ci z Egiertowa
olo46 odpowiedział(a) na dawidpel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaższczerze współczuję każdej osobie poszukującej auta, ja przerabialem to kilka miesięcy temu i jak sobie przypomnę te km, czas i słuchanie tych handlarskich tłumaczeń to doskonale rozumiem wasza frustrację i podzielam zdanie kolegi powyżej o osobach parajacych się tym procederem. mi to się w głowie nie mieści, a jak widać dla innych to chleb powszedni. myślałem, że jak mi przejdzie frustracja ti przestanę tu zaglądać, ale zauważyłem, że handlarze sa tak kreatywni, że uzależniłem się od tego działu :)Tak czy owak powodzenia w szukaniu bo na pewno się przyda.
-
Jaki silnik do e90?
jak robiłem rekonesans przed kupnem i pytałem sąsiada o w211 to nie odniosłem wrażenia że jest on jakoś szczególnie tani w utrzymaniu, po tym co przeżywałem że służbowym renault stwierdzam że roboczogodzina w ASO to lekki skandal zwłaszcza, że ich wiedza pozostawia wiele do życzenia. Tak czy inaczej już któryś raz słyszę że Mietek jest tańszy w eksploatacji także pewnie coś jest na rzeczy.
-
Jaki silnik do e90?
skoro nic sie nie dzieje to wczym c klasa ma byc tansza od 3er?
-
refleksje przy zmianie kół
Musisz wziąć pod uwagę to że zimówki są zrobione z miększej gumy, zazwyczaj mają wyższy profil i są węższe dlatego auto jak by myszkuje, gdy założysz zwykłe letnie np. z profilem 45 to myszkowania nie będzie, ja mam właśnie takie i jestem zadowolony. akurat zmienialem na taki sam rozmiar, bo dojezdzilem te opony, na ktorych kupilem auto, chce zmienic na wiosne, ale sie wacham, pomiedzy 17 a 18, nie wiem mi nie przeszkadza bardzo twardosc ROF zwlaszcza, ze jak wrzuce wozek to nie ma za bardzo gdzie dojazdowki wlozyc :mad2: pozatym ostatnio w drugim aucie zalatwilem dwie opony na dziurach w tydzien, takze mysle ze wlasnie ROF sa stworzone na nasze drogi... mniejsza szansa uszkodzenia zarowno opony jak i felgi.
-
refleksje przy zmianie kół
ja tez jestem swiezo po zmianie opon na zimowki zwykle i niby jest bardziej komfortowo, ale auto jakby bardziej myszkuje po drodze, mialem wrazenie ze na letnich rsc jezdzilo sie pewniej. Troche jestem zawiedziony tym faktem, bo na wiosne mam zamiar kupic wieksze kolka i chyba wroce do ROF
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
Moze ktos z okolic 3miasta moze polecic kogos kto ie tym zajmuje?
-
Rezygnacja z czujnika deszczu
tez to juz gdzies czytalem, mozesz powiedziec co to za firma bo moj czujnik tez chyba potrzebuje kalibracji
-
E90 2005 r. idrive często działa ospale
polecam lekture http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=124245 gdyies pamietam cyztalem o przeczyszczeniu idrive jak znajde pozniej to wkleje
-
320D Trzesie przy odpalaniu
czy te zaslepki do e90 sa takie same jak do e46 i gdzie moge ewentualnie je kupić?
-
[E90] 335 Ciekawostka z otomoto.pl
ja rozumiem że gość sprzedaje auto po dachu jako bezwypadek!
-
koszty utrzymania e90 320d
tak to jest jak się zawsze zarejestrowało ma mamę, tatę, później jeździło służbowymi, na końcu się zostaje z ręką w nocniku... a propo myjni to ja nie twierdzę że nic nie płace za mycie auta, ale uważam, że mniej niż Ty. poza tym pisałem z lekką ironią, bo akurat koszt myjni jest taki że szkoda o nim wogle pisać ;)