Treść opublikowana przez olo46
-
E91,2006, inna praca wycieraczek po wymianie szyby
Myślę, że adaptacja czujnika deszczu pomoże. Miałem to samo, jak masz kabel to robota na 5 min, jak nie masz to podjedż do kogoś kto to ogarnie. Pozdrawiam
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
kolego chodzi tylko o pokazanie, że niektórzy są do bólu zapatrzeni w e9x, że nie potrafią obiektywnie stwierdzić niektórych rzeczy.... tyle w temacie. Czego byś nie porównał do e90 czy to będzie Alfa, E60, czy Bentley Continental to niektórzy i tak mają swoje słuszne racje :mad2: :mad2:
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
najlepsze jest to że w tamtym temacie seria 3 okazała się większa niż 5 :mad2:
-
co byscie wybrali ALFE 159 czy E90?
uwielbiam takie wątki, podobnie jak te ile komu pali :norty:
-
to już moja druga 3-ka coupe !!!
przeciez widac ze sie zakopał, tylko to nie auto zawodzi w takich przypadkach a zazwyczaj kierowca :mrgreen:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
podpowiem że jest jeszcze wypożyczalnie boxów, o ile ktoś mało używa. Dla mnie idealne rozwiązanie, bo na dwa maksymalnie 3 razy w roku o wiele bardziej się to kalkuluje i nie ma problemu z miejscem w garażu. Deska na dachu wygląda zaje..... :cool2: ale niestety po tym czym sypią nasze drogi, po przyjeździe na miejsce trzeba oddać sprzęt na serwis.
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażżycie.... :mrgreen:
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmój kuzyn kupował u nich auto i jest dalej zadowolony, z reszta jak mówiłem, pracuje (a może pracowała) tam moja koleżanka, która zajmuje się leasingami. Co by nie mówić to nadal autohandel (może w odrobinę lepszym opakowaniu). W to że oni nie wiedzieli to też wątpię. Także tępić oszustów i tyle.
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoze dorzucic jeszcze fotele bo wsumie są wymienione.... :mrgreen:
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw podobnym wątku o M3 kolega Waldek zrobił dokadną wycenę takiego auta. Polecam zapoznanie się z tematem :cool2:
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażza taką cenę to można kupic coś lepszego niż topielca, jak coś się dowiem to dam znać, ale ja bym odpuścił.
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażteż mi tak wygląda :mad2: a miałem o nich dobre zdanie....
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie odbiera dzis telefonu, jak oddzwoni i tylko cos sie dowiem to dam znac. Jak jestes z 3miasta to mozemy sie umowic i tam podjechac, bo z tego co pamietam, praktycznie caly czas jest w biurze na miejscu. Te skóry na tylnej kanapie wygladaja jakos dziwnie.... Pozdr.
-
E90 328XI 2011R. WBAPK5C56BA656226
olo46 odpowiedział(a) na Uwe7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjutro zadzwonie do kolezanki która w tam pracuje i zajmuje sie leasingami, postaram się coś dowiedzieć na temt tego auta, chyba że kolega Loona mnie wyprzedzi ;)
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
olo46 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażchętnie się dorzucę, jakbyś miał informację o ewentualnych kosztach to wal na priv pozdr
-
[E91] 320D N47+, carbon schwarz, PRO-KIT
fajne kombi, najlepszy chyba kolor :mrgreen: i o dziwo bardzo łądne felgi oryginalne, przede wszystkim rzadko spotykane :cool2:
-
Ostrzeżenie przed gryzioniami
jakas plaga, mojemu koledze co prawda do Vectry C wlazł szczur przy zmianie koła w te boczki w bagażniku, gdzie u nas jest zmieniarka. Grasował przez ok tydzień, zanim trutka zaczęła działać. Efekt nie palą prawie wszystkie lampy w podsufitce, palą się poduszki (najprawdopodobniej kurtyny, wyżarta tylna kanapa, podłoga w bagażniku. Dziś był u niego rzeczoznawca z TU i wyceniał. Teraz pół auta do rozebrania bo trzeba jeszcze zwłoki zlokalizować... :mad2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
omfg :cool2:
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
znając Arnolda to już ją wystawił na otomoto i może do czwartku nie wytrzymać z tym autem;)
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
właśnie to taki rodzaj wymówki..... browarek albo dobra flaszeczka i można nawet tydzień w garażu siedzieć.... :cool2:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
moja maska nadaje sie do lakiernika i po zimie pewnie tem trafi. Planuje zrobić ręcznie, faktycznie pewnie się zamacham. Po nowym roku rozejrzę się za jakąś polerką mechaniczną, maska będzie służyła jako poligon doświadczalny, żeby nie sp... reszty ;)
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
to moja rowerowa, ale fakt, jak wyjeżdżamy z lasu z tymi lampami na drogę to nie raz dostajemy długimi, żeby zmienić :mrgreen:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
ale wejdzie fotelik i dwie osoby, co w e9x nie jest możliwe, pozatym bagażnik w trójce to porażka, nie mówię o litrach tylko o kształcie :mad2:
-
E90 czy E60 plusy i minusy
a komfort jazdy, lepsze wyposażenie, lepsze (moim zdaniem) materiały. Zależy co kto lubi.... Ja dzis wybrałbym serię 5, ale chyba celowałbym w f10/11, bo mam wrażenie że seria E już trochę się starzeje
-
arnold BMW E91 LCI 320d xdrive
NIe ma się co przejmować, w końcu połowa forum, w tym ja, dalej będzie żyła tym wątkiem i Twoimi rozterkami co to wyboru auta... Powodzenia w szukaniu idealnego auta, chociaż wszyscy wiemy że takowego niema ;)