Treść opublikowana przez dandanio
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Jak bylem u dealera na wymiane czujnika temperatury, to dostalem X3 28i 2013 w zamian, i o ile nie bede sie rozpisywal nad bieda samochodu zamiennego (gola wersja), to musze przyznac, ze N20 mnie pozytywnie zaskoczyl. Jezdzilem juz i 328 i 528 ale w X3 (z powodu wagi) myslalem, ze sie nie sprawdzi - wprost przeciwnie - dynamika jest, skrzynia biegow (8-ka automat) radzi sobie swietnie. Do tego spala okolo 1/3 mniej na podobnej trasie niz moj 35i. Jakbym teraz jeszcze raz kupowal, to powaznie zastanowilbym sie wlasnie nad N20-tka.
-
Zaparowane reflektory
To po co ten wpis? Nie chcesz tego komentowac, to nie popelniaj wpisu. Proste.
-
Zaparowane reflektory
O, moj ulubiony serwis. :)
-
Jak działa Wasza "bunia" podczas tych mrozów?
Jakich mrozow? :norty:
-
X3 z USA
Na Bimmerfescie temat "Pothole explosions" byl chyba najpopularniejszym tematem przez dluzszy czas. :) Dlatego nikt o zdrowych zmyslach nie kupi BMW w Nowym Jorku ze sportowym zawieszeniem i/lub 18 czy 19-calowymi felgami. Hehehe, ja mam wypiarzy, u mnie sila robocza tania nie jest, bo oni, w przeciwienstwie do Twoich, pracowac nie chca. :) Ale, ale, to tylko takie nocne Polakow wywody. :)
-
X3 z USA
Well, pracownik fizyczny tani jest. :cool2: Ale zarty na bok, zajrzyj chociazby na Autotradera na samochody BMW z drugiej reki u Was i u nas: Boston, New York. Zobaczysz, jaka kolosalna roznica jest. A dodatkowo u Was zadna z tych beemek w zyciu soli i zimowych opon nie widziala, no, chyba, ze kogos do L. Tahoe ciagnelo. Dlatego najlepsze samochdy sa z Arizony, a zaraz potem z CA. Koniec i kropka.
-
X3 z USA
Zawsze oplacac sie bedzie sciagac samochody luksusowe/drogie/amerykanskie, takie np. Panamery, Jaguary czy inne Vipery. Moze Corvette? Mustangi? Kazdy sobie sam policzy co i jak mu sie oplaca... Ja wiem jedno, bitych )czy z aukcji: Copart, Mannheim czy podobne), nie warto, chyba ze na handel... A z Cali sciagnalbym sobie ladna, niebieska M3 cabrio z malym przebiegiem. U was tam to tuzin za przyslowiowe 10 centow! :)
-
Zabezpieczenie / regeneracja lakieru
No to skoro juz mamy Was na forum to napiszcie co nieco, jak polecacie pielegnowac (myc/czyscic/konserwowac) nasze X3-ki w czasie zimy. I jak bardzo niszczace dla lakieru jest mycie w temperaturze -10C, po czym woda zamarza zaraz po wyjezdzie z myjki.
- X3 z USA
-
X3 z USA
Przeciez wiesz jak z pompa bylo - 4 czy 5 revisions samej pompy w N54, od N55 jest nowa, od innego producenta. Na razie nie widzialem postow ani w podforum 3-ki ani X3-ki, dlatego smiem polemizowac. Poza tym, u mnie dziala, a mam juz ponad 8k kilometrow!
- X3 z USA
- X3 z USA
-
X3 z USA
Sorry, ze dopiero teraz temat zobaczylem, ale ostatnio dosc duzo sie dzieje... Co do sprowadzenia samochodu do PL, to najlepszy kalkulator znalazlem tu. Mysle, ze jezeli bylbys zainteresowany na powaznie tematem, to moglibysmy powaznie porozmawiac. Do PL wysylalem juz pare samochodow, pewne doswiadczenie mam, kilku dealerow w okolicy znam, a sam pracuje dla firmy logistycznej. :cool2: Zapraszam na priv, jakbys sie zdecydowal. Co do wersji, to najbardziej oplaca sie wysylac wersje "super-mega-hiper" wypasiona, wtedy maksymalizujesz swoje oszczednosci. Co do HPFP (pomp paliwa), to sledzac uwaznie amerykanskie fora (i Xbimmers i bimmerfest), moge powiedziec, ze nie ma problemu, to co kolega Bono pisze, to czysty FUD. :) A co do spalania, to hm... dzis pelny zbiornik 93 oktanowej za $60. Czyli - nie jest zle.
-
System Start/Stop w X3 - udręka?
Nie mam i nie zaluje. W sumie to dziwne, ale nigdy w zyciu nie prowadzilem samochodu z systemem S&S, musi to byc odczucie osobliwe.
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
Ech... jak czytam to mnie taka pewna mala zazdrosc chwyta, ale za chwile wsiadam w mojego 35i, odpalam i setke osiagam w czasie ponizej 6 sekund :norty: Tylko co z tego, ze auto pali ponad dwa razy wiecej... :cry2: :mad2: Tak mysle, ze mi bardzo brakuje jakiegokolwiek diesela X3 na rodzimym rynku. "Przytulilbym" 35d, a i 30d bym nie pogardzil...
-
Zmienny sportowy układ kierowniczy
Podaj numery opcji, bo nie jestem pewien, czy o tym samym mowimy.
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
A co w nim takiego śmiesznego? :?: Tłumaczenia mnie zawsze rozbrajają.
-
Zaparowane reflektory
Jak ? Faktycznie, wolę, jakby mnie tytułowano "Zią" :twisted:
- BMW Apps
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Nie wiem, nie mam. :) Naprawde potrzebujesz tak dokladnie ustawiac predkosc wycieraczek? Ja w sumie to mam na najczestsze i rzadko zmieniam... Problem znika po dobrym nawoskowaniu maski. Ale masz racje, taki fenomen zaobserwowalem raz czy dwa. O, i tu jest pewien trick. Podmontuj sobie opcje "wygas wyswietlacz iDrive" czy jak sie tam u Was nazywa pod ktorys z klawiszy (u mnie pod 8-ka). Przy nocnej jezdzie wciskam 8 i z glowy. iDrive wylaczony.
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
[OFFTOPIC] Smieszny ten iDrive po polsku. :)
-
Zaparowane reflektory
Nie, jeszcze nie zauwazylem, a samochod jakos co dwa tygodnie, +- myje. Az zwroce wieksza uwage...
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Nie no, akurat mowisz z sensem i masz racje. :cool2: Tak to dziala. A dla pytajacego kolegi: :search: :norty:
-
Aktywny tempomat Stop&Go i LDW od kwietnia 2012 ?
Dla mnie za pozno, ale ciekawe, czy bedzie mozna te opcje dolozyc do juz istniejacych 3? (Mowimy o rozsadnych cenach).
-
nowe X3 vs. X5
Ale to jest forum o X3, nie o X5. Poradzic nie mozemy. Pytaj forum obok. :twisted: