Treść opublikowana przez 325i
-
E34 525i '89; WBAHC11050BC72742
325i odpowiedział(a) na O.G. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkcyza niestety boli. Sumarycznie wyjdzie jakieś 22 kzł. Wiadomo, że to sporo, jak na E34. Ale czy za dużo? W jakich cenach sprzedają się najlepsze egzemplarze w obrębie Polski? Nie wiem po ile 525 ,ale 540 manual w oryginale można sprzedać za 30 tyś zł. Ta 525 z Twojego linku ma kilka lekko odstających elementów ale pewnie nie jest to efekt powypadkowej przeszłości. Nie ma asc za to jest fabryczna szpera. To jest dobra rzecz.
-
e92 335i Radom WBAWB71010PV77183
325i odpowiedział(a) na ecpar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzłowieku Ciebie nie interesuje to auto tylko ile możesz za nie wziąć po jakimś czasie. Skoro już myślisz o odsprzedaży to może lepiej napisz że kujesz je dla kasy.
-
e36 płock EP44575 Plock
325i odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPaskudny wąż gumowy między odmą (może już jej nie ma) a silnikiem. Przód i tył krzywy. Nakładki na progi ori ktoś zajumał za to są zwykłe przymocowane na blachowkręty zamalowane na czarno.. Lusterko kierowcy zadarte do góry. Padaka ogólnie.
-
BMW e46 WBAAX51070PD42158 bardzo proszę o opinie
325i odpowiedział(a) na Rast temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW vini-e jest opcja S722A EDITION LIFESTYLE Pakiet wydania Lifestyle , a one miały zapewniony czarny sufit czyli zgadza się.
-
E60 530xi 2005r wbanf710x6cc76477
325i odpowiedział(a) na bartaspl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto w takiej konfiguracji i z takim przebiegiem , bezwypadkowe kosztuje około 55 tyś.zł. Jeśli Ci się podoba to koniecznie jedź ją sprawdzić w ASO przed kupnem.
-
BMW E46 316i 2002 WBAAY31090CK12937
325i odpowiedział(a) na hadman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz ideał to bierz moją. http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-316i-139-tys-km-prawdziwy-przebieg-CID5-ID3Vx0N.html
-
E46 318 2002, Kielce, VIN: WBAAY71020CJ67881
325i odpowiedział(a) na ene temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękne autko. Przebieg jak najbardziej realny. Jeśli zależy Ci na wzorowym egzemplarzu to polecam go.
-
E46 320 (WBABV51000PN13551)
325i odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak zauważyłeś listwy sie różnią, pewnie fabryka dała te drewniane (jak dla mnie bardzo ładne) , biegałka przełożona z e90. Brak krótkiego lewego plastikowego nadkola z przodu. P.S. Kolega 320Si ma piękne 320Ci do sprzedania.
-
e46 328i Zielona Góra WBAAR5103YJF91548
325i odpowiedział(a) na olo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEDC nie ma , guzik dołożony dla picu.
-
E46 318CI Coupe wbabl31040jr36730 Płock
325i odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAli88 zobacz moją : http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-316i-139-tys-km-zlota-1-9-l-benzyna-CID5-ID3Vx0N.html silnik ten sam a skrzynia manual, na zdjeciach widać jaki stan.
-
[E36] 323i WBACB71080AP56228
325i odpowiedział(a) na Bart_z temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wyposażeniowo zgodne z VIN-em. Stylizacja alpiny dołożona, ale wygląda ciekawie. Lewy boczek fotela kierowcy wymieniony, co nie skreśla auta. Wymienił/naprawił czyli podchodzi poważnie. Jedź ją obejrzeć...
-
[316 E46] WBAAL11020AX20505
325i odpowiedział(a) na yakuz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego yakuz kup sobie moją 316. http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-316i-139-tys-km-zlota-1-9-l-benzyna-CID5-ID3Vx0N.html
-
E36 328 Cabrio Wrocław WBABK81000ET73197
325i odpowiedział(a) na Rosomak69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBoczki drzwi z wersji przedliftem. Fajerka oryginalna. Dobre wyposażenie.
-
528, Ostrów WLKP
325i odpowiedział(a) na weider91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRóżnokolorowa, zderzak wisi.
-
[e46] 318i WBAAL31070JJ43661 Sosnowiec
325i odpowiedział(a) na Kripper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTanich lalek nie brakuje ... Jest w czym wybierać, zależy co kto lubi.
-
[e46] 318i WBAAL31070JJ43661 Sosnowiec
325i odpowiedział(a) na Kripper temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Kripper jeśli chcesz kupić dobre auto na lata to rozważ moją e46. http://otomoto.pl/bmw-316-zlota-farba-138-tys-km-C31143446.html
-
BMW 320 Cabrio WBABJ11090EE02774
325i odpowiedział(a) na CZARNY VGH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDrewienko zniknęło, kierownica z e39, dobre fabryczne radio też zamienili na jakies świecidło.
-
E46 323 WBABM31080EZ69686
325i odpowiedział(a) na mikimisz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód kombinowany. Obniżona co jak dla mnie jest na minus. Zaj...ste nagłośnienie :D
-
BMW e24 VIN: WBAEC610601280173
325i odpowiedział(a) na liberal_2005 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie nie czytałeś regulaminu.
-
e34 525 Węgliniec WBAHD610X0BK81153 Korekta
325i odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak są koła Mtechnic to pewnie jest cały Mpak :lol:
-
E46 pstrykanie/ cykanie w kierownicy
Jest ciężko wyczuć gdzie to dokładnie hałasuje. Napewno gdzieś w kierownicy. Rozbierałem już i tam wszystko wygląda dobrze. Spróbuję jeszcze raz.
-
E46 pstrykanie/ cykanie w kierownicy
Wymieniłem taśmę kierownicy na nową i nic się nie zmieniło.
-
E46 pstrykanie/ cykanie w kierownicy
Witam, pacjent to e46 330, ma problem tz. podczas jazdy (niezależnie z jaką prędkością) przy ruchach kierownicą pojawia się pstrykanie / cykanie dobiegające gdzieś spod kierownicy. Dzwięk jest o tyle wkurzający że występuje zawsze, z różną częstotliwością. Ktoś z Was zetknął się z takim przypadkiem? Pomożecie?
-
[E46] 330i WBAEV51000KM66970 - Berlin
325i odpowiedział(a) na KubaWroc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKiera oryginalna, gałka też się zgadza. Ładna.
-
[e38] Sosnowiec BMW 740 [VIN WBAGF81000DK66764 ]- czy warto?
325i odpowiedział(a) na trajano temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie chodzi o BMCars, dobry warsztat. Specjalizują się tylko w BMW.