Treść opublikowana przez palekkk
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
A to jeszcze nic z nim niewywalczyłes ??
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
To powiedz paweł jak to zrobic od odpowiedniej strony :) Bo wsadziłem karte do centralki tel chodzi ale do menu nie moge wejsc
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
No mówie u mnie puka tylko z prawej strony a przy hamowaniu jest takie dziwne wrażenie jakby koło było luzne ale sprawdzone wszystkie są dokrecone zrobi sie ciepło to wymontujemy te łaczniki bo po co wymieniac coś co może byc sprawne..
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
A ty paweł co myslisz z moim tematem ??
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
No słuchawka jest wyjeta z podłokietnika wciskam guzik menu z ta koperta i nic sie nie dzieje do menu nie wchodzi nie wiem o co chodzi a na wyswietlaczy pisze 260-02 i tyle
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Jak tylko pogoda sie poprawi to sprawdzimy te łaczniki bo może one są temu winne bo jak wiadomo na szarpakach one nie wyjda... Sprawdze i dam znac.. Bo pamietam w e36 miałem podobne stuki i po zrobieniu łaczników ustały od razu ..
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
Ale wiesz co jak naciskam guzik menu na słuchawce to nic sie nie dzieje tylko widać ten napis 260-02 bodajrze
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
No wiem o co chodzi... Dzieki za wskazówki Pozdrawiam cię
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Ale własnie tego sie nie czuje koło nóg było czuc koło nóg ale jak wymieniłem te gumy stabilizatora to przestało.. Te stuki nawet nie sa metaliczne tylko takie głuche stuki czasem metaliczne ale to czasem i tylo z prawej strony najwiecej Zresztą po ulicy nie pływa przy zadnej predkosci itd...
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Jakby był magiel to chyba byłby jakis luz na kierownicy nie ?? A nie ma wogóle zadnego..
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
Juz ogarnełem,, Tel chodzi zakupiłem simplusa i ładnie chodzi zestaw głosnomówiący działa elegacko i słuchawka tez... A mozna jakos melodie zmienić czy tylko ta jedna jest ?? I mi sie nie wyswietla siec tylko jakies nr 260-02 chyba jakos tak tak powinno być ??
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
No jak zima sie wrescie skonczy to sprawdze to bo juz mnie to denerwuje :)
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Wiesz co hamowanie to wydaje mi się ze zabardzo nic niedaje.. Stuki jak były tak sa na najwiecej jest ich na takich małych nierównosciach i to tylko w prawym kole lewe jest cichutko.. W lewym słychac jak przejezdzam przez tory albo wpadam w jakomś sporą dziure lub po płytach nierównych
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
ale jak wkładasz ta karte ?? Tym złotym co jest na karcie to do dołu czy do góry ?? Bo to pewnie tez jest ważne.. Mi pod podłokietnikiem nie chodzi zadna inna karta jak sami swoi a juz ich niemożna nigdzie kupić a moja straciła ważność
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
A co do sprawdzenia to zerkne dziś jak to wyglada bo na weekendzie byłem w trasie słuzbowym autem i moje stało odpoczywało :) A co do znajomosci mechaniki to spokojnie :) Wójas kiedys był mechanikiem wszystko mi robi jak cos jest nie tak wiec mi pomoże napewno.. Tylko wolalem spytać jak własnie to najlepiej sprawdzić.. Dam znać jak podczas tej jazdy przy hamowaniu..
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
A jak wsadzić ta karte do centralki w bagazniku ?? Bo czytnik pod telefonem u mnie nie łapie żadnej karty ewentualnie sami swoi której juz nie ma u nas w prodkuckji...
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Ale mówisz ze najlepiej je wyjąc i sprawdzic tak ?? I jak je sprawdzasz wtedy ?? Tak żeby mieć 100% pewność bo wyjąć to nie jest problem nie jest tak duzo roboty jutro bym mógł to sprawdzić tylko żebym wiedział jak je najlepiej sprawdzić bo denerwuje mnie to stukanie a teraz po zimie dziur jest sporo człowiek chce jedną ominąć w drugą wpada
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
No dobra dobra.. Ale powiem inaczej :) Łączniki wogołe nie były sprawdzane... A umnie jest tak że tylko słychać prawą strone kazdy kto siedzi na pasarzera mówi ale ci tu puka coś a to juz mnie strasznie denerwuje,,, Lewa strona odzywa sie na przejazdach kolejowych takich gdzie tory dość mocno wystają nie są wyrównane asfaltem...
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
A kto tu mówił o sprawdzeniu drobnego luzu łacznika stabilizatora ?? Ja sie pytałeł czy moje stuki to mogą byc łaczniki i tyle :)
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Jak ten twój znajomy sprawdza ci zawieszenie ? Tylko pod obciążeniem na szarpakach czy również bez obciążenia z kołami w górze za pomocą tzw. brechy ? Pytam ponieważ druga, bardziej prymitywna w dzisiejszych czasach metoda jest bardziej skuteczna, szczególnie na zawieszenie wielowahaczowe . Brechą sprawdzał wszystko i żadnego luzu z lewej był bardzo mały na dolnym wachaczu bo jest jeszcze org fabryczny... No ale powiedzial ze jeszcze nie do wymiany... Wiec mogą to byc łaczniki ??
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Ale wiesz co jak byłem z 1,5 miesiaca temu na stacji diagnostycznej sprawdzałem amory itd na szrpakach to sprawdzał mi też magiel bo to dobry znajomy powiedział ze luzu na nim nie ma wiec to nie magiel..
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Nie tam niemożliwe że tak musi być.. Jechałem z kumplem jego bmw e39 tylko ze benzyniak i cisza była to wiec niech ktoś nieprowadza cie w bład ze tak musi być,,, Jak kupiłem swoj samochód to tez niebyło stuków oprócz jednego wachacza ale po wymianie ustały a po czasie pojawiły sie te własnie stuki.. To co ktos mi powie czy to są łaczniki stabilizatora ?? Bo niewiem ile km sie na nich robi a tak jak pisałem wczesniej były wczesniej wymieniane bo są febiego ..
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
a co ile powinno sie wymieniać takie łączniki stabilizatora ?? Bo widze że w temacie zapanowała cisza nikt nic nie podpowie
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Wachacze niedawno były wymieniane to jak moja pukać jak maja niecałe 6 miesiecy :) Ciągle te wachacze i wachacze ...
-
Stuki w zawieszeniu przednim e39 sedan
Przekładnia była regenerowana przez poprzedniego własciciela około 1,5 roku temu dał mi paragon itd bo mówił ze sciagaja podczas jazdy nie było stuków... Jeszcze jest takie wrażenie przy hamowaniu jakby koło było luzne ale to przy takim gwałtowniejszym hamowaniu ale nie bez przesady że hamulec w podłogę...