Skocz do zawartości

palekkk

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez palekkk

  1. Tak masz racje.. Dziś się przyjrzałem i węzyk idzie to poduszek silnika... Tylko po co ktoś to zaślepiał ??
  2. No u mnie np jest.. Sterowana podcinieniem i wydaje mi się że u kolegi brak jet tego węzyka powinien byc czarno czerwony
  3. Jak patrzyłem u siebie to ten przewód podcisnieniowy idzie do sterowania roletą w chłodnicy bo dziś zerkałem bo wymieniałem łączniki stabilizatora i jeden wachacz to spojrzałem.. Tylko teraz pytanie po co ktoś to zaślepiał ??
  4. Napewno nie jest to egr.. Jutro sprawdze u siebie i powiem co i jak
  5. Ale mi nie chodzi o tuleje wachacza ..Tylko o tą stalową co wchodzi na wachacz a potem w zwrotnice... Myślałem że o tym mowa
  6. No własnie a gdzie takie tuleje dokupiłes ?? Bo ja szukałem bo też miałem wyrobione to nigdzie nie można było kupic ani nowych ani uzywek
  7. Wiesz co jak wchodze bez wczytywania z ncs expert funkcji aktywnych i nie aktywnych to jest FL_DIMUING_DRL i że nie aktywne.. No od 96 r idą lcm 2 a na lcm 2 możliwe jest aktywacją dziennych.. Tak samo próbowałem aktywować pannic module czy jakos tak ten alarm i tez sie nie aktywuje coś zle robie i włąsnie nie wiem co.. Inpe ogarnełem już ale tego nie moge ..
  8. Mam problem z zakodowaniem swiateł dziennych w mojej e39.. Kodowanie robie z podłączoną inpa do auta i programem ncs expert.. Robię wszystko wg instrukcji ale coś mi niewychodzi.. Może ktoś cos podpowie.. Wchodze w ncs expert klikam file load profil potem edit profil wpisuje hasło.. Potem F1 nastepnie f3 wybieram model auta i łaczę sie przez ews auto się łączy wyskakuje vin itd... Nastpępnie klikam powrót f6 po czym bassic funkcion i tutaj jak chce się połaczyć z lcm wychodzi błąd wiec wg filmiku na youtube łącze się z gm3 ale tam moge aktywować tylko włączanie alarmu przez przycisk na pilocie od bagażnika i pikanie przy zamykaniu i otwieraniu lecz nie ma tam świateł dziennych drl.. Więc w co wejsc żeby można było je aktywować.. Jak ktoś to robił myśle że pomoże :)
  9. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Dokładnie tak.. Nie ma się co awanturować :) Trzeba się wyluzować
  10. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Widzisz jaki ty dobry wynalazca jesteś :) Odkopałeś czasy PR-U..
  11. palekkk odpowiedział(a) na tomgw temat w E39
    No tak są wersje bez żadnego dostepu do bagażnika od wewnątrz auta... Wiec jak nie masz to tym lepiej bo nie musisz nic wywalać :D
  12. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    No rozumiem... Muszę szukać sprawnego egr-u...
  13. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Nie no nie zaprzeczam :) Jak możesz to pomożesz :D . No tylko ten zaworek co mam teraz nie przepuszcza tak (nalotu, oleju) Minimalnie coś pod nim jest po paru dniach.. I teraz czy te minilane coś jest dopuszczalne czy nic tam niemoże być ??
  14. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Widzę że ostro robi się w tym temacie :)
  15. palekkk odpowiedział(a) na tomgw temat w E39
    No u mnie są dwa syki z przodu 2x13cm w dzwiach i w tylenj półce.. Wymontowywałem półke gdy zmieniałem amory to mam tam głosniki firmy nokia... Nie graja rewelacyjnie jak dla mnie za mało bassu.. U rodziców w x3 to ładnie łupią głosniki niepotrzeba nawet suba wsadzać do bagażnika
  16. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    No własnie dziurawe zapewne.. Tylko jak widać cięzko trafić dobry zaworek egr-u.. w sumie każdy ma już swoje lata.. Bo jak rozumiem to zaworek ten nie powinien puszczać nawet odrobiny oleju ?? Czy odrobina zawsze musi być ?? Bo mam załozony ten zakupiony zaworek i po paru dniach jazdy sprawdzałem palcem pod spodem to tylko mała smuga była na moim palcu.. Bo mój zaworek to puszczał gorzej olej..
  17. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Witam po dłuzszej przerwie :) A wiec tak odkręciłem ta gumę co idzie od turbiny do Ic... I po sprawdzeniu szmatka w środku turbiny jest nalot a jak był tam widoczny olej to tylko minimalny przeczyściłem i złożyłem.. To wydaję mi się że turbinka jest wporządku.. Co do ubytków na bagnecie to powiem tak że przy ostatniej wymianie nie były one praktycznie do zauważenia.. Dodam jeszcze że teraz od wymiany oleju zrobiłem około 5 tys km i ubytku na bagnecie żadnego nie widać..
  18. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    No własnie tylko pewnie ciężko bedzie trafić sprawny... A odnośnie tego z dwoma wejsciami podcisnieniowymi nie brac go tak ?? Bo jutro jade oddać i musze wiedzieć co robić
  19. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    No jutro zdejme własnie ta gumową rurkę i sprawdze jak to wyglada wiem jak kiedyś sciagałem to nie było mokro tylko własnie taki nalot.. Niebyło to dawno ale bylo..
  20. Wiesz co ostatnio jak byłem na kanale u rodziców to widziałem jakiś wyciek ze skrzyni biegów chyba z okolicy tej śruby co się wlewa olej do skrzyni biegów.. Miałem to zerknąć ale zabrakło czasu.. Bo powiem ci że sprzęgło bieże nie tak dokładnie w połowie.. To jest taka niedokonca połowa bieże bliżej podłogi bo ostatnio sprawdzałem...Ja też sporotowo nie jezdze dynamicznie ale nie do końca obrotomierza :)
  21. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Dobra to powiedzcie mi tylko czy mogę wymienić mój dotychczasowy zawór z jednym wejsciem podcisnieniowym na zawór z dwoma wejściami... Bo jutro mam ostatni dzień na oddanie badz ewentualnie wymiane.. Czy radzicie żeby lepiej oddać ten który zakupiłem ,a swoj wyczyscić włozyć i zaślepić ??
  22. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    No sprawdze sprawdze... Tylko tam cięzki dostęp jest do niej.. Ale jakoś sie da rade
  23. No ok sprawdze... Ale pamietam jak koledze w passacie slizgało sprzegło to na 2-3 i trójce też tak miał a ja nie mam depcze na 1 czy 2ójce i nie ma takiego skoku obrotów... I dodam że ten skok obrotów wystepuje na tej 3 i 4 tylko z pedałem w podłodze w innym połozeniu już nie ... I jak w zimę dokładnie w grudniu pierwszy raz to zobaczyłem to chyba przez pół roku by się sytuacja pogorszyła jakby to było ślizganie
  24. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    No wiem ostatnio bylem u mechanika mowie jak sprawdzic najlepiej egr bo kupilem i mam gwarancje rozruchową.. A on po co pan kupował zaślepić i juz..Ale większosc osob na forum mowi że niebardzo z tym zaślepieniem
  25. palekkk odpowiedział(a) na palekkk temat w E39
    Ah widzę że wracie do starych kostrukcji :) Ale te czasy juz mineły teraz mamy sporo nowsze technologie :) Ojciec mi też opowiadał co kiedys sie robiło jak w polonezie panewki poszły.. Auto na poboczu u kogos w polu sreberko i ogień dalej :) Tak kiedyś było

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.