Treść opublikowana przez rychu1984
-
problem automatem
a filtry wymieniłeś
-
Forumowe naklejki na auto
Koniec roku się zbliża a tu propozycji nie ma co jest chłopaki to może zacznijmy juz wybierać :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
320d mam problem z radiem
kolego to jest tylko panel z tyłu w bagażniku masz całość od radia
-
[b]WESOŁYCH ŚWIĄT[/b]
W tym pięknym czasie świątecznym, Jezus przychodzi by świat z grzechu oswobodzić. Zamieszkać w naszych sercach chce, więc mieszkanie przygotujmy Mu swe. W sercu, w którym tak wiele sprzeczności, i bywa też, że mało prawdziwej Miłości. Jezus właśnie do takiego serca przyjść pragnie, bo Jemu zależy na Tobie i na mnie. Serca, które może płacze i szlocha, do serca które chce być kochane i chce kochać. Bo tak naprawdę tylko On może je zaspokoić i wszelki ból serca ukoić. Przychodzi w tę jedną jedyną noc na świecie Do Ciebie, do mnie i pyta: „Czy chcecie?” Chce nam swą Miłość ofiarować, byśmy umiały swe uczucia ku Niemu kierować. Wiarę również nam przynosi i o otwarcie serca prosi, By nasze życie na wierze się opierało i już za życia nie umierało. Nadzieję w sercach rozpalić pragnie, byśmy nie wątpiły, ale życiem się cieszyły. Bo chociaż czasem jest ciężko i źle, to zawsze jest Ktoś, kto kocha Cię. Niech więc tej wyjątkowej Nocy, maleńki Jezus do was przyjdzie i wasze serce przeniknie. Niech rozproszy wszelkie mroki i ciemności, swym światłem wiary, nadziei, miłości. Niech was swym ciepłem obdarzy i niech wam nic złego w Nowym Roku się nie przydarzy. Niech da Wam pokój serca mimo wątpliwości i pytań bez liku, bo Jego wola w pokoju przychodzi a nie w krzyku. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny najlepsze życzenia dla wszystkich forumowiczów RYCHU :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
320d mam problem z radiem
słuchaj tam jest coś tylko do polutowania jakieś ścieżki jakieś (zimne luty) odstawiłem betke na 2 godziny trochę posiedział polutował i teraz hula do tej pory :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
ale daj mi linka oki z góry dzięki :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
a możesz mi dać link do tego wątku :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
no witam ŁYSY no to czekamy niestety myślałem ze na koniec roku już będę miał ale cóż lipa POZDRAWIAM :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
no i co chłopaki coś nam ucichło o tych naklejkach mam nadal nadzieję że dojdzie to do skutku :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
530d wyciek paliwa z wtryskiwacza
a zobacz przewody gumowe od jednego do drugiego wtryskiwacza bo one parcieją a jeżeli to jest z pod tej nakrętki to musisz wyjąc wtryskiwacz niestety
-
mechanik z Radomia lub okolic.
a w sumie to mam bo znalazłem Mechanika Pojazdowa Krzysztof Jaroszek ul. Garszwo 9 26-670 Pionki - woj. mazowieckie tel. kom. 601 382 992 :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
mechanik z Radomia lub okolic.
chłopaki jest jeszcze w pionkach koleś jaroszek ale nie mam do niego telefonu ale jest naprawdę zaj....ty w tym co robi z autem :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
moim zdaniem to ta jest zajefajna :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
:cool2: :cool2: :cool2: moim zdaniem to ta jest zajefajna :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
moim zdaniem ten 3 jest najlepszy ale ten tłok co był wcześniej był najlepszy :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
moim zdaniem to ta jest zajefajna
-
Forumowe naklejki na auto
no to mamy nowy projekt i jest SUPER :cool2: ale czarna owca mówi że to plagiat :mad2:
-
Forumowe naklejki na auto
rade46cki nie wiem czy yoshi to twój kolega czy brat :norty: ale to co stworzył marcin nie jest plagiatem :nienie: i tylko tobie wydaje się podobny w 99% :mad2: nikt nie widzi podobieństwa a jak wam się NIE podoba to ich po prostu nie kupujcie :cool2: a pisze tak bo zaczyna mnie to już drażnić zawsze jest jakaś czarna owca której coś nie pasuje :mad2:
-
Forumowe naklejki na auto
więc czekamy na odpowiedź o naklejkach oraz o propozycji yoshiego :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
marcin już nie masz wyjścia teraz twój projekt będzie na naszych betkach i to już przypuszczam jest przesądzone hihi :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
Marcin ja jestem za twoim projektem już go zamawiam :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
Ja nie zamierzam sie tutaj z nikim klucic ale jeszcze raz podkresle TO JEST ZUPELNIE INNA PRACA! szczrze to nie pamietam jak wygldalo logo yoshiego. Z mojego punktu widzenia kolaga ma zal ze ni zostal adekwatnie wynagrodzony za swoja prace ale wydaje mi sie ze nie o to nam od poczatku chodzilo i chyba mnie tutaj duzo osob poprze. Diekuje i Pozdrawiam Marcin I taka jest prawda że to jest zupełnie co innego i inaczej wygląda więc yoshi nie masz co tu pisać że coś jest skopiowane to jest projekt marcina i tyle i przypuszczam że każdemu się podoba pozdrawiam Michał
-
problem automatem
a olej wymieniałeś na czas
-
Forumowe naklejki na auto
a jakie jest zdanie BKP co do projektu mkvtec bo to raczej nie jest plagiat a projekt jest SUPER
-
Forumowe naklejki na auto
no to mi się podoba zobaczymy co i jak :cool2: