Treść opublikowana przez rychu1984
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
Jeżeli BKP się zgodzi to mogę się popytać u mnie w mieście czy burmistrz by mógł udostępnić stadion ale to dopiero jak dostanę zgodę i jak dostanę jakąs listę ile by było chętnych na przyjazd :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
moby85 tak to ta miejscówka zgadza się
-
[E46] SPOT dla Forumowiczów
jestem za tym radomiem ale słyszałem że w kozienicach w 2010 było naprawdę bardzo fajnie i było koło 50 aut więc może tam tzn kozienice :cool2:
-
Zaslepki do holowania
Zrób to śrubokrętem nic się nie martw tam jest taka blaszka która pracuje a z 2 strony to pierwszy raz czytam żeby ktoś miał z tym problem
-
[Exx] Sygnał dźwiękowy zamka centralnego
czyli nawet świateł nie mogę aktywować ani nic
-
[Exx] Sygnał dźwiękowy zamka centralnego
a czy możecie mi powiedzieć krok po kroku jak to zrobić bo bym chciał chociaż żeby mi migało bo nie mam alarmu a nie rozumiem tych skrótów :cool2:
-
Mapa do nawigacji oraz telefon.
a ile kosztuje taka płyta dvd z nawigacją i czy będzie pasowała do 320 d z 2000r
-
[EXX] Czyszczenie zaworu EGR
tak powinien działać
-
Kilka spraw po zakupie 320d.
kolego jeż ci padł miałem to samo wymieniłem i działa wszystko oki
-
[E46] 320d 136KM wymiana koła pasowego (tłumika drgań)
dobra już wymieniłem i koło i ten amortyzator ale teraz mam pytanie czy to koło pasowe powinno się grzać bo nie wiem u mnie po przejechaniu około 20 km było gorące nie wiem jak mam na to patrzeć z góry dzięki za podpowiedzi pozdrawiam
-
[E46] 320d 136KM wymiana koła pasowego (tłumika drgań)
no mój się nie zwolnił a sam napinacz lekko pękł ale czy ten amortyzator nie powinien lekko chodzić czy tak jak to zrobiłem użyć drzwi od garażu żeby go wcisnąć ????? teraz już i tak kupiłem dziś nowy bo ten stary wydaje mi się popsuty ale chce znać opinie innych
-
[E46] 320d 136KM wymiana koła pasowego (tłumika drgań)
Drogi kolego czy ten amortyzator napinacza paska może być powodem zerwania całkiem koła pasowego bo u mnie nie ma siły żeby ruszyć ten amortyzatorek
-
Amortyzator napinacza paska
jak mam być szczery to to koło miało miesiąc i było kupione po kosztach tzn za 200 zł teraz kupiłem już takie jakie powinienem kupić na początku ale przy okazji wolę wymienić ten amortyzatorek a bunia ma już 277 tys km przejechane
-
Amortyzator napinacza paska
mam jeszcze pytanie czy ten tłumik drgań mógł uszkodzić koło pasowe tzn zerwać tą gumę
-
Amortyzator napinacza paska
A zapomniałem dodać że chodzi o bmw 320 d e46
-
Amortyzator napinacza paska
Witam jak w temacie chodzi mi o Amortyzator napinacza paska wielorowkowego czy ktoś może mi doradzić jaki kupić ponieważ przypuszczam że mój stoi i że to mogło być przyczyną zerwania koła pasowego w mojej buni chyba że ktoś z was ma inne propozycje co mogło być powodem :cool2: :cool2:
-
E60/61 wymiana bateri w pilocie
no może ale trochę to dziwne jak stuknę to działa więc nie mam pojęcia co robić
-
E60/61 wymiana bateri w pilocie
koledzy a jak to jest w e46 jak stuknę kluczykiem o murek to działa a jak nie stuknę to trzeba zamkiem otwierać jeden kluczyk poświęcę na rozebranie tylko czy to coś da a PS tylna szyba ma to samo z otwieraniem z kluczyka
-
330i kombi - proszę o opinie...
rychu1984 odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoje zdanie jest takie że przód był robiony bo kierunki wychodziły w tym samym kolorze a pas przedni jest już po lifcie więc coś jest nie tak i do tego 23000 tys coś za dużo
-
320d koło pasowe, ocena stanu
BUNIA naprawiona :D dziękuję wszystkim za pomoc naprawdę przydała się zwłaszcza fotki z paskiem jeszcze raz pozdrawiam :cool2: :cool2:
-
320d koło pasowe, ocena stanu
moja wytrzymała 275 tys i padła zobaczymy ile to nowe koło wytrzyma
-
[320d] Dziwny dźwięk przy gaszeniu silnika
nie prawda że nie wskazane bo mi się urwało i dojechałem do domu jeszcze 25 km i nic się nie stało
-
320d koło pasowe, ocena stanu
już zamówiłem to z allegro więc nie będę szukał po sklepach a po 2 to mi zależy na czasie bo muszę uruchomić bunie :cool2:
-
320d koło pasowe, ocena stanu
właśnie tak moje wyrwało i paski mi pojeb..y przewody niestety ale już przewody oki tylko mi koło zostało
-
320d koło pasowe, ocena stanu
no to zamawiam to http://moto.allegro.pl/kolo-pasowe-bmw-e39-136km-e46-318-320d-corteco-i2332094254.html dzięki pozdrawiam