Treść opublikowana przez rychu1984
-
Forumowe naklejki na auto
No i właśnie w taki sposób to my nigdy nie dojdziemy do porozumienia niestety yoshi przecież ten wzór jest zupełnie inny od twojego więc ja już tego nie rozumiem po co to mieć pretensje tym bardziej że kolega mkvtec robi to za darmo więc też ponosi koszty. myślę że wszyscy chcą mieć takie naklejki więc niech ruszy ta produkcja i tyle a nie ciągłe kłótnie Pozdrawiam MICHAŁ :cool2:
-
320d 136KM ciężko wchodza biegi jedynka i dwójka ?
po pierwsze nie gwarantuje że to olej a po 2 to musisz mieć specjalną pompkę bo nie wlejesz
- 320d Buczenie przy 2000 obr
-
świruje klimatronic pilne pomocy
no i to jest to u ciebie dokładnie nie wiem gdzie się znajduje ale może ci ktoś inny doradzi
-
320d 136KM ciężko wchodza biegi jedynka i dwójka ?
ja bym zaczoł od tego jak to zrobisz to napisz czy ci się poprawiło
-
320d 136KM ciężko wchodza biegi jedynka i dwójka ?
no w każdej olej traci wartości
-
świruje klimatronic pilne pomocy
sprawdź jeżyka on za to odpowiada
-
320d 136KM ciężko wchodza biegi jedynka i dwójka ?
a wymieniałeś olej w skrzyni ??
-
Forumowe naklejki na auto
pierwszy jest najlepszy i ani bmw ani klub się do tego nie doczepi (bo tam jest saturn) :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
do tego pierwszego to bmw się nie czepi a po 2 to zawsze trzeba znaleźć kompromis więc jak się komuś nie podoba to ja już was nie rozumiem :mad2:
-
Forumowe naklejki na auto
ale ten twój jest super poco go zmieniać mkvtec :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
a moim zdaniem kolega mkvtec zrobił kawał dobrej roboty i projekt jest jego indywidualny i do tego zajebisty ja jestem za tym projektem :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
jest zajefajny i chyba najlepszy :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
ja tak samo jak ty bo to będzie w końcu bez sensu ale osobiście to bym wolał żeby były pozdro :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
oki jestem za ale to znowu może sie nie doczekać rezultatu w produkcji :cry2: :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
moim zdaniem to jest zajebiste i tak już zostawmy bo do niczego w końcu nie dojdziemy :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
oczywiście ja daje tylko propozycje do przerobienia nie do produkcji bo to jest już kogoś :cool2:
-
Forumowe naklejki na auto
koledzy a to http://www.google.pl/imgres?q=bmw+loga+rysunki&start=405&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=618&tbm=isch&tbnid=TFQC5b-VnG9sSM:&imgrefurl=http://www.digart.pl/forum/temat/1138366/Grafika_na_auto_do_driftu_-_kto_pomoze.html&docid=Lm_kodiyaqd52M&imgurl=http://coel.pl/bmw2/bmw_konin.gif&w=600&h=580&ei=UE7RTvC1JYadOrPS5I8P&zoom=1&chk=sbg&iact=hc&vpx=1097&vpy=228&dur=186&hovh=221&hovw=228&tx=189&ty=132&sig=117990374580504444599&page=24&tbnh=149&tbnw=147&ndsp=18&ved=1t:429,r:17,s:405
-
Forumowe naklejki na auto
oki wiem ale z tą yosziego to nie mogą się dogadać niestety a szkoda bo była zajefajna :cool2:
-
320i m50b20 problem z ogrzewaniem
stary masz termostat do wymiany i tyle
-
Forumowe naklejki na auto
i jak można to przerobić czy nie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2972773949ccc97b.html :cool2:
-
320 d nadal ubywa płyn chłodniczy
jak coś wymyśle to ci dam znać na razie szukaj z tym termostatem
-
320 d nadal ubywa płyn chłodniczy
obudowa termostatu jest z jakiegoś plastiku i czasami pęka i ma wycieki zobacz może to jest problem a jak nie to poszukamy dalej
-
320 d nadal ubywa płyn chłodniczy
a jak z ogrzewaniem daje dobrze
-
Forumowe naklejki na auto
a jak by takie coś przerobić link http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2972773949ccc97b.html :cool2: :cool2: