olej byl wymieniany po rematcie zrobilem 5000 i znowu wyminilem oglnie skrzynia ma najechane 30tys po remacie...pytanie mnie nurtuje co ogli ominac podczas rematu bo to nie jest normane zachownai eskrzyni pocieszajace jest to ze taks ie dzije od czasu do czasu ale jednak i wole za wczasu sie tym zajac ale chcial bym wiedziec na co zwrocici uwage niz mechniak powie skrzynia do rematu :mad2: