Treść opublikowana przez walt
-
X3 30d pierwsze wrażenia :)
no właśnie,podpisuję się pod pytaniem :?:
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
czarny grill ma tylko 20D,cała reszta z mocniejszymi silnikami ma aluminiowy grill+dwie rurki wydechowe-20D ma "wydech" owalny :)
-
Jak zostawic automat "na luzie" w garażu
tylko przy włączonej stacyjce za cholerkę nie przełączysz na N jednocześnie przy wyłączonym silniku-motor musi pracować :evil:
-
Jak zostawic automat "na luzie" w garażu
a, hipotetycznie,co się wydarzy jak będziemy mieć na trasie awarię silnika.Do holowania auto musi być jak wiadomo nie dość,że na biegu jałowym,ale również wciągnięte na lawetę,bo jak wiemy auta z napędem 4x4 mogą być jedynie w ten sposób transportowane. Jak tego dokonać-pytanie za milion do fachowców :)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
http://img718.imageshack.us/img718/8489/cimg1372505511355933989.jpg witam,czy u kogoś wystąpił podobny nalot rdzy tak jak na tym zdjęciu :?:
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
to jest bardzo BARDZO ciekawe co napisałeś-z twojego fachowego(wnioskuję z opisu) punktu widzenia-jak myślisz,jakie są najlepsze stacje benzynowe-krótko gdzie bezpiecznie tankować :?: :?:
-
Instrukcja obsługi F25
dzieki,ale juz nie aktualne,instrukcje otrzymalem przy zakupie auta :)
-
Akcje serwisowe
możesz coś powiedzieć o dacie produkcji Twojej ixi :?:
-
miejsce fabryk(i) BMW f10
dobre-jakeś taki drażliwy to jeżdżaj dacią lub jakimś innym fiatem,nie narazisz na szwank swoich uczuć patriotycznych. ;a propos w mojej X3 na podsufitce są dwa podstawowe jezyki;czyli angielski i niemiecki-plakietka jest nie usuwalna-jak ktoś powyżej sugerował :evil:
-
Jak działa Wasza "bunia" podczas tych mrozów?
u siebie stwierdzam większe spalanie,ale zima pomału puszcza,więc zużycie powinno wrócić do normy.
-
x5 3.0ia-dolalem innego oleju
kupuję nowe auta-nie schrotty,ten temat jest mi obcy
-
x5 3.0ia-dolalem innego oleju
Pan "macznik" lubi sobie od czasu do czasu po polemizować w aspekcie motoryzacji;i wysławiania się (stwierdziłem to kiedyś na sobie) Pewnie to jakiś polonista jest :shock:
-
Jak działa Wasza "bunia" podczas tych mrozów?
Z mojej strony żadnych problemów-jak do tej pory...
- X3 z USA
-
Zabezpieczenie / regeneracja lakieru
Niestety na zachodzie nie mamy takich dobrodziejstw,u nas rządzi realny socjalizm-jak chcesz myj se sam,albo umyj na myjce-tyle. Niewolników od mycia,woskowania i innych dupereli to tu nie uświadczysz :cry2:
-
IHLE-BMW
walt odpowiedział(a) na IHLE-BMW temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue Klasseciekawa pasja-podziwiam...choć na autach w ogóle się nie znam-tym bardziej zabytkowych :oops:
-
Zlot zabytkowych aut BB
walt odpowiedział(a) na BIZON8000 temat w Modele przedwojenne i powojenne wcześniejsze niż Neue Klasseobie cudne-ciekawe ile te "szroty" kosztują :?: w każdym bądź razie przeżyją jeszcze obecne nówki(może i nas),i mówię to bez kozery.
-
BMW 3.0D
ciekawa informacja-tylko ma się nijak do wątku.
-
BMW 3.0D
Nawiązując do powyższego-w Niemczech,czyli u samych "źródeł" BMW diesel jest również top
-
System Start/Stop w X3 - udręka?
z mojego krótkiego doświadczenia z X3 wiem,że jak przełączę na sport to auto nie gaśnie-z kolei jak przykładowo na skrzyżowaniu, gdy pojazd zgaśnie,nastawię opcję sport (dla lepszego efektu :D ) samochód natychmiast odpala.Problemu jaki miał wodzik nie stwierdziłem póki co u siebie :twisted:
-
Chromowanie felg
Ładna ta Twoja X6-zawsze byłem zdania,że czarne felgi pasują TYLKO w białej karoserii. Przy okazji,apeluję do wszystkich forumowiczów-umieszczajcie więcej fotek swoich BMW,jak to ma miejsce na zagranicznych forach. Zdjęcia swojej niedługo zamieszczę-tylko ją umyję :D
-
Zaparowane reflektory
z tym zaparowaniem reflektorów to tak do końca nie rozumiem-czy chodzi kolegom o zaparowanie tej szybki przed reflektorem czy w środku w soczewce xenona :?: Do tej pory nie stwierdziłem u siebie tego typu zjawiska(może nie zwracałem na to uwagi),przy najbliższym myciu będę uważniejszy.
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
ostatnio przejechałem się na Sylwestra z Niemiec do Polski trasa-autobahn ok.640km+nasze drogi ok.150km,wóz na dotarciu-jechałem max.140km/h komputer wykazał 6,4 L Powrotna droga;samochód już przekroczył magiczne 2000km,więc go trochę depnąłem -komputer 7,5L Reasumując prędkości 130-140 km/h to prędkości ekonomiczne-później to rożnie bywa :wink:
-
F25 Klapa bagażnika sterowana pilotem
jak dla mnie-ten bezsensowny gadżet w niczym nie ułatwia życia :wink:
-
zakup X5 z 2011
nie wiedziałem,że mamy w gronie kolegów kierowcę bolida F1 :lol: