Treść opublikowana przez walt
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ciekawe bo u mnie działa start-stop od +3,5 stopnia i tak było od zawsze.
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
Rzuć okiem moderatora na inny wątek "Niedługo lifting" tam dopiero pisze się na "temat" :shock:
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
Też jeżdżę po Poznaniu,moje spalanie oscyluje maksymalnie 8 l/100 km,silnik 20d. Poznań mieścina :?:
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Też mnie to interesuje.Swoją drogą dojrzałem pod tym maskowaniem,że migacze będą LED nareszcie,choć dziwne że tylne pozostaną zwykłe :duh: Co myślicie kiedy poliftingowa X3 znajdzie się na rynku i czy to już jest ostatni lifting przed nowym modelem,czy jeszcze auto przejdzie powazniejszy lifting w późniejszym czasie?! Bo powiedzmy sobie obecne zmiany są raczej kosmetyczne i tak na oko ich nie widać :)
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Jak dla mnie to tylko kształt lusterek się zmienił-reszta wygląda mi tak samo :norty:
-
X3 (F25) 28i - Oficjalny test
Jeżdżę dieslem 20D bez M pakietu-w opcji podstawowej miałem 17" koła. Interesuje mnie jednak silnik 28i ze względu na to,że w najbliższej przyszłości chcę kupić F31 właśnie z tym motorem.Powiem krótko F25 był moim pierwszym i ostatnim dieslem :!:
-
X3 (F25) 28i - Oficjalny test
A na jakich kołach się bujasz, jeśli nie jest to tajemnicą?
- X3 (F25) 28i - Oficjalny test
-
X3 (F25) 28i - Oficjalny test
Dodam od siebie,że komfort jazdy zmienia się odczuwalnie w zależności od grubości opon.Dzisiaj zmieniłem letnie 18" na 17" zimowe i faktycznie stwierdzam różnicę na korzyść 17-stek.Jednak w planie mam kupno 19" lato :8) przeboleję komfort w lecie,za to zimą sobie odbiję :D Do kolegi @spin-bierz oryg.BMW19" lato a 17" zima.19-stki są przepiękne nie ma co żałować(sam słuchałem rad innych i kupiłem 18" teraz żałuję) Dodam jeszcze że 3/4 roku jeżdżę po drogach europy zachodniej,resztę po Polsce,znam te nasze dziury-możliwe,że na nasze drogi 19" będą zbyt ekstremalne,choć na 18" nie czułem żadnego dyskomfortu.Decyzję pozostawiam Tobie.
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
Sprawdź ten sklep,kupowałem już u niego-ma dobrą opinię. http://www.leebmann24.de/bmw/x3/winter-komplettraeder.html?l24_baureihe=138
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
Nawet by mi na mysl nie przyszlo zmieniac opony na felgach.Mam zawsze dwa komplety na zime i lato do kazdego mojego auta,nawet do Peugeota 208 :) Pozdrawiam
-
F30/31 x-drive czy ktos juz posiada?
Zbieram się z zamiarem kupna F31 x-drive 328i dla żony,doceniam ten system,bo jeżdżę sam F25 i uważam że się sprawdza,szczególnie w materii bezpieczeństwa. Jednak w konfiguracji auta na stronie BMW zabrnąłem w ślepy zaułek :shock: nie kumam który silnik jest z x,a który z s drive :duh: żadnej informacji :?: Po rozeznaniu i rozmowie z dilerem stwierdzam,że F31 xdrive 328i jeszcze nie figuruje w cenniku,ale.....można już składać zamówienia(rozumiem w ciemno :duh:) limuzyna wiem ile kosztuje,ciekawi mnie cena Touringa w M pakiecie :?: :?: :?:
-
Skrzypiaca X5
dobra,dobra już o nic nie zapytam-myślałem że forum do tego służy,ale jak widać pomyliłem się.
-
Skrzypiaca X5
bez aluzji proszę,zależy mi tylko na rozwiązaniu mojego problemu,chyba po to mamy forum :!:
-
Skrzypiaca X5
Poproszę jeszcze raz o fotkę,bo jednak przy waszych starszych technologicznie X5 chyba ten zamek w bagażniku wygląda inaczej,dlatego poproszę o zdjęcie,może być na PW
-
Skrzypiaca X5
możesz wrzucić fotkę jak to wygląda-może u mnie też się sprawdzi :idea:
-
Skrzypiaca X5
czyli problem doskwiera wszystkim użytkownikom ix. :cry2: Ja mam X3 od nówki i coś skrzypi mi w bagażniku,ale dziwne-jeśli bagażnik jest załadowany to skrzypienia nie słychać :D Mam się udać do serwisu,czy może wystarczy moja ingerencja i problem minie,co myślicie chłopaki :?:
-
Doposazenie nawigacja CIC w F25
też mam navi od BMW-na terenie tzw.starej unii działa zadowalająco,wjeżdżając do kochanej ojczyzny przyklejam na szybkę Navigona za 100 EUR i jest oki,doprowadzi mnie wszędzie.Polecam kupującym X3 radio prof.bez nawigacji,display zachowacie,a nawigację lepszą kupicie za grosze. pozdrawiam
-
BMW X3 czy AUDI Q5
Ja dostałem w Niemczech X3 na cały weekend ,bez żadnych formalności,czy deklaracji kupna auta, zażądali tylko moje prawo jazdy :D
-
ekran nawigacji zdechł?
w pełni zgoda,moje poprzednie BMW produkowane w DE zero problemu-wszystkie auta kupowałem nowe ze salonu.Obecna X3 niestety sprawiła mi zawód i to na samym starcie :duh: teraz po usunięciu usterek wszystko jak na razie gra(9600km),ale pozostał dziwny strach,że coś może się wydarzyć,doznanie które było mi obce w poprzednich BMW,ale trudno,przetrwam jeszcze te 4 lata-może już bez usterek :D Jednak przed następnym zakupem (jeżdżę TYLKO BMW i chcę nadal z tą marką pozostać)poinformuję się gdzie wyprodukowano mój samochód :!:
-
ekran nawigacji zdechł?
znam ten ból,też tak miałem,wreszcie wymienili mi jakieś urządzenie sterujące(sorki nie znam się na motoryzacji) i od tej chwili wszystko hula,ale ile mnie to nerwów kosztowało :mad2: szkoda gadać...Jeśli masz to samo a wnioskuję z opisu,że tak jest-moja rada-auto oddaj do serwisu,bo problem będzie wracał jak bumerang :(
-
Czy ktos jedzil X3 z nowym 28ix 245KM silnikiem
Pomimo wszystko dieselek lepszy,bo oszczędniejszy,a ropa coraz tańsza,oby tak dalej. :cool2:
-
CB RADIO W F25
zamiast szpecić auto koszmarną anteną,rada jest jedna-przepisowo jeździć :)
-
X3 30d pierwsze wrażenia :)
Jak zamawiałem swoją 20d nie było jeszcze opcji z silnikiem 30d :cry2: bo z całą pewnością bym zamówił z mocniejszym motorem-różnica to "tylko" ca.8tys euro :duh:
-
X3 30d pierwsze wrażenia :)
czyli po staremu :)