Treść opublikowana przez pete_wwa
-
E46 320I klima załacza sie a nie chłodzi
pod kompa podłącz może coś wykaże.
-
UWAGA na wymuszaczy odszkodowania !!!
a skąd te ćwoki były? :shock:
-
E60 530d 2005 WBANC71030B621030
pete_wwa odpowiedział(a) na Bimer00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzwoniłem :mrgreen: pane, pane pali, jeździ zmienia biegi. nie ma co się czepiać. ja się nie upieram że to 2004 czy 2005. w papirach jest 2004 to produkcja 2004 musi być. przebieg na papierze może potwierdzić :shock: Bimer00 odpuść sobie.
-
e46 320d - co to za tapicerka?
dokładnie taka: http://i44.tinypic.com/nno577.jpg
-
E60 530d 2005 WBANC71030B621030
pete_wwa odpowiedział(a) na Bimer00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie dał 7koła nawet. jakiś chłopek. ja bym odpuścił za sam tekst TDI :mrgreen: dla niego wszystkie diesle to tdi.
-
E81 118i WBAUB91080VC00352 Międzyrzecz
pete_wwa odpowiedział(a) na sky_eye temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażo tym nic. regulamin działu poczytaj :nienie: 1 temat = 1 auto do tego koniecznie vin w tytule i jak się umie to rozkodować
-
coupe 335d WBAWD71010PR21718
pete_wwa odpowiedział(a) na nakatomii temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwpisz vin w tytule. dziwne te tablice jak podróby i nie widziałem takich wyróżników nigdy.
-
[e90] 325i WBAVB11095KT58419
pete_wwa odpowiedział(a) na lechum4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco ma piernik do wiatraka? runflaty są dla leni i pedałków, a bajki że inne zawieszenie to nie słuchaj. właśnie runflaty są gorsze w prowadzeniu bo ważą parę kilo więcej od zwykłej opony.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
jeden szajs. moja jeździła całe życie na castrolu. teraz wrzuciłem elfa i różnicy nie widzę żadnej :mrgreen: raczej wszystko to marketing. a po głównych parametrach niby lepszy od castrola. tu masz tabelę, może pomoże:
-
bmw e46 318 duże spalanie LPG
to może napisz co było przyczyną a nie się produkujesz. nie ma się co kłócić. ten rozmiar nie jest fabryczny i nie ma się co kłócić kropka. porównaj tylko moje baloniki ze swoimi. to opony do suv'a http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/14/25/33/3314253395_1 http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/61/24/92/3361249291
-
320D Touring Komputer przeklamuje wartosc spalania.
jak mam czas to pod sam korek najlepiej jak już nigdzie nie ucieka w odpowietrzniki :mrgreen:
-
e46 320d coupe PN03761
pete_wwa odpowiedział(a) na stanek90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkupetka i jeszcze po cipie :mrgreen: ciekawe jak tam silnik.
-
bmw e46 318 duże spalanie LPG
po pierwsze załóż opony właściwe a nie jakieś baloniki z żuka. masz prawie o 5% większą średnicę opony więc ciężej mu się odpychać, a do tego bieżnik też ma znaczenie w spalaniu.
-
320d mechanizm elektryczny szyb
tylko nie wiem po co dwa razy ten sam temat :nienie:
-
320d mechanizm elektryczny szyb
tylko oryginał.zamienniki to śmiecie w tym przypadku. chyba że chcesz szybę przy końcu ręką dosuwać :D
-
BMW E46 320 WBAEV11050KK55448
pete_wwa odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża z którym jest tak jak po przekroczeniu granicy de-pl cena spada o 30% w porównaniu do Niemiec. i jeszcze handlarz zarabia i koszta mu się zwracają :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Uwazasz ze Twoje M47 rozni sie az tak bardzo od TDI? :D Generalnie powiem Wam tak, mialem 320d E46 po modzie TC', fakt samochod zaczal sporo lepiej jechac i nie chce tu hejtowac tego silnika ani tych aut, bo to calkiem przyjemna furka i cieszylem sie ze je mialem, ale cieszylem sie do momentu az przejechalem sie mocniejsza benzyna, nie chce juz diesla a juz napewno nie zadne 2.0d. akurat nie mówimy tu o benzynach ani nowym M6 którym też wolałbym jeździć po ostatnich testach niż nowym 520d i trochę starszym 320td to raz. pasujesz jak ulał do tej grupy co napisałem jak nie widzisz różnicy między klekotem a dieslem bmw. w rozwijaniu mocy(mocny dół1000-3000 i dalej nic, zero) , kulturze pracy , osiągach itd., temat rzeka. pisałem o tym już nie raz. poza tym bez urazy miałeś przedlifta więc szału nie było więc akurat to można pohejtować :wink: dobrze zaczipowane 320 nie odstaje wiele od 330 więc o czym mowa, a co tu porównywać jeszcze do szmelcwagena nawet z "wypasionym" 2.0tdi 170 koni wprowadzonym dopiero w 2006 bodajże a osiągi ma jak 320d poliftowe robione od 2002.a z racji wieku to e46 powinno się raczej z a38l porównywać. pzdr. dla tych którzy widzą różnicę :mrgreen:
-
BMW E46 320 WBAEV11050KK55448
pete_wwa odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażu handlarza wszystko ładnie i na przekręcie. opłaty z 3000zł jak zrobisz wałek że rozbity niby. to wtedy 60 % wartości za akc-u płacisz. zapytaj się ile po opłatach jak zarejestruje :mrgreen: bo pewnie umowa na Niemca jak nic nie napisał o formalnościach. normalnie akcyza 18,6% a warty jest średnio 20100zł w naszym kraju. policz sobie resztę.
-
BMW E46 320 WBAEV11050KK55448
pete_wwa odpowiedział(a) na Lectaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażu handlarza wszystko ładnie i na przekręcie. opłaty z 3000zł jak zrobisz wałek że rozbity niby. to wtedy 60 % wartości za akc-u płacisz. zapytaj się ile po opłatach jak zarejestruje :mrgreen: bo pewnie umowa na Niemca jak nic nie napisał o formalnościach.
-
potrzebne info na temat kierownicy
jak nie gruchniesz to się nie dowiesz :mrgreen:
-
Moduł komfortu , uszkodziłem samochód?
może to że kłamiesz jak handlarze :mrgreen: masz rocznik '03 a wpisałeś na forum '04 i komp przez to ma błąd wewnętrzny. zobacz czy się z tego kropa nie pojawiła przy liczniku.
-
Uszkodzone E46 przez warsztat kto zapłaci?
później z kolejnym i kolejnym, następnie prezes TU i prezydent RP ,a na koniec Strasburg i Europejski Trybunał Praw Człowieka :mrgreen: jak się sprawa nie rozwinie po Twojej myśli to osobiście wierć dziurę a nie przez telefon to Cię nie oleją tak łatwo.
-
Nie działa centrany zamek oraz elektryczne szyby.
może blacharz / lakiernik jakąś wiązkę ciachnął. oglądałeś? a może to angol wtedy to norma.
-
[e46] po wymianie pompy brak mocy
co to za program do diagnozy?
-
320D Touring Komputer przeklamuje wartosc spalania.
można skorygować ale u większości kłamie o ten litr :wink: