Treść opublikowana przez pete_wwa
-
318 CI COUPE 143KM M-PAKIET | WBABD91040PK59577
pete_wwa odpowiedział(a) na Dedi1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wygląda jakby miała 50 tysi. kiera wyślizgana trochę i fotele klapnięte. normalny wygląd jak na 200 tysi i 10 lat. a w ogóle tu go macie na mobile :mrgreen: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-318-ci-m-paket-ii-alcantara-r%C3%BCsselsheim/179768354.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=paket&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2003-12-31&transmissions=MANUAL_GEAR&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsCar cena tylko wzrosła o 1500 Euro i zajumali zimówki :wink:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
no właśnie to bardziej do tego działu. za 2500E można już coś kupić w temacie 318i. bez szału ale lepsze tamte niż nasze igły ze stodoły. 1500zeta sprowadzenie i 1000 rejestracja. tak by wychodziło.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
ja sadzę że jest od tego odpowiedni dział z regulaminem trzeba vin załatwić itp. a tutaj się to dubluje i nic nie wnosi, w tym dziale jest jak u bab na bazarze :mrgreen:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
wypróbować sobie można tylko oleje low saps są po prostu droższe a nie majać dpfa zupełnie zbędne w starych silnikach. więc po co przepłacać.
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
a na co Ci kwiatek do kożucha? :mrgreen: w Twoim przypadku ll-01 zupełnie wystarcza. nic nie poprawi oprócz samopoczucia :wink: ll-04 jak nazwa mówi do silników po 2004r i z dpf. głównie właśnie o dpf chodzi.
-
Jaki olej E46 E83 E60..2.00d ?właśc. 2.0d-proszę tu pisać!!]
ja teraz przeszedłem na elfa full syntetyk w dwóch furkach i jestem bardziej niż zadowolony, oczywiście ten olej lej bez dpf. :arrow: Excellium 0W30
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nic nie trzeba zdejmować :mrgreen: alpiny mają wentyl ukryty po środku pod dekielkiem i pompuje się przez wspornik oponę. podróby standardowo na rancie jak każde mają wentyle.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
z alpiny to ma tylko felgi które są podróbami :mrgreen:
-
E46 330d WBAEDD91020FM71199
pete_wwa odpowiedział(a) na dokken temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto raczej tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=127871&start=12045
-
BMW E46 318D Poznań WBAEU51033CJ09428
pete_wwa odpowiedział(a) na Tomi1313 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkażde zdjęcie z innej parafii.
-
E60 530D Szczecin 2007 rok B615696
pete_wwa odpowiedział(a) na loszak12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewnie reeksport przez Niemcy. poproś o skany dokumentów.
-
E90 325Xi -2005 - Ostrzeszów WBAVD11080AU83176
pete_wwa odpowiedział(a) na rycha0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo tych okazjach co ma na sprzedaż to tylko z dobrym fachowcem wybierz się na oględziny.
-
BMW 120d e87 / Włocławek / WBAUD91020P377667
pete_wwa odpowiedział(a) na Dr3d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażciężko znaleźć bo takich niema. tylko u nas jest automobilowy raj rodem z biedronki. gdzie auto przywiezione na handel z Niemiec jest tańsze z zarobkiem u nas niż tam porównywalny egzemplarz :mrgreen: powodów tego jest wiele i raczej same niechlubne. ciekawe czemu nie ma komory silnika przy takiej sesji z detalami. taka wersja i przebieg to z 16000 Euro kosztuje.
-
po usunięciu klapek 4B10 (1278) rough controller
dwieście tysi. ale kolektor był już chyba wymieniany bo był czysty i klapki też w super stanie.
-
po usunięciu klapek 4B10 (1278) rough controller
u mnie nie telepie,silnik pracuje dobrze, zbiera się, nie dymi. nie wiem co to może być. klapki i kolektor były w idealnym stanie. nie wiem po co wywalałem to ustrojstwo bo przed wyjęciem sprawdzałem parametry i korekty były idealne.
-
po usunięciu klapek 4B10 (1278) rough controller
wywaliłem klapki i czyściłem kolektor i egr tak jak większość. były całkiem dobre i czyściutkie. chyba kolektor był już wymieniany. teraz sypnęło mi błąd 4B10 (1278) rough controller poza tym korekty wtrysków były bardzo dobre a po tych operacjach rozjechały się. co to może być?
-
Uszkodzone E90 Ziębice OSZUST!!!!! WBAVW1150a276268
pete_wwa odpowiedział(a) na markez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie. Dla tych co szukają okazji u handlarzy złomem. w miarę, powtarzam w miarę do drobnych poprawek estetycznych a nie igła 2008 rok oglądałem teraz parę dla kumpla to od 8 koła euro w górę żeby było warto kupić. polift >10. przebiegi w granicach 150-200 tysi.
-
E46 318i WBAAL31000AY43179 (Niemcy)
pete_wwa odpowiedział(a) na Bocian28 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak już się napaliłeś to nie jedź po ten tylko po trasie wytypuj kilka żebyś nie wracał na pusto. albo kupował coś pierwszego z brzegu. jak masz coś jeszcze na oku pisz na piv. jestem jeszcze jutro w de i mogę cos obejrzeć jak kac minie :mrgreen:
-
przepływomierz padł? co to za błędy inpa? e46 320td 150KM
rurka juz jedzie. 270zl zamiennik.
-
przepływomierz padł? co to za błędy inpa? e46 320td 150KM
mechanik znalazł dupniętą dolną rurę intercoolera . numer 6 na obrazku. może być to przyczyną że ma czkawkę? http://www.realoem.com/bmw/diagrams/y/g/194.png
-
przepływomierz padł? co to za błędy inpa? e46 320td 150KM
przepływka odpięta i dalej to samo. co to może być?
-
przepływomierz padł? co to za błędy inpa? e46 320td 150KM
nie dochodzi i szarpie silnikiem jak się jedzie. poza tym dużo pali i czasem czarnego bąka puści.
-
przepływomierz padł? co to za błędy inpa? e46 320td 150KM
Prośba o diagnozę. parę dni temu coś zaskrzypiało (chyba , słuchałem radia) buchnął dymem i zamulony teraz jakiś jest, słabo się wkręca. może ktoś rzucić okiem na kody błędów co to może być ? (o świecy żarowej wiem) jakieś inne zrzuty zrobić? KODY BŁĘDÓW PRZED SKASOWANIEM: http://s22.postimg.org/890xt2t41/blad1.png http://s9.postimg.org/6u0aivgfj/blad2.png http://s13.postimg.org/rkx77s28n/blad3.png http://s8.postimg.org/ywg3c80qt/livedata.png TU PO SKASOWANIU: http://s23.postimg.org/52aj3th4b/bledy_po_skasowaniu.png dzięki z góry
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
służbowa 520d, szału nie ma.
-
E90 320d sedan 2006r Niemcy WBAVC31070VC57656
pete_wwa odpowiedział(a) na pete_wwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki za konstruktywne wypowiedzi :mrgreen: