Skocz do zawartości

mavic

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mavic

  1. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    sondy i przeplywomierz badali ostatnio i bylo ok. zaczynam sie obawiac ze to cos powazniejszego...cos w silniku...
  2. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    No i lipa - cewki sa dobre, odlaczalem dzis wysztkie po kolei i silnikiem telepalo jak odlaczylem ktorakolwiek. Nie mam pojecia czemu on tak chodzi brzydko. Zauwazylem tez ze z rury olej lecial albo cos podobnego...zaczynam nie lubic mojego bmw.
  3. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    A jak samodzielnie sprawdzic cewke ?
  4. mavic opublikował(a) temat w E34
    Wczoraj auto mi zglupialo, dlawi sie przy ruszaniu - jak dostanie pow 1,5 tys obrotow to juz jest super i dalej idzie jak burza. Wczoraj przez to dlawienie prawie mnie jakis Lex objechal... ps. swiece nowe, ostatnio byl robiony test komputerem i wszystko OK, czasem dziwnie dlugo odpala, zadnych plynow nie brakuje, filtr powietrza nowy
  5. mavic odpowiedział(a) na Picia temat w E30
    Witam kolege z 3miasta !
  6. Wczoraj cwiczylismy znowu moje autko na obwodnicy i spostrzeglem dopiero ze 5 bieg wlacza sie przy niecalych 240 km/h. 258 to wszysto co da sie wycisnac :) jest jeszcze spory zapas obrotow... :diabel_faja:
  7. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    To co ja bym robil w tym aucie gdybym jeszcze gazu nie mogl wciskac? Biegi same, gaz sam na dodatek jak wpasuje sie w koleiny to kierowac nie musze hihi :)
  8. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    A co mi to da poza wygladem ? Tapicer pracuje nad czyms ladnym na podloge, obszywam tez na nowo skora kierownice bo jest troszke za twarda.
  9. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Tez zaluje ze nie ma chromowanych listw wokol szyb bocznych :( ale nie mozna miec wszystkiego na raz widocznie... kierunki biale sa oryginalne i nie zmienie. Radio bylo oryginalne ale na naszych drogach zmieniarka przerywala strasznie i zmienilem na Becker'a Mexico Pro CD. Chyba jedyne ktore pasuje ladnie do tego auta - podswietlenie w tym samym kolorze co deska. ps. Czy ktos wie jak zalatwic sobie klubowe ramki na rejestracje?
  10. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Przyjemnosc z jazdy super ale te kola to porazka na naszych drogach - czuc absolutnie kazda nierownosc asfaltu. Juz nie moge sie doczekac jak zaloze 15" zimowki - komfort wzrosnie. Zastanawiam sie nad xenonami bo lubie miec dobre swiatla - aktualnie zalozylem zaroweczki Philips 20% more ale to nie to czego oczekuje. Spryskiwacze reflektorow i halogenow mam.
  11. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Autko znalazlem w niemcowie. Kola byly oryginalne tyl 255/45/17 przod 235/40/17 -na wiosne zakladam nowy komplet GoodYear F1. Na zime montuje 225/60/15 :( kolpaki Rulez !
  12. mavic opublikował(a) temat w E34
    zapraszam na stronke, narazie tylko fotki ale bede staral sie cos pisac niedlugo :) http://bmw.ggn.pl
  13. mavic opublikował(a) temat w E34
    Sprawdzili mi dzis wszystko komputerem w ASO i jest OK a ta diablica dalej slabo pali ale tylko czasami, dodam ze swiece sa nowe. Tak mysle ze moze akumulator bo ostatnio po 3 godzinach muzyki przy okazji grzebania w aucie padl calkiem...
  14. 258km/h na obwodnicy Gdańska :)
  15. mavic opublikował(a) temat w E34
    Kupilem sobie wycieraczki Valeo Silencio, prawe ramie ok pasuje bez problemow ale lewe jest inaczej wywiniete (to zakonczenie w ksztalcie "U" jest inaczej - odwrotnie) Jest na to jakis patent ?
  16. Mi z instalacja z wtryskiem pali ok 20-22 na miescie i 15 w trasie a noge mam ciezka.
  17. mavic opublikował(a) temat w E34
    Czasem przy predkosciach ok 50-80 km/h zaczyna mi latac kierownica -ustepuje po ok 10 sekundach. Dzieje sie to na roznych nawierzchniach asfaltowych. Juz nie wiem co z tym robic. Amortyzatory nowe, geometria ustawiona, kola wywazone - wszystko sprawdzone i idealnie. Nikt mi nie jest w stanie powiedziec co to.
  18. mavic odpowiedział(a) na mavic temat w E34
    Dzieki super ze jest taka mozliwosc. Gdzie szukac uzywki oryginalnej ?
  19. mavic opublikował(a) temat w E34
    Witam, Montowal ktos podlokietnik w fotel ? Widzialem tez takie cudo wkladane miedzy fotele w konsole. Musze cos miec bo zwariuje :)
  20. Co to za amortyzatory za takie pieniadze ? Ja dalem 900 za amorki Boge z wymiana, fakt ze troche po znajomosci ale normalnie moze 100-150 wiecej by bylo.
  21. mavic odpowiedział(a) na 761robo temat w E34
    Jak zdjac reflektor ? Zaczynac od grilla czy raczej z drugiej strony ?
  22. Zaplacilem za Diego do V8 5100 zł. Poza tym stukaniem ktore mi usuna w srode wszystko ok. Spalanie trasa/miasto z przewaga trasy 17,9/100 w tym samym czasie na komputarze pokazalo 13,2 benzyny.
  23. Witam, Dzis mi zainstalowali instalacje Diego, wszystko OK poza jednym. Spod maski wychodzi stukot wraz z wciskaniem gazu (im mocniej tym szybciej) - instalator powiedzial ze to jakis reduktor i jak nie bedzie lepiej to mam przyjechac. Wiece cos na ten temat ?
  24. mavic odpowiedział(a) na trempes temat w E36
    U mnie czujniki sa podlaczone do urzadzenia pod lewym boczkiem w bagazniku, dalej juz tylko wedruje do glosniczka ktory wydaje z siebie dzwieki ostrzegawcze.
  25. mavic odpowiedział(a) na trempes temat w E36
    U mnie wewnetrzne i zewnetrze sa inne. Zewnetrzne lapia z 40 cm a wewnetrzne 1,3m.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.