Treść opublikowana przez reaper89
-
316i wybór sprzęgła
Witam, jak w temacie jakie(producent) sprzęgło(kpl: tarcza + docisk + łożysko) doradzacie a jakie odradzacie. Jak dobrać sprzęgło, po przejrzeniu kilku aukcji z alle... mam mętlik w głowie ponieważ jest tam kilka różnych kompletów wydaje sie ,ze do tego samego auta a rozmiary różne i producent jeden(w sensie ze jednego producenta do tego auta znalazlem kilka roznych zestawow :P) Dane auta: 95r m43b16 102KM compact.
-
328i Wyłączenie poduszki powietrznej pasażera
ale te emulatory sa po to, zeby wlasnie poduszka pasazera po usunieciu maty, wystrzelila i wtedy niezaleznie od tego czy ktos na niej jest czy nie, ma odpalic. Seba wejdz na strone infocar.pl oni zajmuja sie emulatorami, moze uda Ci sie zamowic emulator ktory bedzie wykazywal brak pasazera, o ile takie rozwiazanie by Cie satysfakcjonowalo. http://infocar.pl/airbag/emul.html
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
M3... ehhh
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
A juz na pewno ten ktos nie ma co robic z pieniedzmi skoro, takie rzeczy rzezbi
-
318 is - drży karosedia po włączeniu klimy
Właściwie chodziło mi o tą opornicę, u mnie opornica(była bo właśnie ją "trafiło") jest przy wiatraku(na obudowie wiatraka). Okazało się, że to w niej obwód został przerwany. Zatem, jeśli hazarr masz jeden wiatrak i taki właśnie opornik(aluminiowa walcowata rurka), to mogę nasmarować jakiś poglądowy rysunek co w niej się znajduje bo ją rozprułem i jeśli do opornika prąd dochodzi to może taki rysunek byłby pomocny, osobiście usunąłem opornik a przewody spiąłem na krótko i wiatrak załącza ale na drugim biegu. Jeśli ktoś zna się na elektryce to może wiedziałby czy da się jakoś ten opornik zastąpić jakimś innym opornikiem lub innym wynalazkiem. Chyba, że ta rurka-opornik to taki czujnik o którym pawelj5 piszesz tylko w innym wydaniu.
-
318 is - drży karosedia po włączeniu klimy
O ile kolega ma wiatrak od chłodnicy klimy, a nie jeden elektryczny i od klimy i od silnika, bo tego nie napisał jak to u niego jest.
-
318tds Klimatyzacja nie chłodzi
nie napisalem ze w e36 W serwisie byles kiedy? Po tym jak to sie stalo?
-
325i Nie ma mocy
http://zaopatrzeniewarsztatu.istore.pl/pl/profesjonalne-narzedzia-diagnostyczne-d-can-gt1-inpa.html nadal zainteresowany? :D co prawda z interfejsem taka cena, ale na forum jakos nikt sie nie chwalil orginalnym oprogramowaniem :P
-
318tds Klimatyzacja nie chłodzi
Poziom plynu chlodniczego sprawdzales? W niektorych autach jak jest za niski klima nie chlodzi.
-
E36 316 zawieszenie tył problem..
heh, no raczej nie przerdzewial w pol roku, pewnie wada konstrukcyjna, to te amory sa olejowe? na prawde tego "e36" w tytule mogles nie umieszczac
-
316i Compact elektryczne szyby
nie trzeba, sie gimnastykowac, zle do tego podszedles.... jak sie nie posmaruje to ciezko wchodza w prowadnice, jak juz czesc wejdzie, to mozna wsadzic w dziure slizgu srubokret i nim dopchnac. Co do slizgow i mechanizmu, to wsadzasz slizg z zalozona zawleczka w prowadnice, potem celujesz glowka od mechanizmu w dziure slizgu(mozna sobie pomoc klinami, aby odpowiednio ustawic szybe), po czym palce dloni zaginasz za mechanizmem a ramie mechanizmu dopychasz czescia dloni znajdujaca sie pod kciukiem(ogolnie: dlon wsadzamy i ukladamy tak jakbysmy chcieli uniesc prowadnice z ramieniem) i ... pstryk wszystko jest na swoim miejscu i nie polamane temat szyb w swoim compact'cie walkowalem kilka razy bo rowniez mam pogiete ramione(to jakas porazka)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
opis to najprawdziwszy dramat i tragedia, ktos na prawde bedzie musial sie nudzic zeby przeczytac caly "AUTKO JEST W KOLEKCJONERSKIM STANIE." Mowa tu o jakichs specyficznych kolekcjonerach?
-
318i Duże spalanie przy spokojnej jeździe (Pb)
szczelność dolotu
-
BMW 320 a gaz
Podobno dobrze, sekwencyjny wtrysk gazu.
-
BMW 318 M40 - dluga trasa , pytanie
Sadze, ze to nie jest miejsce na takie pytanie, auto moze sie popsuc stojac, jadac 1km, 200km, 2000km. Bez sensu, nie rozumiem czemu pytasz o takie rzeczy, co ma dlugosc trasy do tego czy auto sie zepsuje czy nie. Jak bedziesz lal paliwo to powinienes dojechac. Przejechales 165k i nagle boisz sie przejechac jeszcze 2k? Jesli uwazasz ze sie zepsuje to nie jedz, a jak uwazasz nie zepsuje to jedz. Takie pytanie najlepiej zadaj wrozce, mowie powaznie. Na koniec zmien tytul na poprawny
-
316i m43 nie schodzi z obrotow
Tak, jak najbardziej, wymien te gumy. Ta za przeplywomierzem ~150zl nowa ta od odmy zdaje sie ze 60zl. Tej drozszej nie dosztukujesz, ta od odmy, moze.
-
316i Wymiana bębnów i szczęk - proszę o porady
O ile dobrze pamietam to cos kolo 40zl, (w kazdym razienie wiecej niz 60) za sztukę
-
320i cieknąca pompa wspomaganie/ podłączenie
Zdaje sie ze nie bylo nivo w 3kach, dopeiro w 5kach, ja bym powiedzial ze na 10000000000000000% kolega nivo w swojej 3 nie ma, wiec pozostaje zaslepic otwor.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/bmw-318is-zadbane-coupe-zarej-w-pl-i1613507425.html " BMKa robi wrażenie na drodze, z żalem się z nią rozstaję." Na pewno, tylko jakie? Też bym się rozstawał z żalem, żal odszedłby razem z autem :P
-
bmw e36 318i zamiana sondy lambda
nie, raczej nie, nie na darmo byly tam 4 przewody, pelnily one swoja funkcje. np podgrzewanie sondy
-
318i Jak naprawić podświetlenie przełącznika szyby
A moze wiecie, jak naprawic podswietlenie wlacznika awaryjnych? =D Bo nijak nie moge podwazyc tej czesci, ktora sie wciska wlaczajac awaryjne.
-
Bębny+szczęki+cylinderki 316 compact
Nie wiem, nawet jakbym zmierzyl to tylko wymiary zewnetrzne, beben ma pewnie tyle lat co i auto wiec pomiar srednicy od strony roboczej moglby byc mylacy
-
Bębny+szczęki+cylinderki 316 compact
Moze strona http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS¬itle=1 pomoze. Tam jak wybierzesz model, dana czesc, to klikasz w produkt i czesto w opisie produktu sa jego wymiary.
-
E-36 M43 nie kręci rozrusznik
autor tematu piszac "zupelna cisza" pewnie mial na mysli ze... nie slychac tego, a nawet tamtego. Chyba ze to nie po polsku :?
-
Bębny+szczęki+cylinderki 316 compact
Skoro sprzedawca mowi ze NIE PASUJE to NIE KUPUJ. Chyba ze masz zaufanie do opinii przypadkowych, nieznajomych osob. Czyli... nadal ryzykujesz :P