Treść opublikowana przez 20 jahre
-
Czy nie bedzie obcierać, 235/40R18 w e46
.. dziś byłem w warsztacie i mówili,że tył przytrze na dolkach.. masz sprawdzone info???
-
Czy nie bedzie obcierać, 235/40R18 w e46
Mam do kupienia fajne koła do mojego sedana e46 a mianowicie 18 cali 235/40 szer. 8,5cala et 37 czy może ktoś posiada takowe lub podobne, obawiam się obcierania o zakola.. proszę o rzeczową pomoc bo nie wiem co mam zrobić.. :wink:
-
Zbyt duży poziom oleju w misce- jakie następstwa?
.. jest to dla mnie temat ciekawy.. czy pół litra to dużo za dużo ?? przecierz gdy silnik pracuje to duża część oleju jest w obiegu a w misce automatycznie poziom spada, dobrze główkuje?
-
Zbyt duży poziom oleju w misce- jakie następstwa?
Jak w temacie, auto 530d czy może taka sytuacja w jakiś sposób zaszkodzić?
-
Odłaczenie akumulatora-skutki
.. a ja w e60 530d 231KM odłączyłem akumulator i wywalił 11 błędów , nastepnie kręciłem 3 razy po jakies 5sek i dopiero odpalił :? jest coś na rzeczy na 100%, w a3 podobny schemat i schody z kontrolką esp..
-
pompa wtryskowa vp44 2.0d
.. ja może deczko faktów z zycia.. mam 320d 2000r 136KM salon Polska i jestem jego pierwszym włascicielem i jedynym, przebieg 412tyś.km pompa ori, wrtyski ori, torbe wymieniłem po UWAGA!! 370tyś.km, katy ori , masło Mobil 0w40TD, ropa Orlen, szwagier ma a6 2,5tdi kod silnika BDH 2003r salon Polska 290tyś km i żadnych problemów, torba zaczyna wiuwać jak zimny i to wszystko, zadnych usterek pomp, tylko ze mamy ori przebiegi jakich coraz mniej w autach z drugiej ręki a potem mity,że 200tyś o wszystko się psuje :mrgreen: :mrgreen: :duh: :duh: na niemieckim forum jest 320d 136KM Z PRZLOTEM 700tyś. km na ori pompie, bynajmniej Helmut tak pisze :cool2:
-
Podczas ostrego przyśpieszania zapala się ABS i ASC w 320d
piszesz z doswiadczenia czy tylko strzelasz? to się dzieje tylko jak wyłacze asc...
-
e46 sedan czy to dobry wybór?
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=11012&start=400 wzoruje się na tym czarnym e46 :wink: coupe
-
e46 sedan czy to dobry wybór?
Planuje kupić te felgi http://www.allegro.pl/item595042817_kola_bmw_19_bmw_3_e90_e91_e92_e93_m_pakiet.html do mojego sedana czy nie będzie problemów z obcieraiem tyłu???
-
szerokosc alu felg...zmieszcze?
225 na feldze 8,5cala ładnie wygląda, jest równo czy nie bardzo???
-
szerokosc alu felg...zmieszcze?
..mówimy o tyle, tak?
-
szerokosc alu felg...zmieszcze?
Premier a jaką masz szerokość kapci ,ze lubi Ci przytrzeć?
-
pobór prądu 0,35 A czy to norma w 320d ?
48 czyli window lift front :wink:
-
Podczas ostrego przyśpieszania zapala się ABS i ASC w 320d
tak tez próbowalem i to samo się dzieje.. :|
-
Podczas ostrego przyśpieszania zapala się ABS i ASC w 320d
Mam taki problem, dziś wyłączyłem ASC żeby trochę dynamiczniej pojechać i przy ostrym przyśpieszaniu na drugim biegu nagle zapaliy mi się kontrolki ABS-u i ręcznego na jakąś sekundę i nagle wszystkie trzy kontrolki zgasły..auto oczywiście charakterystycznie przyhamowało jak to bywa gdy ASC mrygnie ale obydwa systemy działały... póżniej znów wyłączyłem ASC i but do przodu i znów to samo, do palącej się kontrolki ASC dołączyły się dosłownie na sekundę ABS i kontrolka ręcznego po czym wszystkie trzy znikły i przy spokojnej jeździe problem nie wystapił.. ..co w takim przypadku mozna podejrzewać??? .. bardzo proszę o Waszą opinię.
-
Czy lampy tylne po lifcie pasują do sedana przed liftem?
..bardzo dziękujeza info, spodobały mi się i chyba kupie :wink: warto brać te clear z allegro czy oryginał?
-
Czy lampy tylne po lifcie pasują do sedana przed liftem?
Jak w temacie, proszę o podpowiedź. :wink:
-
Jaki płyn do chłodnicy?
a ja mam borygo zielone czy tam nienieskie a teraz dolalem mu czeronego i jakoś w e60 piana się nie zrobila i nawet samochód jeździ :wink:
-
ALufelgi z allegro czy ktoś kupował i moze się wypowiedzieć.
ja niebawem biorę te http://www.allegro.pl/item555841139_nowe_bmw_1_3_i_inne_8x18_super_okazja.html pisali ,że ten sprzedawca ma dobre rzeczy i byle czym nie handluje.. :wink: :wink:
-
Wymiana silnika
____________________________________
-
Wymiana silnika
a jak z pochodzeniem silnika czy ktos to sprawdza? większość z allegro wiadomo skąd ma..
-
Wymiana silnika
a jak jest z numerami i dokumentami?
-
Wymiana silnika
Koledzy podpowiedzcie jak to teraz z tą wymiana silnika od strony prawnej, np z 2litrów na 3litry ???
-
Do użytkowników 530d 218KM i 231KM..
już wiem jaka jest różnica, całkowicie zmodernizowany vanos i zakres max momentu duuuużo dłuższy :wink: dzieki czamu mniej pali
-
silnik m57n wersje mocy 211ps i 218ps
dokładnie: ARL-150KM ASZ-130KM poprzeczny a już wzdłużny AWX np Audi A4 AJM,AUY-115KM ASV,AHF,AFN-110KM ATD,AXR-100KM AGR,ALH,AHU,1Z-90KM i wiele,wiele innych wszystko jasne i klarowne czego nie ma w naszej ukochanej marce.......