Treść opublikowana przez 20 jahre
-
silnik m57n wersje mocy 211ps i 218ps
W bmw to nie tak jak w gamie VW, że masz kawe na ławę i wiesz co masz, np. m57n wychodzi w wersji 177KM 204KM 218KM 272KM poza ty widziałem oznaczenia na silniku i tam jest m57tu a spotkałem się równiez z m57tue http://bmwfans.info/original/E60/ sam się czasami gubie i nie rozumiem, jakiś haos się wkradł do Bmw....
-
[E46] Filtr odmy w 320d 136KM - wymiana, tanio i dobrze :)
Koledzy pozwólcie,że przyłączę się do tematu, a jak wyglada temat filtra odmy w e60 530d , to prawda,że się nic nie wymienia???
-
silnik m57n wersje mocy 211ps i 218ps
Tak naprawde to moc zależy od skrzyni, posłuchaj: w sterowniku o nr 0281 013 500 czyli jak ktoś nie wie e60 2006r 170kW czyli 231KM AUTOMAT, jest plik 162kW pod skrzynie manualną czyli 221KM ale kupując auto w salonie jest napisane 231KM :wink: ..więc podejrzewam ,ze tak naprawdę z innymi wersjami jest podobnie tylko , kto takie niuanse zna i o nich wie :wink: :wink:
-
Do użytkowników 530d 218KM i 231KM..
Koledzy a może coś wiecie jak sie ma 231KM do 235KM ? nawet w necie na stronie http://www.e60.net/information/options/engines nie ma wykresu... :wink:
-
Do użytkowników 530d 218KM i 231KM..
a jeśli chodzi o dzwięk to który cichszy?
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
to jest nr z rury między cooler a przepustnice tylko pytanie do jakie auta i z jakim silnikiem, podobno to do e60 ale tam jest wg etki końcówka 401...
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
właśnie nie wiem... coś chyba z tymi etk albo nr bmw zmieniło...
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
Pomyłka :wink: 11 61 779 38 96
-
Ile wchodzi oleju do 730d
PawełH tylko pewna grupa ludzi ma instrukcje, ja jej nie mam to wszystko, dlatego pytam, czy to takie dziwne??? .. Proszę Was Koledzy nie róbcie problemów z niczego, jak wiecie to prosze powiedzcie a jak nie to nic nie piszcie.. coboss730d zrobię jak mówisz :wink:
-
Ile wchodzi oleju do 730d
... faktycznie to cenna wskazówka, dziękuje mistrzu!!!
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
sprawdze czy się nie pomyliłem..
-
Prośba o rozkodowanie nr części 11 61 779 0130
Jakby ktoś z kolegów mógł sprawdzić do jakiego modelu jest to część i czy tylko w tym modelu wystepuje, będę bardzo wdzięczny :)
-
Gdzie skupują katalizatory z e60 ?
Może wiecie gdzie można sprzedać katy z e60 w okolicy stolicy?
-
Prośba o rozszyfrowanie numeru częci..
Jedno z nich to dwumas a drugie docisk sprzęgła 21217345068 21217532592 nie wiem od jakiego modelu i silnika są te elementy, jakby ktoś ustalił bedę bardzo wdzięczny.
-
Zakup 530d
Koledzy czy w 231KM jest jakiś lag czy idzie od samego dołu??? jak ma się do tego 218KM i 272KM od jakich obrotów już jedzie?? To jest dla mnie bardzo ważne :wink: :wink:
-
Zakup 530d
Panowie za nic nie mogę znależć, może pod jakimś innym tematem była prowadzona dyskusja..podeslijcie jak możecie linka :wink: stinger napisz coś od siebie o tym silniku, czy mocny z dołu , ma jakiś lag?? jak reakcja na gaz itd będę bardo wdzięczny :D :D
-
Zakup 530d
Koledzy zamierzam kupić e60 530d z silnikiem 218KM lub 231KM ,który byście polecali ?? róznica w mocy jest niewielka więc na to nie patrzę, moze ktoś kiedyś jedził obydwoma i podrzuci jaka jest róznica w głosności,reakcji na gaz,czy idzie od samego dołu czy potrzebuje jakichś obrotów poniżej których lepiej nie schodzić, no i jak się maja do siebie konstrukcyjnie? Może ktos to porównywał, wtedy bardzo mi pomoże w wyborze :D
-
320d różnice w silnikach (136 & 150ps)
pompowtryski to raczej w gamie VW a m57 to 3.0d a nie 2.0d masz w swojej CR :wink:
-
Po jakim czasie może przyjść fotka z fotoradaru?
20 jahre odpowiedział(a) na 20 jahre temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyłomatko.. :?
-
Po jakim czasie może przyjść fotka z fotoradaru?
20 jahre odpowiedział(a) na 20 jahre temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMASAKRA! :?
-
Po jakim czasie może przyjść fotka z fotoradaru?
20 jahre odpowiedział(a) na 20 jahre temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdytak krzyczeli na CB jak pytałem a ile mają prawnie czasu?
-
Po jakim czasie może przyjść fotka z fotoradaru?
Witam, w dniu 6.06.2008r na 363km drogi Warszawa-Katowice dostałem fotkę, radar był aktywny i flesz był także.. i tu mam do Was pytanie: po jakim czasie może przyjść fotka? doszły mnie słuchy,ze po 30 dniach jak nie przyjdzie to mogę to olać i nie przyjąć czy to prawda? Jak to z tym jest? :wink:
-
Szarpanie przy ruszaniu,stuki przy zmianie biegów w 2.0d 136
Wktórym to miejscu mniej więcej szukać? jak szybko wrzucę bieg to też słychać takie tempe puknięcie.
-
opinia posiadacza bmw 320d
kity żeni kolega :D albo ta 130-ka jeżdzi w trybie awaryjnym :D :D :D :mrgreen: :mrgreen:
-
opinia posiadacza bmw 320d
ARL po programie i po wałku potrafi duuuuzo :D nawet seria ma 8,5s do paki więc już jedzie :wink: