Treść opublikowana przez mikan
-
320d 2002r Zamiana kierownicy
jest od tego inny dział, w toronto masz 2 kluby bmw, zagadaj z nimi przez forum, przypuszczam że będą wiedzieć kto i gdzie
-
320d 136km. zamiana silnika
da się ale żeby działało w 100% jest kupa roboty, aż strach zacząć wyliczać
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
ehh ... nie ma co dyskutować, niby forum miłośników marki BMW widać wiele osób ma inaczej, po taniości - jeżeli w ogóle trzeba jak nie odpada to nie wymienia potem płacz że się rozwalił a tak dobrze jeździł tak jak kolega napisał - opony, hebel, zawias - bezpieczeństwo
-
330d Jakie amory do zawieszenia M-pakiet II?
ale za takie już siano konkretniejsze z tego co pamiętam, było tak kiedyś, teraz pewnie to samo plusem to że możesz wysłać amora z konkretnym oczekiwaniem ustawienia jego charakterystyki ja bym szukał org albo sachs-a co do tego co potrzeba do wymiany to mechanik powinien wiedzieć przy rozbieraniu czy łożysko amora ( tj poduszka, łącznik ) czy co tam jeszcze wyjdzie przy okazji
-
330d Jakie amory do zawieszenia M-pakiet II?
.
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
tak jasne, najlepiej ukryć prawdę i pchnąć dalej jako europejczyka super doradztwo
-
320d Wymiana amortyzatorów na zamiennik firmy GH. Wrażenia
szkoda trochę taki syf ( mimo że na gwarancji ) zakładać, potem ktoś to odkupi i się załamie fakt to już nie twój biznes ale czasy się zmieniają, ktoś pisał jak ewolucja następuje, teraz padło na e46 jeden traktuje jak przyrząd a inny jak bmw :)
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
jasne, jak się sprawdzi w aso to ani angol nie wpadnie ani ćwiartkowany - bez przesady ( koszt max 700z ) bo angol nie może być po dzwonie a sami angole to wzór dbania o samochody, zwłaszcza o śilnik ... nie chcę kolegi tyrać, skoro pytał co - to ja bym się go pozbył co innego jakby w pełni świadom brał angola a co innego to co wy się tak tych ćwiartek i półmilionowych przebiegów przyczepiliście ... wystarczy furę sprawdzić ... czym droższa tym dokładniej i wyszukiwać możliwych wałów jakie może posiadać fura
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
albo na siłę próbuj prawnie jakieś siano odzyskać ( bądź dla zasady ), zagryź zęby i jeździj a jak nie możesz na niego patrzeć to go opierdzielaj po kawałku na części
-
320D Kupiłem nie całe 2tyg temu anglika ! H E L P !
to nieciekawe doświadczenie będzie przestrogą dla innych
-
3er 320d Touring
kurczaki ... że się tobie chciało ... tego i tak prawie nie widać powiedz lepiej skąd wziąłeś żółtą mikrofibrę ... szukam żółtej od pół roku w wszędzie jakięś niebieskie, srebrne i szare z góry thx :)
-
320D -końcowy wydech
chyba coś się zakręciłeś " jakbym wyciął środkowy tłumik .. wstawił rm6 ... lepiej brzmiało niż bez wycinania środkowego " ? to masz środkowy i środkowy bardziej ? bo rozumiem że masz 320d jak ma podpadać jak kat jest pod osłoną ... boże
-
320D -końcowy wydech
było już trochę tematów o tłumikach sportowych ( substytutów sportowych ) połączonych z wycięciem kata ja mam remusa dedykowanego, paru kolesi na forum też, da się znaleźć w używce nie rozumiem wstawiania strumiennicy ani zostawiania puchy po kacie - bo i po co ja mam pełen przelot zakończony remusem, przeglądy przechodzę spokojnie i legalnie dziwie się pytaniom o montaż, w 75% i tak to robi znajomy który ma kanal ze spawarą albo tłumikarz wystarczy wględne zdjęcie tłumika który chce się zakupić i rysunek w real oem układu wydechowego dla rozwiania watpliwości
-
320d M47TU - ręce opadają.. (silnik)
zakładam że skoro pytasz to sam chciałeś stawić czoła wyzwaniu, ale moim zdaniem ( jeśli nie możesz obyć się bez samochodu ) to zagadaj z jakimś mechanikiem ograniętym w bmw ( nie napisałeś skąd jesteś ) i zaholuj mu wozik wielu z nich ma części na podmianę, dają rade w pracy z kompem dział warsztatów - twój rejon i wio temat dziwnie założony - pewnie z rana go tobie zamkną
-
Uwaga!!! BMW 320d 2000r. Kalisz
mikan odpowiedział(a) na PadreMercante temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmożna ale trzeba wyścielić albo u nas albo w niemcowni, jeśli 320d to nie jest głupi pomysł
-
E46 330ci 2004 rok, Mińsk Mazowiecki
mikan odpowiedział(a) na piotrek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtrochę się kula z tą coupetą
-
320d sedan - założyłem felgi 20 cali, jakie opony?
wahacze pół biedy chyba, gorzej jak się buda rozchodzi
-
320d sedan - założyłem felgi 20 cali, jakie opony?
tylko wnioskuję że kolega poszedł w wielkość feli a nie szerokość ... małe et i szeroka fela to jest konkret
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
spoko, wiem wiem że sa od m i smg ale przy okazji wskazałem że da się dostać taki dół lery głównie chodziło mi o opinię co do ceny, już nieważne bo kupiłem ją dziś nie wymaga obszycia, multi niewytarte, założę niedługo
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
nikt nie kupował kierownicy ?
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
ale za którą, i która ma biceps? m3 czy mpak? i po czym odróżnić m3 od mpak, bo ja różnic nie widzę, jedynie z multi lub bez i z łopatami lub zwykła
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
ślęczałem nad allegro i różnic nie znalazłem nigdy, może uchylisz rąbka tajemnicy w różnicach :) ja ogólnie chcę kierę od mpakietu, jeśli jest różnica tak jak piszesz rano mam zamiar ja ogłądnąć dokładniej i jak będzie dobrze po przeczyszczeniu to ją wziąść nikt się jeszcze na temat ceny nie wypowiedział
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
nie pamiętam, przyłożyłem ją tylko czołowo do mojej bo zawsze mi sie wydawało że od m jest mniejsza, była grubsza, bardziej miękka się wydawala, miała multi i dolną osłonę a co, jakieś podejrzenia ?
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
http://www.ebay.com/itm/BMW-ALCANTARA-SUEDE-M-SPORT-STEERING-WHEEL-E46-M3-SMG-/260920167707?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cc00dcd1b&vxp=mtr#ht_703wt_1037 http://www.ebay.com/itm/BMW-ALCANTARA-SUEDE-M-SPORT-STEERING-WHEEL-E46-M3-SMG-/260920167707?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item3cc00dcd1b&vxp=mtr#ht_703wt_1037 wydaje mi się że występowała, potwierdzę to jak będę miał kierę na razie nie wiem czy cena jest dobra czy za duża, bo nie wiem jak latają poza allegro takie kiery stąd mój temat
-
320d 2004 kierownica m3 - wartość pieniężna
nie mam zdjęcia, kierownicę oglądałem dziś osobiście przy okazji - stan ok, normalnie użytkowana dlatego napisałem że nie jest zaorana, wytarta itd - normalnie używana mutlifunkcja z kabelkami jest, tylko bez poduchy chodzi o samą cenę 650zł jak dla kiery w ok stanie rozpiętość cenowa tych kier jest duża