Treść opublikowana przez mikan
-
Xenon w przeciwmgielnych
No zgoda, dlatego ja takie sobie kryterium wyznaczyłem szukając samochodu, ale jeśli już kombinować to chyba w tym kierunku niż jeździć z xenonami w przeciwmgielnych i świecić po mieście jak stare probe czy calibra.
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
Nie interesowałem się silnikami bez cr w bmw, stąd moje pytanie, założyłem że chodzi o moc, wiadomo jaki jest temat przewodni wątku. Btw wtrysków od 535d - ja już więcej wyciskać z mojego śmierdziela nie chce - koszty duże a mocy i tak za mało. Jeśli już to swap albo zmiana samochodu ( na 80% swap )
-
Xenon w przeciwmgielnych
Nie ma nic gorszego niż jazda na przeciwmgielnych w warunkach gdy nie jest to konieczne ... za to powinny być mandaty. Widząc zdjęcie przy awatarze ... lepiej już zamontuj sobie ori xenony w miejsce zwykłych lamp.
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
aha, takie buty
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
a co to daje ? i do jakiego jest silnika ? tzn. jakie wymierne efekty daje
-
E36 328 1996, Włocławek WBACD11050AR04925
mikan odpowiedział(a) na EXAL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoddałeś ocenie, ja swoją wyraziłem, kolega z3coupe też. To nic więcej jak opinie. Ciężko o fajnego killera, z tego co widzę na ulicach, po znajomych, to albo e30 albo e36 bidne ale zadbane i swap 4.4 a to $, ale bywają fajne e36 328 na dwustrefowej, asc, harmann itd ale to inna kasa, zależy do czego ma być.
-
E36 328 1996, Włocławek WBACD11050AR04925
mikan odpowiedział(a) na EXAL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co ma powiedzieć ... że się rozczarujesz, że dywaniki z giełdy zsuwające się pod pedały hamulca i sprzęgła, że orał bokami i czas zmienić, olej lał najtańszy a że zaczęła za dużo go żłopać to sprzedaje ? Oczywiście abstrahuje.
-
E36 328 1996, Włocławek WBACD11050AR04925
mikan odpowiedział(a) na EXAL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak tobie ona odpowiada to jedź, wrzuciłeś ogłoszenia to się pokrótce wypowiedziałem. Kpina z kupującego ( zdjęcia ), grzebane zegary ( zamiłowanie do nietrafionego tuningu ) itd Mnie całokształt odpycha. Chyba że silnik jest żyleta, buda prosta i zjedzie z ceny ( nie 100zl na paliwo ) a ty lubisz ( jeśli masz taką potrzebę ) grzebać i przywracać samochód do oryginału.
-
E46 Touring Swarzędz PW45722
mikan odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo albo mi się coś popsuło albo jest tylko jedne zdjęcie z zewnątrz, ostatni bidok z wysposażenia to to nie jest, środek ładny, radio 500zł i masz biznesa, 800zl i professionala, ale nie ma HK, że korbki z tyłu to bym w to wbijał. Ogólnie poza tym że podziwiać można fotel pasażera, to jak zawsze w podejrzanych ogłoszeniach nie ma zdjęcia lewego boczku kierowcy, mnie to zniechęca. Jest w takim stanie jak jest i tyle, po co to ukrywać.
-
E36 328 1996, Włocławek WBACD11050AR04925
mikan odpowiedział(a) na EXAL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem jaki masz budżet, czy jesteś za ori klasyką czy nie, ale zdjęcia masakra, nic nie widać co powinno być widoczne w ogłoszeniu, ja bym odpuścił i nawet się nie brał za to żeby mi sprzedający inne zdjęcia na maila wysłał, a zegary i podejście do kupującego też coś mówią o sprzedającym. A i ogólnie na "kąsek dla konesera: ta sztuka nie wygląda. Jeden koleś z forum który się tutaj namiętnie udziela, jest też z Włocławka, może on kojarzy ten samochód, widział na żywo i się wypowie. Wszystko z nią nie tak. Fajne sztuki nie kosztują 7 tyś.
- 320D -końcowy wydech
-
CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
tomek0503 jest pełno takich tematów na forum ... mój przykład choćby jest opisany tzreba poszukać, nawet nie głęboko bo co chwilą te tematy są podejmowane na forum
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
mikan odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, coś jest z nią nie tak, jak zalana czy coś, może rzeczywiście prasowana była
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
mikan odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa te pieniądze ? Rozumiem nie jechać do aso furą za 10 - 15 tyś, ale 80 tyś ... Ale koniec końców, gdyby nie było kupców którzy nie sprawdzają w aso to by handlarze takich chat nie mieli :) a i proceder by nie kwitł w najlepsze
-
330d Touring Słubice VIN WBAEX91080PH95388
mikan odpowiedział(a) na Kunio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi co, zdecydował się ktoś na tą furę? był ją ktoś oglądać ?
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
mikan odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI po raz kolejny ... vin prawdę ci powie, nie wiem na co oni liczą, że ktoś do aso nie pojedzie ? Dzięki takim kolegom ja Loona, kupa ludzi zaoszczędzi choćby na kilometrach i straci mniej nerwów. Ogólnie szkoda bo ładna i fajnie wyposażona. No ale jeśli chata ze zdjęć jest jego, to za coś ją trzeba było postawić.
-
e46 320d+ 04' Lepiej jedzie na zimnym silniku ?
aha, thx
-
e46 320d+ 04' Lepiej jedzie na zimnym silniku ?
ja nie miałem na myśli centymetr od połowy, ale 2- 3 mm ... ale przynajmniej możliwe że nie mam zwidów co do lepszego przyśpieszania :)
-
e46 320d+ 04' Lepiej jedzie na zimnym silniku ?
czyli co, to normalne ? i rozumiem że właściwa dawka i kąt jest wtedy jak jedzie normalnie i jest rozgrzana tak ?
-
e46 320d+ 04' Lepiej jedzie na zimnym silniku ?
Już kolejny raz z rzędu mam takie odczucie, być może subiektywne, że gdy wskazówka temperatury jest około 2- 3 mm od właściwej pozycji na zegarze, czyli 2- 3 mm od równego 'pół' to samochód lepiej się zbiera. Akurat w 95% przypadków tą samą drogą z pracy wracam, czy to lato czy zima i widzę że niedogrzana o w/w mm od połowy lepiej "idzie" niż np po godzinnym jeżdżeniu po mieście czy trasie. Jak zimny to wiadomo 2 - 2,5 tyś obr max ale czasem jak brakuje 2-3 mm do połowy to do 3 tyś wkręcę jak ktoś kozaczy w korku i wtedy fury nie poznaje. A jak już dobrze ją rozgrzeje, to idzie też ale inaczej, standardowo jak zawsze, przewidywalnie, bez zaskoczenia. Pewnie mi się wydaje, ale uznałem że nie zaszkodzi zapytać na forum, czy któryś z kolegów użytkowników ma podobne wrażenie, wrażenia jak ja. Dodam też, że wiem że samo to że jest zima może powodować żwawszą prace klekota z turbiną, ale to pomijam akurat.
-
Bmw e46 - kierownica ciężko chodzi
ciśnienie zależnie od rozmiaru kół, silnika itd - jest na wklejce przy drzwiach, ja akurat mam 2.3 - 2.4 na stkach
-
Bmw e46 - kierownica ciężko chodzi
Już coś kiedyś podobnego było chyba poruszane, jak się przesiadłem z vw 04r to też myślałem że wspomaganie nie działa, ale u znajomego na mniejszych kołach chodzilo tak samo - teraz wiem że jest to atutem a nie problemem, no i że tak ma być. Najlepiej sprawdź u kogoś w innym e46 jak chodzi kiera, czy aby twoje odczucia nie są subiektywne. A tak czy siak jakby mi to spokoju nie dawało to bym pojechał do innych mechaników, ze wskazaniem na przekładnie albo inne pierdoły związane z ukł kierowniczym, wspomaganiem. Bo nie sądzę żeby chwilowe przycięcie było spowodowane nagromadzonym "brudnym czarnym śniegiem" który zamarzł i takiego psikusa wywinął przy mocniejszym skręceniu.
-
320d - chlapacze
w ramach poprawy humoru ... po moim mieście kiedyś kręcił się podmiejski właściciel forda pumy, zwykłego z takimi o to cudami przy każdym z kół ... koloru nie pamiętam http://allegro.pl/fartuchy-przeciwblotne-chlapacze-sparco-4-kol-i2917132981.html fakt, puma wysoka była jak wóz drabiniasty ale z pewnością chlapać to za sobą nie chlapała :)
-
MP3 w radiu CD Buisness
albo zaopatrzyć się w http://allegro.pl/interface-ipod-iphone-bmw-e38-e39-e46-i2933006059.html - co moim zdaniem jest drogie nawet w używce ( ja już miałem po poprzednim właścicielu, chyba kupił sobie takie nowe ) i wtedy chodzą na tym wszelkie iphony i ipody itd ja akurat mam iPoda pod to podłączonego, plus jest tego taki że to ori interface i żadne problemy nie wyskoczą
-
BMW 330xd (E46) - "my car.my love.my passion."
a z ciekawości, zmiana na jaki wózek ?