Treść opublikowana przez xoskix
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
nie wiem czy to o mnie mowa, ale jakieś 2 lata temu byłem już bardzo blisko zakupu M5. Niestety z pewnych względów musiałem przełożyć zakup, ale wszystko przede mną :) pozdrawiam
-
F31 Premium Selection z Niemiec - nie-demo
jak pójdziesz do dealera to oni mają bazę danych. I tak szukana przez Ciebie 3 może mieć różny status np. demo, po pracownicza , prasówka itd tam masz wszystko podane i możesz sobie wybrać co chcesz.
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
No to grubo poszaleliście :) a jak w ogóle wrażenia z jazdy merolem ? Do A : A w czym masz ceramikę jeżeli można zapytać : )??
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
A a jak wyglada kwestia klocków w ceramice , trzeba je często wymieniać ? Jaki jest przybliżeny koszty ? Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
No właśnie pytanie czy nie lepiej wykupić pakiet serwisowy który uwzględnia wymianę tarcz , klocków i nie bawić sie w ceramikę. Do zwykłych klocków tylko stosowac płyn wyczynowy i nie powinny sie tak grzać Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Na forum porsche był wątek o ceramice, ogólnie z tego co pamietam to klocki tez trzeba wymieniać, podobno tanie nie są Zadzwoń sobie moze do gości od sportmile oni są mega ogarnieci i pewnie sporo ceramiki juz przerobiki to Ci doradza czy warto Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Maja zapytaj się jeszcze w innym salonie czy nie ma problemu z gwarancją przy montażu ceramiki z elementów nie pochodzących od bmw. Ja dostałem info, że może być problem. Koszt ceramiki w cenniku m3/m4 to 37tys natomiast koszt doposażenia w późniejszym czasie to prawie 60tys ! wow
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Maja a jak wyglada dokładnie kwestia ceramiki czy sporo taniej wychodzi i czy nie wpływa to jakoś na gwarancje ? Pozdrawiam Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
F07 LCI lepsze niż F07
Odnośnie m6 to tylko kwestia wykupienia Mdriver package i oprócz kursu jazdy zdejmuje sie blokadę i auto moze jechać spokojnie ponad 300 Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
z tym rabatem to trochę ściema. Zazwyczaj marże są na dosyć zbliżonym poziome, ewentualnie modele, które świetnie się sprzedają mają bardziej ograniczone rabatowanie. a pisałem, że mogę sprawdzić u siebie :) Oczywiście gratuluje wyboru, świetne auto ! pozdrawiam
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
M5 jest teraz z competition package, więc powinno być lepiej. Ogólnie wersja po lifcie jest teraz dużo lepsza. co do Macana. Czytałem kilka testów i wszyscy są zachwyceni. Jeżeli bierzesz pod uwagę turbo to może warto zaczekać na wersję GTS , tańsza i bardziej sportowa. Daj znać jak wygląda kwestia rabatowania na nową M3 może uda mi się załatwić dla Ciebie jakaś lepszą ofertę. pozdrawiam
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
A mi się własnie podoba biała ; http://www.autogespot.com/bmw-m3-f80-sedan/2014/04/08#img4 niebieska : http://www.autogespot.com/bmw-m3-f80-sedan/2014/04/15#img1 poczytaj sobie na bimmerpost tam jest sporo informacji, zdjęć. Kiedyś czytałem czyjąś relację z pokazu i właśnie pisał, że niebieska słabo wypada na żywo, ale to kwestia gustu. tutaj masz katalog , ale nie widzę info odnośnie bagażnika : http://www.bmw.de/de/neufahrzeuge/M/m3-limousine/2014/facts.html Dostałeś już ofertę na m3 , jakiś konkretny rabat? Jest jeszcze specjalna edycja m5 600km na jubileusz M, będzie 10 szt na Polskę ( plus nr 1-10 od Bmw Polska ). Parę dni temu było jeszcze kilka egzemplarzy :) Ps. Trochę z innej beczki, zastanawialiście się może nad rejestracją auta np na Słowacji ? pozdrawiam
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
oczywiście, że można a poza tym nie powiedziałbym, że napęd na 4 jest bardziej przewidywalny wręcz przeciwnie. Tak naprawdę nigdy nie wiesz jak komputer rozdzieli moment pomiędzy osie. Nie zmienia to faktu, że w xdrive trakcja jest rewelacyjna :)
-
320 gt xdrive VS lexus is300h f-sport
hej, nowym Is nie jeździłem, ale prowadziłem hybrydę i zdecydowanie skrzynia cvt mi nie pasuję. w poprzednim nr top gear porównywali 250 do hybrydy i z tego co pamiętam wychodziło na korzyść 250. Ja mam gs i moja dziewczyna ogarnia napęd na tył w zimie :) ale porównując do mojej poprzedniej 5 e60 lex ma gorszą trakcję. A może warto się zastanowić na nową x4? nieźle się prezentuje :) jeżeli chodzi o bmw mogę zapytać znajomego o rabatowanie. pozdrawiam
-
Pytania przed zakupem 3 F31
Właśnie miałem pisać do Ciebie. Będziesz miał dzisiaj ofertę. Sorry, że tak długo to trwa. Odnośnie mazdy, mnie się bardzo podoba, ale chyba bym wziął bmw. Na plus 3 - prowadzenie, silnik, automat, xdrive no i pewnie prestiż ( ? ) Weź pod uwagę, że w bmw masz przeglądy za free, więc różnica jest trochę mniejsza. pozdrawiam i wyślę Ci na priv ofertę jak tylko dostanę.
-
Odbiór BMW F30 335i x-drive
co za matoły z tym gazowaniem. Pamiętam jak w USA była afera z m1. Pracownicy zrobili sobie jazdę testową , wrzucili filmik na youtube i ..... wylecieli z pracy :)
-
BMW 650i klasyka gatunku
Muszę przyznać, że jeździłem m5 f10 i auto kozackie. Z tego co pamiętam dosyć komfortowe :) Zastanawia mnie natomiast nowe rs6. Jak ktoś już po jazdach testowych to dawać znać :)
-
BMW 650i klasyka gatunku
PaMa zaskoczyłes mnie tym ze m6 jest twarda , to była wersja z competition package ? Ciekawy jestem jak było z trakcja , bardzo brakuje xdrive?
-
Pytania przed zakupem 3 F31
Tomaszwinner daj znac jaki rabat dostałeś na nowa 3. Jak chcesz mogę zapytać znajomego który ma salon, ale to pisz na Priv. Wiem ze zależy im na sprzedaży x3 wiec moze zrobią fajna cenę , pytanie czy Cię taka interesuje ;)
-
Rabat na f15
można dostać rabat korporacyjny, który jest znacznie większy. Ale to już jest ustalane indywidualnie w zależności od ilości zamawianych aut.
-
Zakup 428i xdrive proszę o poradę
Połowa marca
-
Rabat na f15
To jest tak ze na okres 'kratki' BMW ograniczylo rabaty. Jak ktoś chce kupić z odliczeniem vatu to i tak kupi bo mu sie bardziej opłaca niż lepszy rabat. Myśle ze w marcu powinni zwiększyć rabaty. Z BMW Polska jest tak ze oni co chwile zmieniają politykę rabatowa jak tylko wiedza ze wiecej mogą zarobić. Czasami warto chwile poczekać ;)
-
Bmw X5 vs Range Rover Sport vs Porsche Cayenne
Zawsze jest jeszcze cayenne s diesel o mocy 382 KM( za pare miechów bedzie facelift ) Mógłbyś cos wiecej napisać o range roverze? Głośny był na autostradzie ?
- Zawieszenie Comfort
-
Zawieszenie Comfort
strasznie zagmatwali te opcje zawieszenia w f15 :) z tego co wiem to w pakiecie comfort masz adaptacyjne amortyzatory plus pneumatykę tylnej osi. Wydaje mi się, że na przełącznikach masz wtedy comfort, normal i sport plus pewnie eco. w pakiecie dynamic to jest po prostu dynamic drive, który ogranicza przechyły auta na zaketach. w m pakiecie jest adaptacyjne zawieszenie , ale bardziej usztywnione z pneumatyką tyłu w standardzie. W opcji możesz dokupić pakiet dynamic. W standardzie za to jeżeli chodzi o przełączniki to chyba powinno być comfort, sport plus opcja eco ( coś w stylu dynamic damper np w x3 ) mogę się mylić, ale mniej więcej to chyba tak wygląda. pozdrawiam