Treść opublikowana przez kosaaro
-
Zakup auta z automatem - jak sprawdzić stan skrzyni
a w Polsce w serwisie wymieniają? co ileś km , czy tylko każdy wymienia prywatnie ?
-
Zakup auta z automatem - jak sprawdzić stan skrzyni
poprostu w wielkiej brytani nikt nie wymienia oleju w skrzyni pytałem nie raz nikt niezna tego zagadnienia - poprostu nie i tyle (dziwne co?) Ja tez mam zamiar wymienić tylko dopiero w grudniu jak bede w polsce
- cylindry
- cylindry
-
Zakup auta z automatem - jak sprawdzić stan skrzyni
Ojej a tu znowu stary temat wałkowany był chyba z kilkanaście razy poto chyba jest forum, żeby dyskutować i pytać , a jak był wałkowany kilkanscie razy to nic nie znaczy bo technika mogła sie zmienić , do niedawna uważano ze niema nic szybszego od swiatła a tu zonk więc ......
-
Zakup auta z automatem - jak sprawdzić stan skrzyni
moją wypowiedz potraktuj jako ciekawostka (bo mnie zastanawia dlaczego w uk nie wymienia sie a w polsce tak)
-
Zakup auta z automatem - jak sprawdzić stan skrzyni
w Polsce zawsze sa wszyscy mądrzejsi od serwisantów i wogóle, jak by to było oczywiste to bmw w kadej instrukcji pisało ze trzeba wymieniać. Pokaz mi w jakiejś instrukcji od BMW, że wymienia się. Nie ma zadnej takiej notki nigdzie! Ja nie twierdze ze sie nie wymienia tylko mówie co mi powiedzieli szpece od bmw, (no ale to oczywiście głupcy). jeszcze jedno pytanie - dlaczego jak auto nowe z salony ma gwarancje na kilka lat lub na kilometry to dlaczego w przy serwisie gwarancyjnym nigdy nie wymiejają oleju w skrzyni ?
-
Zakup auta z automatem - jak sprawdzić stan skrzyni
mam przejechane 240 tyś i n igdy nie był wymieniany olej w skrzyni. Pytałem poprzedniego właściciela czy wymieniał - odpowiedział, że w bmw powiedzieli mu - olej na 1 milion kilometrów czyli dożywotnie. Wiem że wielu lub prawie wszyscy w Polsce wymieniaja olej w skrzyni. Zadzwoniłem wiec do bmw w edinburgu (szkocja) i również powiedzieli mi, że jest dożywotni. Nadmienie, że nic mi nie szarpie, płynnie zmienia, we wszystkich zakresach bmw 740ia 98' pozdro ps mam nadzieje, że jutro tez będzie działać :) będe w Polsce na święta to wymienie profilaktycznie
-
Slabe ogrzewanie
jak miałem sprawne to wiało goracym , 32 stopnie.
-
Slabe ogrzewanie
panel podmieniony i LIPA tak samo wieje letnim więc to nie panel
-
spryskiwacze przednich lamp kiedy działają?
otóż nie !! jak stoisz na parkingu to tylko pierwsze spryskanie uruchania spryskiwacze lamp , natępne tylko na szybe (testowałem do wyczerpania wody) po wyciągnięciu kluczyka i ponownym odpaleniu stacyjki mozna znowu raz spryskać lampy !!!!!
-
740i 286 KM
słabe koło , ale to kwestia gustu, reszta dlamnie super
-
EDC - ciągle twarde amortyzatory z przodu. Usterka?
sprawdz czy masz całą sprężyne , może pękła i edc głupieje. ewentualnie Padniety modul edc, moduł znajduje sie za schowkiem przed siedzeniem pasażera, nie ma konieczności demontowania schowka. tu masz zdjęcie http://translate.googleusercontent.c...0G_Tt030vcVNPg
-
spryskiwacze przednich lamp kiedy działają?
Dzięki stary uratowałeś mnie :duh: i co jak wciśniesz ponownie to ponownie myje?
-
Slabe ogrzewanie
ja wymieniałem pompke 4 razy, nie mozliwe żeby 4 były zepsute, a ogrzewania jak nie było tak niema. Czekam na panel climatronika który zamówilem i jeszcze sprawdze tą opcje. Jeśli to nie pomoże to już się poddam. (na allegro sa takie farelki do gniazda zapalniczki tylko to nam zostało)
-
spryskiwacze przednich lamp kiedy działają?
A Tobie na parkingu działa jak ?
-
spryskiwacze przednich lamp kiedy działają?
dziś wymieniłem pompkę spryskiwacza lamp i wszystko niby pracuję ok, ale na parkingu działają tylko za pierwszym razem i z włączonymi światłami (bez świateł niedziałają ) Puźniej mogę psikać do woli i nie dziala. Po ponownym odpaleniu działają ale znowu tylko za pierwszym razem. Czyli można spryskać lampy tylko raz? Czy w czasie drogi będą spryskiwać co kilka cykli ?
-
pompka spryskiwaczy lamp
juz ogarnełem, spadł przewód na trujniku w zderzaku, Założyłem i działa
-
pompka spryskiwaczy lamp
zmieniłem pompke i nic nie psika na lampy ,
-
zapięcie pasa
do wymiany tego trzeba wyciągnąć siedzenie?
-
jak zdemontowac panel climatronic ???????
a demontaz tego nowszego panelu z 2 wyświetlaczami, też polega na podważeniu w około ?
-
zapięcie pasa
jak wymienię to zgaśnie poduszka na desce czy trzeba bedzie jescze kasować błąd
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej e 38
w bmw powiedzieli mi, że na 1 milion km jest olej w skrzyni przewidziany to jest dożywotnio Robią jedne z najlepszych samochodów świata i są idiotami ????
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej e 38
Może ktos mi powie dlaczego w serwisie bmw mówią, że nie wymienia się !!!!!!
-
zapięcie pasa
Witam , byłem na sprawdzeniu błędow i pan powiedział mi, że nie da się skasować błędu poduszki bo jest zepsute to gdzie wkłada sie pas. Nie wiedziałem, że to ma coś wspólnego z poduszką , wymieniał to ktoś z was?