Treść opublikowana przez Stelmacher
-
Pilnie potrzebny schemat elektryczny
to jest schemat instalacji podaczenia zegarow od tylniej kostki w moscie do zegarow?? pytam sie dla pewnosci bo sie na tym nie znam pozdro
-
Pilnie potrzebny schemat elektryczny
I co nikt nie wie?? nikt nie ma?? moze napiszecie gdzie lub u kogo moge ten schemacik dostac pozdro
-
Silnik-- Problem??
Witam Mam BMW 320i Coupe 92r. Vanos M50 Autko mam od ponad pol roku i gdzies w silniku w granicach 2000-3000 obrotow słychać tak jakby coś rzęźiło, na poczatku gdy je kupilem wydaje mi sie ze rzęźiło troche ciszej, nie wiem czy mam sie zaczac tym martwic. Zauwazylem ze temperatura silnika nie ma wplywu na glosnosc rzedzenia Nie odczulem takze spadku mocy. Co to moze byc?? pozdro
-
Jakie opony do 7J 17H2 ET47
Witam kupilem felgi 17 razem z oponami 225/45 ale sa juz lekko przylysawe i autkiem troche ciaga po drodze przy wiekszych predkosciach poprzednio jezdzilem na zimowkach 195/60/15 i wszystko bylo ok moje pytanie czy do tych felg wejd opony 205/45 czy moze wybrac 215/45?? na ktorych nie bedzie rzucalo??
-
Pilnie potrzebny schemat elektryczny
Witam Potrzebuje schemat instalacji elek. zegarow chodzi mi o te kable od mostu do zegarow (nie wiem jak to fachowo sie nazywa) pozdro
-
Czy takie fele wejdą?-- PILNE
dzieki za szybkie odpowiedzi mialem male obawy bo mam coupejke troszke obnizona a na poprzednich felach ktorych ET bylo 15 i oponki do tego mialem 215/40 ZR16, nie dosc ze mi obcieralo o nadkola to jeszcze haczylem o te garby na drodze felgi byly 9Jx16H2 a teraz mam miec 17 wiec stad moje pytania jeszcze raz dzieki i pozdro
-
Czy takie fele wejdą?-- PILNE
czy ktos potwierdzi slowa luxera?? bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi pozdro
-
Czy takie fele wejdą?-- PILNE
Witam mam zamiar kupic sobie takie felgi http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116837940 czy wejda one do e36 coupe bez zadnych przerobek?? pisze ze et 47 chyba wejda ale czy na pewno?? potrzebuje szybkiej odpowiedzi pozdro
-
Czy to jest opornica?
cze ja mialem ten sam problem z nawiewem ale ta opornica troche innaczej wygladala http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=28661&highlight= pozdro
-
Drzwi bardzo ciezko sie otwieraja
i co ma ktos jakis pomysl, bo to zaczyna sie robic uciazliwe
-
Drzwi bardzo ciezko sie otwieraja
Witam mam maly problem z drzwiami pasazera mianowicie ciezko sie otwieraja z zewnatrz musze porzadnie pociagnac klamke do gory aby sie otworzyly natomiast od wewnatrz otwieraja sie normalnie w czym problem? cos sie wytarlo? trzeba kupic nowa klamke? pozdro
-
Wycieraczki- brak jednego biegu
u mnie wycieraczki normalnie dzialaly a przynajmniej tak mi sie zdaje a teraz zostaly mi czasowki i tryb szybki p.s a moze to dlatego ze zegary mi nie dzialaja
-
Wycieraczki- brak jednego biegu
witam nie wiem jakim cudem ale znikla mi normalna praca wycieraczek pozatym jak narazie z wycieraczkami jest wszystko ok tylko troche mnie to denerwuje pozdro
-
Jakie opony do 9Jx16H2
i tu jest problem bo na tych pisze ET 15 i teraz moje kolejne pytanie jezeli ET jest takie niskie to z ktorej strony z zewnetrznej czy wewnetrznej bedzie obcieralo opony??
-
Jakie opony do 9Jx16H2
Witam Mam alufelgi pisze na nich 9Jx16H2 i jakie do nich mam kupic opony?? pozdro
-
LICZNIK NIE DZIAŁA ... POMOCY !!!
witam mam ten sam problem, ktory probuje rozwiazac juz od 5 miesiecy i nic kupilem nowe zegary nie pomoglo, sprawdzalem czujnik w moscie nie pomoglo bylem u 3 elektromechanikow i tez nic nie pomogli i nie wiem co pomoze chyba tylko serwis BMW pozdro
-
Jak poprowadzic przewod
dzieki wszystkim za podpowiedzi dostalem sie przez skrzynke z bezpiecznikami jakos poszlo pozdro
-
Jak poprowadzic przewod
czyli bede musial rozkrecic skrzynke z bezpiecznikami??
-
Jak poprowadzic przewod
Witam musze przeprowadzic przewod z komory silnika do wnetrza auta (pod kierownice dokladnie) jak to najprosciej zrobic, moze ktos juz to robil i wie jak to zrobic, aby niepotrzebnie sie nameczyc pozdro
-
Witam pytanie o opornik dmuchawy
kamillo masz tu zdjecia odkrecasz schowek 6 srub i po prawej stronie w obudowie (w kanale) nawiewu wchodzi wtyczka z 4 kablami tak jak na zdjeciach http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26040
-
Witam pytanie o opornik dmuchawy
ktore styki przeczysciles?? te http://img108.imageshack.us/img108/8565/p10104890ub.jpg czy te?? http://img108.imageshack.us/img108/8619/p10104901gp.jpg
-
Niedzialajacy nawiew
czy to jest ta opornica?? http://img483.imageshack.us/img483/9227/p10104754kw.jpg http://img369.imageshack.us/img369/9043/p10104688er.jpg czy moge napotkac jakis problem przy jej wyciaganiu??(bo ostatnio mam same problemy) moze jakas podpowiedz w naprawie tej oporniczki??
-
Skrzynia
witam mam silnki z vanosem m50 i chce kupic skrzynie, czy skrznia musi byc takze od vanosa?? czy skrzyna moze byc od mniejszego silnika np 1,8??
-
Czy mozna wyciagnac AKU na dluzszy czas
dzieki chlopaki za szybkie odpowiedzi
-
Czy mozna wyciagnac AKU na dluzszy czas
Witam czy moge wyciagnac akumulator na jakis miesiac bez zadnych konsekwencji? czy pozniej bez problemu odpale autko? nie powstana jakies bledy?