Treść opublikowana przez Matias-e90
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
3. Matias-e90
-
Podłaczenie komputera do E46 Warszawa
Jestem:)
-
Podłaczenie komputera do E46 Warszawa
Nikt??????
-
Podłaczenie komputera do E46 Warszawa
Hej, szukam kogoś kto ogarnia INPE i ma sprzęt, zależy mi na tym żeby wyłączyć opuszczanie się lusterka podczas cofania gdyż ostatnio nie wraca do pozycji wyjściowej tylko się trochę podnosi i nic nie widzę w lusterku. Auto to E46 z 2003 roku. Jeśli jest ktoś z Wawy kto mi to ogarnie będę bardzo wdzięczny:) Oczywiście za usługę zapłace:) Pozdrawiam,
-
BMW E91 2005 330xi Radom WBAVT31016FZ15049
Matias-e90 odpowiedział(a) na wojtek80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż ja obserwuję Radom nie zachęca, ale znowu PL salon i być może historia auta. Nie obejrzysz nic sie nie dowiesz dlatego trzeba jechac i obejrzeć. Ja osobiście nic podejrzanego nie widzę co do tego auta. Chętnie sam bym je wciągnał ale jeszcze poczekam. Stała 49 000 potem 46 000 a teraz 44 900, pewnie zero zainteresowania:) Ale wg mnie warto jechać.
-
330D+ MarcinS
Miałeś w niej filtr czastek stałych?????????????? Nie sądze....
-
E60 530d WBANC71060B137644
Matias-e90 odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi 2 lata młodsze:D
-
e46 330i smg individual 2002 buczkowice WBAEV51030KM65814
Matias-e90 odpowiedział(a) na Barman1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie to syf sie równomiernie rozłożył na felgach bo pewnie nie myte kilka ładnych lat;/ No chyba że sie mylę i koleś chciał przemalować felgi na kolor subaru:D
-
BMW E46 CH50316
Matias-e90 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem auto jest cudowne na zdjęciach - wiadomo PŁOCK:) ja bym sobie odpuścił, byłem ogladałem kilka razy auta w Płocki i już teraz wiem, że ni groma nie pojade oglądać już ani jednego więcej;/
-
E60 530d WBANC71060B137644
Matias-e90 odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmmm w cenie ładnej e46 można juz kupić e60 CCC:)
-
e46 330i smg individual 2002 buczkowice WBAEV51030KM65814
Matias-e90 odpowiedział(a) na Barman1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj co to za kolor felg......wołają o pomstę do nieba...jak można;/ niech jeździ takim brudasem ale jak wystawia auto niech doprowadzi je to ładu.... ja bym nie jechał bo automatycznie kojarzy mi się że autem jeździł jakiś brudas który mył auto kurzem i deszczem;/
-
Bmw e90 330xd by Kosmiczny1989 - Się zaczęło str.7 ;-]
Jakie koszta? Pytam bo czaje się być może na xdriva:)
-
Jaki silnik do e90?
Mimo ze mam wielka chec na benzynowe r6 znajac zycie kupie to co bedzie w stanie godnym polecenia co nie zmienia faktu ze zaczne poszukiwania od benzyny. Musze jeszcze poszukac/popytac kogos w Wwie kto ma e90/1/2 w benzynie. Moze ktos mnie przewiezie i potwierdze lub zmienie decyzje:)
-
Jaki silnik do e90?
Z kosiorka zbierarka nie przesadzajmy:)Mam juz kolejne Bmw w dieslu i bardzo sobie chwale te silniki(moc, spalanie, bezawaryjnosc) byc moze dlatego ze wszystkie sluzyly i sluza bezawaryjnie:)Mam po prostu chec przesiadki sie na benzyne ze wzgledu na mniejsze roczne przebiegi niz kilka lat temu:) Wiadomo koszty na paliwo x2 ale moze i nie ma domyslow kiedy skonczy sie turbo czy wtryski:) Aczkolwiek martwia mnie min. Problemy z glowami i tlokami..... Ale oczekuje na wiecej info:)
-
Jaki silnik do e90?
Tez mi sie wydaje ze wymiana oleju i filtra z miska wraz z adaptacja skrzni wystarczy:)Regeneruje sie raczej jak ze skrzynia cos sie zaczyna dziac....ja w e60 wymienilem olej i filtr i lala:) Wiem ze koszt oscyluje sie w 800-1000 zl:)tyle mnie to kosztowalo.
-
Jaki silnik do e90?
Dlatego tez moje przebiegi roczne sie zmniejszyly i stad pomysl na benzyne.Pakiet startowy wiadomo-trzeba sie z tym liczyc. Ogolnie spalanie niebjest tragiczne martwi mnie ta glowica...Co do automatu mam na nieho chec bo w e 60 go mialem i teraz tez chce go miec!:)naped na 4 lapy tez wchodzi w gre:) USA nie wchodzi w gre bo znalezc ladna jet w zasadzie niemozliwe i druga sprawa potrzebuje e91;)
-
Jaki silnik do e90?
Rozumiem, w moim budzecie raczej auto z 2010 roku nie wchodzi w gre. Co masz na mysli mowiac "powazne awarie"?Rowin temat:)
-
Jaki silnik do e90?
Witam koledzy, jako że powoli chce sie przesiąść ze swojej e46 330xd na e91 i tu zaczynam myśleć o benzynie - oczywiście r6! I moje pytanie jest który motor wybrac...? Myśle również o automacie i nie wykluczam xdrive - a. Jak się ma spalanie tych silników do osiągów itp. Robię rocznie ok 12-14 tys km dlatego zaczynam myśleć o benzynie. Oczywiście gdzieś w kącie siedzi myśl o 330d lub 330xdrive + chip ale na pierwszy ogień pójdzie benzyna:) Chodzi mi o awaryjność tych silników, co się psuje, ile palą i oczywiście który polecacie. Widziałem że ciężko trafic 330i 272ps, widuje się 325i 218ps lub 330i 258 ps i ten chyba interesowałby mnie najbardziej. Ile pala w ieście podczas normalnego użytkowania i w trasie. Dodam że nie planuje żadnej instalacji podtlenku gazu itp:) Auto ma służyć do normalnej jazdy po Wwie i na mazury:) Styl mojej jazdy raczej normalny/dynamiczny. Dzieki wielkie i pozdrawiam,
-
[E60] WBANC71070B621290
Matias-e90 odpowiedział(a) na wandyna temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożliwe, wsystkie e60 mają spryski.
-
F30 328i WBA3A5C57CF256570
Matias-e90 odpowiedział(a) na bmw328i igla temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle okazik, ja bym brał w ciemno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
[E60] VIN WBANC71050B644986
Matias-e90 odpowiedział(a) na wandyna temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak myslisz ile pali przy dobrej jezdzie te spalanie jest jak najbardziej realne Mi E60 530dA 218ps w trasie palia od 6,3 w górę, ale to w trasie. W mieście bez dużych korków raczej 10-12;)
-
[F20] 118d M-Pakiet WBA1C11080E942085
Matias-e90 odpowiedział(a) na blurred temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak się składa że w sobotę byłem w tym komisie jadąc z Piaseczna z ciekawości zajechaliśmy z teściem obczaić co mają. Wszystkie auta mają praktycznie ze Szwajcarii. Pytam gościa czy całe sprowadza czy nie. Mówi że calutkie, bezwypadkowe. Pytam skąd te ceny - przecież Boże Narodzenie już było....a prezentów nie ma...Spojrzał na mnie i chciał mi coś odpowiedziec ale że teściu rozgląda się za autem to handlarzyna widział w nim potencjalnego głupka do zostawienia u nich kupy kasy...Noi temat zaczał się od A5-ki. Bezwypadkowa niemalowana itp itd. Nie jestem jakimś MEGA znawca ale błotniki przykręcane na jakieś blachowkręty czy ch** wie co to chyba już przesada w aucie za 92 tys zł..wychodząc widzę piękne omawiane BMW 1:) Myślę Sobie - chyba nowe albo prawie nowe:) Jakaś Pani z Panem trzaskają turbo foty temu oto pojazdowi i z przodu i z tyłu środek itp:) ja spojrzałem co prawda tylko na prawy bok...poza szparami różnymi jak cholera to błotnik na pewno nie zgrywał się z linią auta;/ a dla wprawnego oka pewnie okazałoby się że błotnik to tylko wisienka na torcie;) To tyle:)
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Dobra zostają takie jak są, ewentualnie je zregeneruje choć tak na prawde są proste itp tylko 1 troche przerysowana od krawężnika....:) Zatem dzięki za sugestie:)
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Białe odpadają nie podobają mi się, dla mnie albo zostaną zregenerowane albo czarny połysk...
-
BMW E46 330xd by Matias-e90 nowe felgi 18"...
Siemanko, pomożecie albo podpowiecie? Planuje pomalować na czarno felgi letnie 18" i zastanawiam się nad 2 opcjami: 1 - czarny mat 2 - czarny połysk.... Bardziej skłaniam się ku czarnemu połyskowi ale może ktoś z was podopowie:) Pozdrawiam,