Treść opublikowana przez Matias-e90
-
330d ciezko kreci w mróz
Tzn tak, sprawdzony byl rozrusznik i na 99% to jego wina jeszcE nie zmienilem bo brakuje troche czasu, ja swojego nie regenerowalem tylko kupilem drugi uzywany. Pasuje np z 1 czy 3 silniki rowniez 2.0d ale przed liftem czyli 122 i 163 km:)Udalo mi sie wyjac z auta o przebiegu ok 130 000 po zmianie bede mial pewnosc czy to na 100% jego wina.Wtedy napisze co i jak.
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
I dzisiaj wleciała prawie nowa gałka (moja była brzydka:P...) Kupiona za 40 Polskich Złotych!!!! http://images68.fotosik.pl/463/f3bd208ca8faf207.jpg http://images67.fotosik.pl/465/1975dc42c6b519a6.jpg Musze jeszcze raz okleić listwe środkowa folią bo do kitu mi wyszła.. ale to juz po weekendzie:)
-
webasto dym
Kurcze, wiesz co ja miałem e46 z webasto i jak było zimno to spod lewego przedniego koła leciał lekki dymek było w firmie gdzie robia webasto w Olsztynie i powiedzieli mi że to norma że pompka podgrzewa rope i gdzieś spaliny musza uciekac nawet pokazywał mi taką jakby...hmm mini wydeszek zamontowany, Dodam że webasto było dołożone w DE, Ja bym sie nie martwił ale może ktoś sie jeszcze wypowie..
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Mi sie blackline podoba nawet bardzo, ale szkoda mi na razie kasy, kupiłem gotowe wycięte kawałki folii i nie wyjmowałem nawet lamp:) Nie chce chwilowo inwestować bo nie wiem czy nie bedę sprzedawał auta, póki co dzisiaj przyszła prawie nowa gałka, i czekam na splittery:) Powodem sprzedazy moze być to że obecnie nie potrzebuje auta a wręcz jeżdze nia sporadycznie, mało tego mam drugie auto do miasta A4 1,9TeDei, które dostałem:) I mysle czy nie polatać ze 2 lata Audikiem i sprzedać Beemke bo mam chęć na E70... Ale to tylko takie ciche myśli pewnie i tak się z nia nie rozstane:)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Myślałem i myslę o nich, tylko już troche ich jeździ po wwie z black lineami;/ i nie wiem czy na 100% je chcę:)
-
Wymiana tunela środkowego, pytanie.
Hmmm wygląda na to że jest toto samo ale może ktoś to przerabiał i się jeszcze wypowie:)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Dzieki:) własnie już nie miałem słów na tylne lampy;/ No własnie folii nie wróże jakiejś długiej przyszłości ze względu na trwałość, no ale zobaczymy:)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Ostatnio patrząc na tylne lampy mojego Turasa stwierdziłem, że są kiepskie....nie wiedziałem co wycudować, może blackline, może lci..stwierdziłem że na razie po prostu nakleję folie na lampy, dzięki niej wg mnie dupka wygląda bardziej okazale... Z braku laku jako że moja gałka zmiany biegów była lekko wytarta i troszke pomarszczona - ameliniowy plastik stwierdziłem że poszukam ładniejszej - i oto sie udalo. Dawca - e90 lci 2012 rok 29000 mil:) Stan jak nowy, zdjęcia gałki wrzucę jutro:) Poniżej foto lamp z tym kolorem fajnie nawet to wygląda:)a co do samej folii jest dość sztywna i nie wiem ile wytrzyma;/ http://images70.fotosik.pl/461/6811ae7fff7129e8.jpg http://images69.fotosik.pl/462/4886dec896484e8d.jpg Pozdrawiam,
-
Wymiana tunela środkowego, pytanie.
Kurde no patrze na te listwy i wydają się być takie same...
-
Wymiana tunela środkowego, pytanie.
Witam wszystkich, mam okazję kupić poliftową listwe środkową z nowym 8-mio przyciskowym idrive (wiem pasuje P&P), ale pytanie jest takie czy może być to listwa od skrzyni manualnej? Czy stelarz, który jest na mieszek jest taki sam czy inny?
-
E61 525d 2006 Świecie WBANJ51000B416629
Matias-e90 odpowiedział(a) na Marcin- temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPierwszy słysze że każde e61 ma nivo skąd masz taki info...
-
E61 2004 Brodnica WBANG51010B394347
Matias-e90 odpowiedział(a) na Ronny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto chyba z Włoch..
-
Problem z szyberdachem panorama :/
i jak udalo sie?
-
BMW 520d e60 WBANC31050CX22833 Płock uwaga Korekta !!!
Matias-e90 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk, jesteś tym 0,001%..:)
-
BMW 520d e60 WBANC31050CX22833 Płock uwaga Korekta !!!
Matias-e90 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba zapytać oficjalnie na forum czy ktoś kiedykolwiek kupił oryginalne auto z Płocka z oryginalnym przebiegiem...chyba że nowe z salonu:)
-
Problem z szyberdachem panorama :/
Na postoju, odpal silnik albo sam zapłon, wciśnij przycisk od uchylania i trzymaj z minute, szyber po kilkunastu sekundach zacznie się inicjować czyli: zamknie otworzy uchyli itp potem będzie wszystko ok. Też tak miałem pojechałem na myjnie i zonk.....odbyło sie bez mycia dachu:P Pzdr, Matias-e90
-
330d ciezko kreci w mróz
Tak wlany jest 5w30
-
330d ciezko kreci w mróz
Widze ze jestes z Wwy powiedz mi gdzie i jakis koszt:)
-
330d ciezko kreci w mróz
Dokładnie:) Bo cena nowego przeraża...
-
Rozrusznik od 320d do 330d
Ok, zapomniałem - pasuje od 318d/320d/330d wersje pre lci. Pozdraiwam,
-
330d ciezko kreci w mróz
Wiec trzeba zmienic rozrusznik:)
-
Rozrusznik od 320d do 330d
Witam, czy orientuje sie ktos czy rozrusznik no od 318d lub 320d pasuje do 330d?Chodzi mi o silniki przedliftowe.
-
330d ciezko kreci w mróz
Miesiac temu zmienione: filtr paliwa, swieczki x6 i nowy sterownik zalozony.Jak sterownik byl walniety byl blad 4 swiec i no przy 2stopniach krecila i krecila puscila bialy dymek i rzucalo autem teraz tego nie ma tylko kreci krotko ale ciezko/powoli
-
330d pukniécie przy mocnym dodaniu gazu
Własnie zastanawiam sie czy poducha skrzyni nie stuka, pod silnikiem sprawdzane był miesiąc temu i sa ok.
-
330d pukniécie przy mocnym dodaniu gazu
Witam, dzisiaj zauwazylem takie cos, ze jak stoje na swiatlach i mocno dodam gazu slysze pukniecie ktore tak jakby czuje na kolumnie kierownicy albo gdzies w jeje okolicy... Czy ktos cos takiego mial..? auto w automacie...