Treść opublikowana przez Matias-e90
-
chip do 330d 245KM 510Nm seria
Witam wszystkich, przesiadłem się z e46 330xd na e91 330d i teraz mam pytanko czy poleci ktoś w Warszawie warsztat/firmę która zchipuje moje 330d? Chodzi mi o zakład który ma hamownie itp i nie odwala fuszerki:) Nie ukrywam również, że duże znaczenie ma cena...byle byłaby rozsądna:) Pozdrawiam,
-
BMW e90 kodowanie i pl menu - Warszawa
Witam, czy jest ktoś kto w Wawie ustawi min. światła dzienne i wgra pl menu do e91??
-
BMW E61 530d M-Pakiet CP30799 Biszcza
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoka:)
-
BMW E61 530d M-Pakiet CP30799 Biszcza
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto latalo w Belgi, podobno przy 212 000 pod koniec 2013 byl serwis w ASO-gosc to sprawdzal..Generalnie gosc mowi otwarcie i nic nie ukrywa.Dzisiaj moze podjade i obejrze te fotele.Faktwm jest tez ze sportsitze zuzywa sie duuuuzo szybciej niz zwykle fotele ....Sportowezaqszeale to zawsze wygladaja gorzej...A co myslicie o tym aby zadzwonic gdzies do ASO i zapytac o przebieg auta?Pewnie nie podadza:/a moze jest ktos kto moze mi to sprawdzic???
-
BMW E61 530d M-Pakiet CP30799 Biszcza
Matias-e90 odpowiedział(a) na Matias-e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikt nic??
-
BMW E61 530d M-Pakiet CP30799 Biszcza
Matias-e90 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam kolegów, ktoś może widział może słyszał. Po autko się wybieram w tygodniu. Po rozkodowaniu VIN-u wszystko się zgadza. Po wymianie tarcz i klocków, malowany błotnik lewy i zderzak - szkoda parkingowa podobno... Ogólnie auto wydaje się być w ładnym stanie choć nie widać tego na foto ale gość mi dosłał zdjęcia auta. Zczytywał z jakiegoś sterownika przebieg podobno ostatnio z aso 212 000 w 2013. Mówił że wszystko działa i śmiga. 2 komplety kół - zaproponowałem mu swoją cenę i powiedział że do dogadania. Ogónie gość wydaje się być w porządku nie ściemna zbyt wiele: Poniżej link http://otomoto.pl/bmw-530-C33178779.html Dzięki za wszystkie opinie i sugestie. Pozdrawiam,
-
E46 330Xi Radom
Z czystej ciekawości ile wyszło Cię auto na gotowo - jesli można wiedzieć, jak coś możesz walić na PW:)
-
E46 330Xi Radom
Ladna sztuka, witamy w gronie bmw i 4x4:) sprawdz porzadnie polosie zebys potem nie musial slono placic:)
-
E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
Dla mnie fura pod każdym względem jest super! Ale felgi....wg mnie obciach --> sorry ale kompletnie mi nie pasują:) Poza nimi maszyna silnik/wyposażenie/naped na wielki +
-
Najmocniejsze M47 w PL!! SPRZEDANA !! ->FamilyCar E46 330dA
Auto pod kolejny projekt czy raczej zabawka do przemieszczania?:)
-
E46 330xd WBAEP71040PF32822
Matias-e90 odpowiedział(a) na świętyy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam 330xd w manualu ju 2 rok i nic sie z autem nie dzieje. Wiadomo jakas tulejka, lacznik czyli czesci eksploatacyjne. wiec smialo polecam!
-
E46 Touring 330d WBAEX91040JW97264
Matias-e90 odpowiedział(a) na lolek0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla sprzedającego może jest:D:D:D
-
E46 Touring 330d WBAEX91040JW97264
Matias-e90 odpowiedział(a) na lolek0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wg mnie całkiem ładne i fajne, jedyne co to automat, którego bym unikał - albo nastaw się na prawdopodobną regenerację/naprawę. Wiem że to nie jest reguła ale zdecydowana większość po zakupie albo w trakcie posiadania go naprawiać musiała;) Ogólnie nic na zdjęciach podejrzanego nie widac. Przebieg może być prawdziwy:)
-
BMW e90 330D A177328
Matias-e90 odpowiedział(a) na orze3ek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże to wina zdjęcia ale ten fotel na ostatniej fotce wygląda słabo.... jak na ten przebieg;/ Kolejna sprawa ja bym nie kupił bez navi profi... Handlarz musi zarobić i tyle..
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Dziękuję Mateusz :cool2: Swietnie :cool2: Czy ktoś nie otrzymał naklejek? Nie ma problemaaaa:)
-
Czujnik cofania PDC - problem
Czujnik z tego co widzę zamiennik;/ Proponowałbym poszukac używanego sprawnego ale oryginalnego. Dlatego udało się kupić czujnik nowy ori. i wszystko śmiga jak powinno..
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Wczoraj w dzień list poszedł na adres który podałeś więc dzisiaj max jutro będą:)
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Oki akurat dzisiaj wieczorem wracają, więc jesli naklejki przyszły do mnie do szczytna to jutro tata od razu odeślę tylko napisz mi adres i dla kogo jakby co. 2 komplety mi nie potzrebne:D
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Chyba kolega Matias-E90 dostał dwa razy, jedne na adres w Warszawie a jedne na adres w Szczytnie :oops: :cry: Ja jeszcze nie. Mateusz twoje poszły do Radomska :) No właśnie nie, dostałem 1 komplet - tak jak zamawiałem:) ale na inne imię i nazwisko. ZAdzownie dzisiaj do domu jak rodzice wrócą z majówki, jeśli przyszedł jakis drugi komplet to oczywiście odeslślę dla osoby która nie dostała:)
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Witam, dostałem naklejki na grill adres się zgadza zawartość też:D ale przyszło dla Grzegorza Frysztak, więc pewnie on albo któryś z kolegów dostanie na swoj adres naklejki Mateusz Nowak:)
-
e46 lift - nerki
Ja w 3,0d miałem właśnie takie nerki całe w chromie i w Święta okleiłem je folią carbonową - dla mnie wyglądają bomba!!!!! Jeszcze teraz dorzuce paski "M" i będzie gitara, auto mam w Shadowlinie.
-
BMW e60 WBANC710X0B661931
Matias-e90 odpowiedział(a) na arbeiten100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażeM-Pasztet chyba... przy M-Pakiecie to ona nigdy nie stała...
-
Bmw e60 3.0d 2006
Matias-e90 odpowiedział(a) na kolha temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ miesiąc sie sprzedaje albo i więcej, ale wydaje się być bardzo ciekawą propozycją cena dość spora ale dobre auto tyle kosztuje... Jedź obejrzyj bo wg mnie auto godne polecenia. Fajnie wyposażone i po chipsie:)
-
e46 330d 204KM wyciek oleju z IC
Nie wiem czy jesteś już po ale ja wiele pozytywnych i chyba tylko pozytywnych opini czytałem o Turbo-tecu z Jaworzna.
-
F10 530D WBAFW510X0C505379
Matias-e90 odpowiedział(a) na kosa69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzód M-Pasztet? Tył chyba zwykły... Płock mówi sam za Siebie;/