Treść opublikowana przez Matias-e90
-
330d ciezko kreci w mróz
Wtryski odrzucam, rok temu byly regenerowane koncówki, obstawiam alnbo za maly aku ktory nie ma tego walniecia przy rozruchu albo rozrusznik...
-
330d ciezko kreci w mróz
Podładuje dziś w nocy aku, i zobacze jak to wygląda. Aku to Bosch S4 80Ah 740a... Kolega co robi Beemki obstawia wstepnie rozrusznik... Tu mnie wlasnie zastanawia to, czy zmienic aku na wiekszy czy zregenerowac/kupic drugi rozrusznik.
-
330d ciezko kreci w mróz
Tak tez wlasnie czuje...i myslisz ze to jest powodem dosc powolnego krecenia? Jutro nagram filmik jak auto bedzie stało ok 14-15h na dworzu....
-
330d ciezko kreci w mróz
Hmm moze jestem przewrazliwiony, po prostu mam wrazenie zeciezko jej zrobic jakby pierwszy obrot..
-
330d ciezko kreci w mróz
Witam mam takie pytanko, co moze byc przyczyna iz w nizszych temperaturach moja Beemka kreci ale ciezko i odpala bez problemu.Nie kreci dlugo tylko ok 2 -3sek...gdzie moze byc przyczyna?? Wymieniony aku (sprzedawca doradzil 80Ah - a powinien byc chhba 90Ah), swiece x 6, sterownik, filtr paliwa. Po odpaleniu nic nie rzuca pracuje normalnie. Czy to wina za slabego aku czy moze rozrusznik..?
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
oooooo super gadżet! Jaka cena i gdzie kupiłes? Też chyba zakupie takie coś:P
-
klocki- tarcze- tylko konkrety
Miałem Zimermanny były ok + klocki Zimermann - zestaw ok godny poilecenia Potem w E46 Brembo + klocki Textar - pokrzywiły sie w tydzień... Teraz mam od 2 miesięcy ATE + klocki ATE i póki co zestaw bardzo dobre hamuje tak strasznie nie pyli... - moge polecic.
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Ja mam:P wymiana P & P:)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
:cool2:
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Noi wrzucam foto małego ale jakże ciszącego oko modzika:) Małe pokrętełko ale powoduje uśmiech na twarzy, jest to od e87 lci,niestety nie pasuje p&p ale można je spokojnie zamocować:) http://images67.fotosik.pl/393/bfa52e1974e9bfa0.jpg http://images67.fotosik.pl/393/0da9410d8ea3f0e6.jpg Pozdrawiam,
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Co do listew, nic nowego ale wg mnie znacznie lepiej to wygląda niż plastikowe amelinium, które już mnie troche raziło w oczy:) Może pomyśle nad pomalowaniem ich itp ale to na wiosnę, piano mi sie baaaardzo podoba ale jakoś mi nie pasuje do M-Pakietu....
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Heh, słuchaj mały głód towarzyszy mi w zasadzie w każdej Beemce więc jest to stały pasażer, a przy okazji ochroniarz mojego auta;p
-
BMW 330 XI e46, Lublin, VIN WBAEP51000PF17304
Matias-e90 odpowiedział(a) na pdanielski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do X-a. Miałem i polecam. Wymieniłem przez k 30 tys km tuleje na wachaczach (tańsze są niż do ośki) i 2 x łączniki oraz osłone półośki. Polecam bo napęd na prawde fajny!! Tylko sptrawdź auto pod względem napędu przed zakupem. Auto które pokazujesz nie wygląda źle ale tak jak chłopaki piszą auto z CH + Radom niekoniecznie wróży coś dobrego;/
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Dzisiaj wleci malutki mod ale jakże fajny:P popołudniu podrzuce fotke:)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Hmm, mi jakoś pasują, bo sa łatwe do czyszczenia jesli chodzi o zime:P druga sprawa jest taka, iż myslałem że beda fajniej wyglądały, a po trzecie udało mi sie je kupić baaaaaaardzo tanio dlatego wiząłem:)
-
BMW E91 330dA M-Pakiet by Matias, małe zmiany i nowe fotki:)
Witam wszystkich ponownie, trafiły się 2 dni wolnego więc postanowiłem że odpocznę w garażu przy aucie:) Zakupiłem zestaw Poorboy's - politura i wosk do ciemnych lakierów, glinka i folie carbon 4D:) A więc wczoraj w ruch poszła folia i oklejanie listew - mi sie podoba w końcu nie widzę tych srebrnych listew które raził w oczy... Folia ma 160 mikronów grubości nakłada się fajnie jednak w niższej temp wg mnie jest za sztywna. Co do oklejania samych listew nie było nic trudnego poza środkoym tunelem, który nie wyszedł mi tak jak chciałem więc pójdzie do poprawki...... Dzisiaj rano porzadne mycie + suszenie i glinkowanie. Lakier był w niezłym stanie bo na glince nie zostawiał wcale tak dużo brudu. Po wyglinkowaniu ponownie mycie i osuszanie i na auto poszły kosmetyki Poorboy's politura potem wosk. Co do samych kosmetyków na prawde polecam - łatwo sie nakładają i bardzo łatwo sie je sciera. Inne woski sciagałem watą żeby było jeszcze lepiej, przy tych produktach wystarczy dobra mikrofibra. Poniżej zdjęcia:) Zapraszam do komentowania. Obecnie auto ma ciut ponad 236 000 km. Pozdrawiam, Matias-e90 http://images70.fotosik.pl/377/2085e56da5f20b2b.jpg http://images69.fotosik.pl/378/df46aaaaedf67bba.jpg Po myciu z nałożona politurą: http://images68.fotosik.pl/377/fad87cdde26600d5.jpg http://images66.fotosik.pl/377/b13728e9876e1d51.jpg http://images67.fotosik.pl/379/6bae1124967ac4a9.jpg http://images69.fotosik.pl/378/5fd4439af11de569.jpg http://images66.fotosik.pl/377/2f4263e80c6c9b4d.jpg http://images67.fotosik.pl/379/2d5351f8b18fef6a.jpg http://images67.fotosik.pl/379/1b6d7c83bc50b172.jpg
-
e90 330d 231KM
Co do 330d bym sie nie zastanawiał, jesli myslisz nad wspomnianym autem tak jak kolega napisał jedź na porzadny serwis niech sprawdza zrób co trzeba i bierz bez zastanowienia. Zalezy jeszcze co to za auto jak wyposażone i jaka kasa:)
-
E92 335 XI 400 KM WBAWC71069E061682
Matias-e90 odpowiedział(a) na krystiangorecki12345 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem od czego jest maska ale jak patrze na ten przód to widzę że przodu chyba nie było...
-
E90 320i arktis metallic 05'
Super jest ten kolor!Fajne kolko i niezle wygladajace tylne lampy?Okleiles je folia?Podaj jakis przepis tez bym tak zrobil:)
-
Zakup rozbitka e91 320d
Wg mnie jak jeat walnieta klema pieotechniczna czy minusowa to auto nie odpali.Mialem kiedya wypadek e90 i bylo tak samo.Do wymiany jakas klema w bagazniku i auto ponoc odpalilo.
-
pytanie o wartość air-mass i sterownik swiec
Tak, mi pokazal blad 4 swieczek jak padl.
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
Matias-e90 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTragedii nie ma ale wiadomo nawet lekko uderzone auto w tył generuje spore koszty. Pytanie ile szpachli jest na błotnikach i jak to jest zrobione.
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Ja bym ustawił żeby stop mrygał ze zwiększoną intensywnością:)
-
Wymiana świec żarowych i klapek kolektora
Własnie, jedna z klapek mogła dostać luz po następnych 10 km:) Tak trzeba demontowac kolektor do wymiany świec. U mnie 2 z 6 siedziały uparcie bałem sie wykręcać, że pekną... ale tak samo odrdzewiacz poszedł w ruch i posżło:) z tym, że ja nie smarowałem świec smarem żadnych, słyszałem kilka opinii że ego się nie robi...
-
BMW 318d e91 nie odpala, odpala, znów nie odpala
Wg mnie aku powinien mieć ok 13,8-14 ładownia tak mi sie wydaje, że Twój ma chyba za mało. Problem może być też z imo, powinieś podpiąc kompa pod auto. A może spróbuj podładować aku?