Treść opublikowana przez chudy11511
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
podobno z cas nie za trybi bo w 46 nie ma can tylko jest k linia jak to odpalić pomysły jakieś
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
witam robię taki sam projekt i problem z odpaleniem objawy wskazówka temperatury wali na ful i nie otwiera wtrysków pytanie czy jak wyczyszczę sterownik z immo jak nowe ecu to przyuczy go do ews z e46 wkładam to do e46 330d m57n 204km
-
interfejs ads kupie
witam czy jest ktoś na forum co handluje interfejsami
-
bmw e46 184KM wtryski 535d 272KM
witam moje pytanie polega piszą ze nie pasują dla czego nie zamontowałem wtryski i odpaliłem auto pytanie brzmi bo strasznie twardo pracuje tak jak by trzaska klepie stuka czy po strojeniu to zniknie i czy można tak jeździć
-
Zmiana (zamiana) głosu w Navi !!!
witam a czy da sie zmienić ten babski głos w mk4 na inny n.p na holka jak się zmienia te pliki csf mam glosy w plikach waw jak to u kąsać da sie czy nie
-
bmw e46 bmw e46 moduł świateł alsz pytanie
bmw e46 moduł świateł alsz pytanie planuje zmianę modułu ponieważ nie posiadam wszystkich funkcji a chodzi o kodowanie ncs np BRAKE FORCE DISPLAY jakie numery lub jak je poznać który jest młodszy i najlepszy do zabawy
-
Aktualizacja plików NCS Expert
witam czy możne ktoś wstawić pliki do aktualizacji daten do ncs do e60
-
bmw scanner pa soft 1.4 sterowniki
podziękował za wsparcie już znalazłem pozdrawiam
-
ncs exper bmw e61 nie dziala daten
witam mam problem z ncs bo w e46 działa jak należy programowanie a w bmw 61 nie chce ruszyć ma ktoś aktualizacje ncs i jak to zrobić proszę o podesłanie linka
-
bmw scanner pa soft 1.4 sterowniki
witam potrzebuje sterowniki i program do takiego kabla zgubiłem płytę a te neta mi nie dziadziom wyskakuje hardware error proszę o pomoc i podesłanie programu bmw scanner pa soft 1.4 sterowniki
-
inpa problem ddm 6.0 n57 535d e61 e60 ads
i taka robota odpisujecie a nic z tego nie wiadomo
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
podnoszę wszyscy wiedzą co i jak zrobić i nik nie możne odpisać super
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
możesz podesłać bazę i opisać jak to zrobić bo tak motam ze już 3 razy robiłem inpe od nowa po sie wysypała
-
E60 - aktywacja świateł dziennych pomoc!!!
witam mam problem z odczytem ncs z e46 bez problemu a e60 wyskakuje blond sgv fell
-
inpa problem ddm 6.0 n57 535d e61 e60 ads
witam mam problem w moim posiadaniu mam nowe dziecko e 61 i jest kłopot z połączeniem inpa ddm4-0 n47 bez problemu ddm 5,0 n57 bez problemu ddm 6.0 n57 nie mam w spisie takiego prośba o inpe co ma lub dodatki do starej inpy bo już ie wiem
-
INPA
witam mam problem z inpa nie ma silnika 535d ddm 6,0 jest 5,0 co trzeba zrobić
-
bmw 535d kopcenie na bialo niebiesko
witam okazała sie padnięta turbina leje olejem znacie na śląsko jakiś zakład który regeneruje turbawki druga spraw po takiej dawce spalonego oleju jak sprawa z dpf będzie on zajechany czy sie wypali
-
[e46] [viaken] INPA widzi zapłon, DIS nie? - solved
witam dołączę do tematu tez mam problem z disem kabel od viaken ads rd232 i inpa działa jak należy a dis wcale nie ma zapłonu i diagnostyka nie działa morzcie podpowiedzieć na starym kablu USB działa a na ads tym lipa
-
bmw 535d kopcenie na bialo niebiesko
dokladnie tak 535d rok 2005 z pdf i dymi jak diabli
-
bmw 535d kopcenie na bialo niebiesko
tego nie wiem czy ubywa bo kupiłem rozbite auto i po naprawie okazało sie ze czapa jest bo nie puszczała dyma na jałowym przy zakupie było ok a po przejechany chmura ma 154000km z papierami i potwierdzone w aso i juz by byla turbina a możne być tez pdf zarąbany lub wypala się nie wiem
-
bmw 535d kopcenie na bialo niebiesko
witam bmw 535d kopcenie na biało niebiesko mam problem bo na biegu jałowy bez jady zero dyma można gazować i nic a jak jadę pod obciążeniem to masakra tak kopci jak szalona nic nie widać a co dziwne mocy nie ubyło ma moc gdzie szukac
-
próg napiecia sss
witam jak w programie sss zmniejszyć próg napięcia sss nie moge uzyskac 14c ma 13v i nie puszcza programowania proszę opisać gdzie i co w którym pliku edycje zrobić
-
Instalacja DIS na Vmware
witam mam problem z disem mam inpe ex90 nowsza wersja działa łączy się z e46 i e60 535d 330d łączy sie bez problemu mam dis na wm po odpaleniu głowice jest połączone wszystka sie świeci api testu nie puszcza mi a druga sprawa nie łączy się z żadnym pojazdem interfejs Viaken ads com rs232 na stacjonarny kompie mogę uzyskać jakom podpowiedz
-
e61 Active Steering pomocy
kolego możesz opisać jak to disem zrobić
-
inpa INPA EA-90X po angielsku do e60 lub inna inpa
witam poszukuje inpe do bmw e60 535d mam INPA_EA-90X ale niemiecka wersja i potrzebuje angielską lub jakaś ina inpa z plikami do e 60 nie wiem 5.0 lub pomorze ktoś