Treść opublikowana przez chudy11511
-
tuner tv przerobienie na obraz z 4:3 na 16:9
nikt nic nie wie
-
tuner tv przerobienie na obraz z 4:3 na 16:9
witam słyszałem ze jest opcja przerobienie lub przeprogramowania tunera żeby nadawał obraz z 4:3 na 16:9 jest ktoś wstanie pomoc wskazówkami jak to wykonać
-
programowanie kluczy immo
witam mam juz wsad z ews sczytany na którego podstawie jest robiony klucz jaki programator kupić zęby zapisać dane na pastylkę transpondery
-
e46 320d 150km rok 2004 problem
dziękuje za odpowiedz a sprawa wygląda ze ja juz mam nowy przepływomierz i nadal jest to samo błąd pokazuje nadal a sondy lambda nie ma na układzie wydech ani na kacie dowiedziałem się jeszcze ze auto jest z 2004r automat 320d m47n i zostal zalozony sterownik z auta 2005r manuał 320d m47n pewnie dla tego komputer chce sonde a jej nie ma fizycznie w samochodzie
-
e46 320d 150km rok 2004 problem
witam problem polega na błędzie Przepływomierz taki blat wskazuje komp po podłączeniu nowej dalej jest błąd Przepływomierz i nie da sie go skasować auto jedź i wchodzi w tryb awaryjny kable sprawdzone napięcie jest do sterownika tez jest dobrze i nie mogę sobie z tym poradzić załączam błędy podejrzewam złe oprogramowanie do sterownika bo było coś kodowane druga spraw to automat jest silnik się nie kreci do odcina na jałowym stop jest na 4100 aha pierwszy błąd to sonda lambda gdzie ona jest bo na układzie wydechowym nie ma jej na pewno http://imageshare.pl/?di=1GB9 http://imageshare.pl/?di=KG4Y http://imageshare.pl/?di=UOHE http://imageshare.pl/?di=RPI5
-
bmw e46 4.3 mk2 dvd
witam dvd podpięte obraz jest ale jest problem z glosę bo nie idzie przez wzmacniacz pod piole do tunera tv ale jest w mono tylko jeden kana jak podpiąć zęby było stereo i po wzmacniaczu bo nic nie basuje pusty głos
-
soft do mk2 v31 v32 poszukuje
witam ponownie ja ma soft sw 2.1/87 a druga sprawa jest opis jak sobie wgrać logo do nawigacji po otwarci drzwi
-
soft do mk2 v31 v32 poszukuje
witam poszukuje soft do navi mk2 zęby był nowszy bo mam bardzo stara wersie posiada ktoś linka do softu mk2 poszukuje
-
bmw e46 4.3 mk2 dvd
witam zakpiłem sobie dvd do samochodu nazwijmy do odtwarzacz nadajnik i teraz moje pytanie jak podpiąć go do tunera tv oryginalnego bmw aby na kanale av pojawił się z niego obraz oraz głos morze ktoś opisać w które piny mam wpiąć kable sygnałowe video i audio stereo
-
[E38][E39] Montaż kamery cofania
witam podpięciem kamerkę i mam mały kłopot a mianowicie jak włączam wsteczny pojawia sie czarny obraz muszę wejście w tv odpalić kamerkę włączając wsteczny i potem juz działa normalnie przełącza sie automatycznie i juz wyświetla obraz do momentu zgaszenia auta i wyłączenia zapłonu i potem trzeba powtarzać czynność najpierw odpalic tv włączyć wsteczny i potem juz przełącz z menu automatycznie co jest nie tak kamerka ntsc
-
E65 Zmiana VIN w uzywanych komponentach
witam tak da sie disem w ecu
-
bmw e39 3,0d faluja obroty live date
co nik nie morze mi pomóc
-
bmw e39 3,0d faluja obroty live date
witam mam problem z falującymi obrotami na jałowym w e39 30d 184km brak błędów a i cos nie gra zerknijcie i naprowadźcie mnie przeplywka pokazuje defekt lecz jest dobrze mam z numerem 314 podejrzewam cos z wtryskami bo w ostatnim strasznie sie korekcie rozjeżdżając chyba ze tak ma byc http://img27.imageshack.us/img27/8098/lavedata30d.png Uploaded with ImageShack.us http://img11.imageshack.us/img11/9650/live1m.png Uploaded with ImageShack.us http://img855.imageshack.us/img855/5417/live2k.png Uploaded with ImageShack.us http://img585.imageshack.us/img585/3277/liwe4.png Uploaded with ImageShack.us
-
[E38][E39] Montaż kamery cofania
witam jak kamerka wybrać bo piszą pal ntsc ze posiada i taka może być, czy tylko ntsc ma być żeby zadziałała podeślijcie linka jaka sie nadaje z allegro
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
a drugi problem witam tez jestem w trakcie montażu navi podesłał by ktos schemat na mejla bo mam problem z sterowaniem a chodzi o temperatura sterowanie z kierownicy oraz sygnał z licznika szybkości jak to podpiąć czy trzeba cos uaktywniać disem auto wcześniej nie miało navi e46 r 2000 20d
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
ale zapiewajle miejsce na nią jest
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
witam jest ktoś na forum co ma e46 z nawigacja i zmieniarka i tv proszę po foty jak to jest zamontowane mam te blachy mocowania ale jak to ma byc co z czym wklejcie
-
320d swap na 330d
witam jest ktoś na forum co ma e46 z nawigacja i zmieniarka i tv proszę po foty jak to jest zamontowane mam te blachy mocowania ale jak to ma byc co z czym wklejcie
-
e46 kombi nawigacia pytanie montarz
nikt nie ma navi na forum
-
320d wentylator klimy nie wyłącza się
tak usterkom był sterownik
-
e46 kombi nawigacia pytanie montarz
witam jestem w trakcie montażu navi w e46 kombi i mam problem jak macie po montowany stelaż w bagażniku żeby sie dalo to pozamykać mam modul ty radiowy czytnik zmieniarkę i gps wiaski wplecione ale jak to pomocować w tym lewym nadkolu schowku dryga sprawa to ja nie miałem wcześniej navi w tym samochodzie i chodzi o podpięcie czujnika prędkości i czujnika temperatury bo resztę juz pospinałem lyb jak by ktoś zrobił fotki u siebie tego całego sprzętu w bagażniku i podesłał to by mi pomogło
-
320d swap na 330d
co do skazówki paliwa to nie wiem jak szybko sie podnosi ale opada tak szybciej jak w 2,0 :D a obroty to normalna sprawa ze szybciej 20 to słabszy silnik mniejszy moment
-
320d swap na 330d
hamulce zostały od 2,0 radzą sobie bez żadnego problemu pewnie szybsze zużycie klocków będzie ale to pomyśle jak wykończę je do zera to wtedy próba będzie z e39 lub nowe z 330d
-
320d swap na 330d
witam po policzeniu i ustaleniu kosztów i kupa części do sprzedania z e39 i silnik z osprzętem z e46 co koszta zostały wyzerowane a ciut na tym sie zarobi czas i nerwy praca bez cena
-
320d swap na 330d
witam teraz swap nawigacj z e39 do e46 myślę ze z tym tez sobie poradzę