Treść opublikowana przez Wlodi
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
NA pomaranczowo :)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Z tego co mowil kolega gorlik79 to jak zatre pompe to grozi to zerwaniem paska a wtedy nie da sie jezdzic ;).
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Zwroty sa bezproblemowe. Moge podeslac Ci pismo ktore zawsze dziala. Nie trzeba miec nawet paragonu. :) Co do czesCi to jest przedlift dla e92 e93 i polift dla e90 e91. http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/6783287-pompa-wspomagania-ukladu-kierowniczego Czyli doradzasz raczej taka za 1000 zl z 6tys km przebiegu niz taka za 450zl? 1000zl to i tak 1/3 ceny ;) Tak w ogole to pierwsza awaria tego auta od kupna we wrzesniu w 2012 ...
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
No jest przeciez opcja zwrotu w ciagu 10 dni jesli cos nie pasuje. Znalazlem jeszcze to: http://allegro.pl/pompa-wspomagania-bmw-e90-e91-e92-e93-oryginal-i5116890888.html Nie ma informacji o numerze czesci BMW. Niby cos jest ale nigdzie nie znajduje tego numeru. Ktos pomoże?
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Jak to nie proste znalezc pompe. Ja widze kilkanascie. Jedna jest za 1000 z tym samym numerem czesci. http://allegro.pl/bmw-e90-e91-3-0d-pompa-wspomagania-6216km-6783287-i5126052176.html Inne za 250 sa i identycznie wygladaja ale nie mam pewności czy to to. Jest jeszcze na ebay.de taka za 99EUR. http://www.ebay.com.sg/itm/Original-BMW-Servopumpe-90-E91-E92-E93-auch-LCI-325d-330d-Lenkhilfepumpe-6783287-/281189845404?pt=DE_Autoteile&hash=item417838899c Ktoś może pomóc? Numer częsci 6783287 - dla aut z aktywnym układem kierowniczym
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
I wyciek i pompa. Brak plynu spowodowany przez wyciek doprowadzil do zatarcia pompy.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Panowie pomocy. Podczas jazdy auto zaczelo dziwnie buczec. Jest cicho jak sie jedzie a buczy po zatrzymaniu. Jest szczegolnie glosno jak krece kierownica stojac. Pompa wspomagania pada?
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Pisalem na PW.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Z tym ubezpieczeniem to faktycznie dobra opcja. Co do powrotu do oryginalu to nie widze najmniejszego problemu. Juz to tobilem. Moze bialy plus polerka cnc ?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja odpuszczam temat. Powoli oswajam się z myślą o rozstaniu z białasem więc nie chce robić aż takiej rzeźby... Swoje już wymodziłem... :norty:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
http://allegro.pl/zaciski-hamulcowe-hamulce-bmw-f20-f30-f34-m-power-i5161253010.html tutaj ciekawa aukcja. Wprawdzie gosc sprzedaje heble ale ma calą zawieche. I chyba blisko Ciebie...
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Ze wzgledu na poziom komplikacji montażu tylnych zacisków z F30 temat definitywnie odpuszczam. Co o tym myślicie? Z tego co wiem i tak nie ma to wplywu na rozdzial sily hamowania bo wszystko kontroluje elektronika. Auto caly czas jest na sprzedaz ale jakos nie mam kiedy wystawic. Teraz chyba dobry moment jest bo idzie wiosna i cabrio w cenie. Dodatkowo: Pomimo faktu, iż w kwietniu tamtego roku zakupiłem u kolegi KoKoSa nówki oponki Vredenstein to po 8 miesiącach użytkowania szlag je trafił. Konkretnie jedną z tylnych opon. Rozszedł się kord i producent nie uznał reklamacji tłumacząc, iż jest wina najechania na nierówność z dużą prędkością. Ściema ale co innego mogli napisać. Szukam zatem tylnych opon. MAcie jakies propozycje, znajomych w firmach oponiarskich ;) :norty: ?? Jeśli ktoś szuka pojedynczej 255/30/19 Vred to PW. Przymierzam sie rowniez do malowania 313 bo dostaly w dupe mocno. Mysle o malowaniu na bialo. Co o tym myślicie? http://www.m3post.com/forums/attachment.php?attachmentid=627470&stc=1&d=1325799151 Pozdrawiam :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zastanawia mnie czy faktycznie nie trzeba tam nic szlifowac z zacisku. Jesli nie to mega :). Co otworow to bedziesz rozwiercal i gwintowal? Nie da rady zamienic jarzma na to z f30? Ja jakbym u siebie zmienial to napewno bym wymienial oslone na nowa. Ciekawe czy jak przytniesz stara to nie zacznie korozja sie brac za to.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Poproscie o zdjecia od srodka to sie wypowiem. Co do nakladek to albo sa to e90/91 albo e92/93. Są dwa typy nakładek (chociaż lepszym słowem jest "obudowa" bo oryginalna część wchodzi zamiast zwyklej obudowy a nie na nia).
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
pod felgę 16" podejdzie? :8) A tak na serio to wygląda konkretnie :cool2: Przy tyłach pewnie zdecydowanie więcej pracy. Jestem ciekawy finalnego efektu, z setupem 313. U mnie w galerii...
-
E93 LCI 330D 19" BBS CH-R, BC Racing, SmartTOP, Wagner
Kolejne e93 na forum :D. Gratuluje. Foteliki do wymiany koniecznie na grzane i do tego mpak obowiazkowo ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Rób tam te mody a nie tylko na pochwaly czekasz pazero ;). EGO głoduje widze ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wkoncu! Czemu nie zaczales od tylnej osi :D ??? Co do osłon to te nasze stare również pasują. Mają chyba nawet te same numerki :) Jaki miałeś problem z klockami ? To chyba najłatwiejszy element ;)
-
e92 335i WHITE POWER
JAk tak patrze na ten zacisk to zaczyna mnie kusic. Mysle czy swoich nie przemalowac na taki jakis żarówiasty kolor z brokatem :P
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Koniecznie dokladnie udokumentuj tyl. Bedziesz zmienial serwo?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Co z heblami ?:)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Szczerze to nie widze tu nic takiego w tym modelu co by dawało jakis mega komfort. Wyposażenie też nie powala albo większość jest seryjna i nie jest wylistowane.
-
e92 335i WHITE POWER
Michał, chce w tym roku wygrać ćwiartkę dlatego się zbroi na Ułęż :cool2: :wink: W kategorii do 3L tak ale w kategorii open raczej Waldemar będzie nietykalny... :D
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
JA troche rozumiem zmiane silnika na mniejszy. Sam mam te 290KM a nie turlam dwiescie po miescie. Przy tym rozmiarze felgi i twardym zawieszeniu naprawde trzeba czasem jechac przepisowo. Co do wyposazenia to czekam na VIN - moze bedzie zmieniac ;). Napisz mi cene na PW ;)
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Poczytac 2 stron się nie chce ?