Treść opublikowana przez Wlodi
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Napewno podejda do F2x f8x F3x e9x e60.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
BMW E90 M-PAKIET 335 ZDERZAKI PERFORMANCE KOMPLET http://allegro.pl/showItem2.php?item=529072203 Duzo carbonu.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Gdyby to była m3 wystawiona za 3x tyle to by poszła moment.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
A na zlot nie chca przyjechac ? ;)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Na calym BKP? Chyba świecie. Tu wchodzi klasa światowa. Zobacze jak wyjdzie i pomysle o zrobieniu mojego ;). Trzymam kciuki. Kupujesz na czesci czy calego anglika?
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Pokaz serce s65 :)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Tutaj raczej nie jest kwestia parkowania bo felgi dostają od dziur. Jest ich niestety tak wiele ze nie da sie uniknac. Jesli kolo wpada w niedownosc idealnie na krawedzi to na rancie widac takie 0,5-1cm ubytki. W przypadku bliskiego spotkania z kraweznikiem są to ubytki dlugości co najmniej kilku cm. EDIT: Zdjecia po założeniu felg na auto i zdjecia stanu wnętrza po poltora roku użytkowania: http://s2.ifotos.pl/img/IMG1291JP_wwhhpnn.jpg http://s3.ifotos.pl/img/IMG1288JP_wwhhpnw.jpg http://s3.ifotos.pl/img/IMG1292JP_wwhhpna.jpg http://s5.ifotos.pl/img/IMG1293JP_wwhhpep.jpg
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Pomyślę o tym :). Na ten moment mam nowy komplet wiec niestety jest to temat odlegly
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
313 fabrycznie maja toczone fronty :D. :P
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
W kwarc wrzuce :) Jak dla mnie jakby zamiast bieli był czarny środek to czarny z czarnym by się zlewał chyba bardziej :). Nie wiem jak się zlewa biały z czarnym i dlaczego biała skóra jest w Twojej opinii damska? Chętnie się dowiem. Podkreślam, że to auto robie pod siebie i ma podobać się mi a nie wszystkim wokół. Raczej nigdy nie wypytuje ludzi tylko robię i jestem raczej zadowolony z efektów :). Co do bialych felg - tak jak mowie pewnie za rok beda znowu czarne z toczonym frontem ale niestety felg nie mozna przetaczac w nieskonczonosc i pewnie po kolejnym przetoczeniu trzeba bedzie pozegnac sie z felgami i zmienic na inne :). Na jaki kolor mozna pomalowac 313 poza czarnym (dla mnie felgi ma byc widac a czarne to jakies zaprzeczenie sensu kupowania duzych felg bo zlewaja sie z oponami). Myślałem jeszcze o zrobieniu na różowo wnętrzą i oklejenia karoserii na miętowo ;) :norty: Wtedy by bylo damskie. :P Po ponad roku nie widzę zupełnie zużycia. Wrzucę fotki środka jutro. Pozdrawiam i zapraszam kolegę z M4 na zloty i spoty.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Bez urazy ale chyba tylko laik moze pomylic to z chinskimi felgami. :p Nikt kto ma jakiekolwiek pojecie o felgach by tego nie pomylil. Patrze jeszcze raz na ta fote z uleza i chyba za rok znow przemaluje ;)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
:nienie: http://s10.ifotos.pl/img/felgizima_wwpawpe.jpg
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Dlaczego? W tamtym roku miałem szlifowane fronty i mysle ze było spoko: http://s3.ifotos.pl/img/103591588_wwpanxn.jpg Założę jutro i wrzucę foty :). Sam jestem ciekaw :D W najgorszym wypadku za rok przemaluje :D
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Zdjecia felg świeżo po lakierowaniu w prochu : http://s2.ifotos.pl/img/felgijpg_wwpapqr.jpg Jak wrażenia? Jutro wrzucę foty auta z nowym setupem. Zastanawia mnie czy nie robic szlifowanych frontów do tych białych felg ;) Dla porównania jak było poprzednio - dodam, że nie robiłem identycznego malowania po 1 z ciekawosci po 2 bo nie można toczyć CNC felg co sezon ;). Malowanie i tak pewnie na jeden sezon bo 19stki dostają niemiłosiernie na naszych pięknych drogach. http://img.tapatalk.com/d/14/04/25/e6ezequq.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ok to ja zadam pytanie inaczej : PO CO zadajecie (jak sami napisaliście) "głupie pytania"? Mądrzy ludzie nie zadają takowych :). To czy ktoś chce kupić OEM część to jego sprawa. Nie wiem to te posty mają wnosić. Oświeć mnie na PW.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kolego siodema - pewnie Cię rozczaruję ale podstopnica NIE DODAJE koni mechanicznych.
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Wyyrobisz sie na Ułęż ? :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jeśli chodzi o felgi to zdecydowanie bramka numer dwa. :cool2: Dobrze, że chociaż jeden dostawca się poczuwa i traktuje klientów jak należy ;) I jakos szybko rozpatrzyli reklamację ;).
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Poniżej nowowykonany baner na tegoroczny zlot. Aby wstawic u siebie w podpis nalezy wstawic poniższy kod (po kliknieciu przeniesie nas na poczatek tego wątku z możliwością dodawania odpowiedzi): [url=http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=266089][img=http://www.bmw-klub.pl/wp-content/uploads/2015/04/Baner.png][/url] W tym tygodniu powinniśmy udostępnić formularz rejestracyjny na zlot. Mamy małe problemy techniczne przy tworzeniu formularzy w Wordpress ale powinnismy się wkrótce uporać.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Slabo. Wlasnie dlatego ja nie decyduje sie na nieoryginalne rozwiazania nigdy więcej. Napisz koniecznie jaka była odpowiedz na reklamacje :cool2:
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
No milo by bylo ale nikt nikogo nie zmusi do przyjazdu :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Masz pretensje do tych co maja e9x ze nie przyjechala zadna e39 :d ? Grubo. Jakie masz oczekiwania co do spotow? U nas NIGDY NIKT na pali gumy. Nie ten poziom ewolucji ;).
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A ile ? miesiac? Wiadomo ze przewaznie co czwartek sa spotkania wiec jak ktos chce to śledzi. Zreszta klikasz sobie "Zobacz swoje posty" i widzisz czy w tematach w ktorych bierzesz udzial sa nowe posty. Niby takie to proste a jednak...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nie widzialem ani jednego auta ani nie znam ani jednej osoby ktora zalozylaby przedliftowe lampy do polifta. Chyba ze miala dzwon i poszla budzetowo zeby wyklepac i zrobic.
-
e92 335i WHITE POWER
Kto Ci robił te zaciski ? Pytam bo interesuje mnie zrobienie zestawu na tył do e9x na jakiejś tarczy w okolicy 340-350mm.