Skocz do zawartości

Wlodi

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wlodi

  1. A to KoKoS nie chce takiej sprzedac przypadkiem? Dobry wybor !
  2. Sam przód czy przód+tył :)?
  3. Dalej pitu pitu ? ;) Gwinta jak nie bylo tak nie ma , hebli jak nie bylo tak nie ma :(
  4. zdjecia srodka bym zobaczyl - one lubia pekac...
  5. Datę chcemy zaklepać do 15.03 max. Jak nie dogadamy nic lepszego zostaje Ułęż. Co do ilości aut to z tego co pamiętam okolice 80 aut.
  6. Na e90post
  7. Wlodi a co z zaciskami? Tarcze proste? Proste. Zaciski poszly od razu. Na Malte
  8. O serwie wiem bo w przypadku zmiany na heble z F30 tez się to rozważa. Być może jak założe tylne zaciski to pomyślę o serwo.
  9. Pospieszyles sie troche. 250euro za tarcze + 1200 za adaptery + to co na szrocie we FR to wychodzi 2500zł. Za 1000zł więcej masz komplet hebli przód+tył. Z tego co wiem to założenie zacisków nie jest takie proste. Kiedyś chyba Waldemar sondował temat założenia hebli M3 do e92 335i i porzucił sprawę...
  10. Czyli trzeba sprzedac diesla i jak kabrio to tylko hybryde :D . A tak calkiem serio to nawet jak bede jezdzil kabrio w benzynie ktora jest mniej rakotworcza to raczej itak swoje inhaluje jak obok pomyka golf 3 na oleju opalowym . Myslalem o tym ale nie pasuja do koncepcji. Jaka jest koncepcja u Ciebie ze nie pasuja ?
  11. Coś przewidujemy napewno. Raczej nie Kazimierz jak rok temu ale pewnie Puławy albo Lublin. W samochodzie może być komplet. Ilość miejsc to kwestia otwarta. Bardziej nam zależy na jakość aut a nie ilości. Póki co nie ma ograniczeń - niedługo będę się brał za stronę WWW z formularzem zgłoszeniowym. Kwalifikacja na zlot będzie odbywać sięna podstawie zdjęć auta. Chcemy wyeliminować wiejski tuning :norty: .
  12. Wlasnie raczej jakbym nie mial cabrio to bym zrobil pewnie to z 2 lata temu. Kumpel ostatnio zrobil w 335d hybrydowe turbo i mowi ze ma juz 400+ . I mnie mocno zainspirował tym faktem ;). Ale własnie to cabrio a nie coupe...
  13. Panowie co sądzicie o wrzuceniu downpipe do 330d? Jakie to daje przyrosty? ktos testował? No i pytanie jak widzicie brak dpf w cabrio?
  14. Ogolnie rzecz biorąć na takich zlotach nigdy nie było problemu z grillowaniem - co do rozbijania namiotu to nie wiem czy jest sens go rozbijać na 5 godzin ale też nie ma problemu. Na filmie z ubiegłego roku widać zresztą namioty. Co do uczestnictwa w wyścigach - jest bardzo wiele osób które przyjeżdzają i płaca za wjazd nie uczestnicząc w wyścigu. Chcą jedynie popatrzeć, popodziwiać i porozmawiać.
  15. Jakby ktoś był zainteresowany to mam komplet tarcz przednich z 335i/d w dobrym stanie za grosze. pewnie jakies 200zł - tarcze maja 30k km przebiegu - zamieniłem na Performance. Mam też tylne zaciski bo kupowałem na wymiane jak malowałem proszkowo zaciski. Komplet za 50zł.
  16. Jaka cena i co jest w zestawie ? I czy mozesz poczekac do przyszłego tygodnia az czerwony nie założy i nie bede wiedział czy jest sens to brac :)?
  17. Moim zdaniem jak masz kupic hamulce z m3 plus dorobic adaptery to bym poszedl w zacisk z f30
  18. Czekam na Ciebie bo chce zalozyc ori jak sie da niz te obrabiac na tokarce . Z tego co gadalem z typem co ma ten fanpage to trzeba uciac uszy, wywiercic dziury i zrobic adaptery :D. Za duzo nawet jak na mnie :D
  19. Widze ze poszly. Przyznac sie kto wział? :D
  20. Masz racje - wyśmiejemy :mrgreen:
  21. Czekam na efekty montażu u Ciebie :D. Chetnie sprawdze jak tył siedzi :D
  22. Mi to pachnie jakims CAMARO: http://www.ebay.pl/itm/2010-2015-Camaro-SS-Factory-OEM-Brembo-caliper-set-front-rear-POWDERCOAT-RED-/191510216113?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2c96e5fdb1 Albo Cadillaciem : http://www.ebay.pl/itm/Bremssattel-Hinten-rechts-CADILLAC-STS-Bremszange-Caliper-/380722316737?pt=DE_Autoteile&hash=item58a4d185c1
  23. No jestem ciekaw jak wyjdzie z tym tyłem :)
  24. Zacisi przednie w dobrej kasie : http://allegro.pl/bmw-f30-f32-f36-f20-335-hamulce-tarcze-zaciski-m-i5083753876.html Są z Wawy więc mogę odebrać osobiście jak ktoś ma obawy.
  25. Pisz lepiej co z zaciskami :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.