Treść opublikowana przez malyjurek
-
530d '04 skrzypienie podszybia
to na pewno rozpórka miałem identycznie u siebie, jedna śruba nie była dokręcona i rozpórka trzeszczała jak cholera.
-
Jaki silnik do e90?
No jak już siedzenia i kierownica idą do obszycia to raczej to auto nie ma 200 tyś tylko 300 lub 400km.
-
BMW e90 Września WBAVU31030KY21489
malyjurek odpowiedział(a) na kozakamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzobacz na zdjęcie prawej strony na tylne drzwi widać na nich przejście jak było malowane. Jeśli ci nie przeszkadza ze ma taki przebieg jak pisałem i była podmalowywana to możesz się nia interesować, bo żadnej poważnej przygody nie miała. Na przednim prawym błotniku było lekkie wgniecenie a na tylnym ktoś przytarł.
-
BMW e90 Września WBAVU31030KY21489
malyjurek odpowiedział(a) na kozakamil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto ma około 280 tys km. Miało malowane tylni prawy błotnik i przedni lewy błotnik.
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
no i na glabe z "paździerzem". Bez obrazy ale obniżyć ją trzeba.
-
Bmw E60 WBANC71010B146896
malyjurek odpowiedział(a) na Diablo16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzedni zderzak dokładany z m-pakietu,a ta siatka w nim to już masakra jest (na środku). Słabo wyposażony nie ma praktycznie nic oprócz składanych lusterek (chociaż wątpię żeby działały) .
-
E90 330d WBAVD91020FG97553
malyjurek odpowiedział(a) na goskes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażza ładna i dobrze wyposażoną e90 330d z przebiegiem do 200 km trzeba liczyć 50-55 tysi a nie 43. Przecież ona 328 tyś km a nie 128. Jak wystawiałem swoją niedawno za 54900 to zadzwoniły tylko ze trzy osoby i marudziły, że cena strasznie wysoka. (chory kraj)
-
ppatryk -->> E92 320dA
Wyszło ci super. Ale mam małe ale! Czy zamierzone było to że w listwie z nawiewami wzór schodzi w lewo, a na listwie przy biegach w prawo? Chodzi mi o prążki carbonu. A swoją droga podaj linka do aukcji gdzie kupiłeś folie i ile jej zużyłeś?
-
Moja BMW nie działa
Jezu co tu zaczyna się dziać. Skąd biorą się takie łyse "pały". Ale podstawa to wymienić filtr oleju bez samej wymiany oliwy gratuluje mistrzu. Powodzenia w użytkowaniu twojej buni, ale naprawdę już mi jej żal.
-
[e90] 330D - dziwny dzwiek po otwarciu drzwi
Nic z tym nie rób miałem e60, e91 a teraz e90 i w każdym był ten dźwięk. Wydaje mi się że to jakaś centralka od centralnego albo jakiś mechanizm związany z otwarciem auta. Nie musisz nawet otwierać drzwi, otwórz tylko z pilota centralny i też będzie ten dźwięk.
-
e60 535d Kilka drażniących usterek
to niezłego paździerza kupiłeś jak 24 godziny po zakupie takie kwiatki wychodzą (może ta "535D" to z Malborka?). Bez kompa nie ma co gdybać, trza podłączyć i zobaczyć co ją boli.
-
E61 530xd CU13602
malyjurek odpowiedział(a) na loszak12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpoko ale dopiero jutro mogę podjechać ją obejrzeć bo dostane swój miernik. Wiem co boli e60 wiec posprawdzam co i jak. Podaj mi swój nr na priv.
-
E61 530xd CU13602
malyjurek odpowiedział(a) na loszak12 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z mojej mieściny wiec znam je dobrze. Jeździł nim koleś może z 1,5 roku wymienił z tym handlarzem na audi a6. Autko ogólnie wygląda na zadbane i pewne. Mogło mieć jakąś niegroźną przygodę ale na pewno nic poważnego. Jak chcesz mogę ją dla ciebie sprawdzić miernikiem i ogólnie stan auta. Ogólnie ma pewne auta ale np. to białe audi Q7 miało 150 tkm przebiegu, a teraz ma raptem 31 tkm.
-
e 60 530d WBANC71020B643455 Lubuskie
malyjurek odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo co tu dużo gadać m-pak dokładny oczywiście (pisze o podsufitce m-pakiet a jest jasna) i trochę biedna jak na e60. Później będzie ci ciężko sprzedać bo ona nawet foteli podgrzewanych nie ma. I lampy z tylu po lifcie, może ktoś dołożył bo taki miał kaprys.
-
e92 286 koni cos o silniku
Jezu chłopie gdzieś ty się uchował, przecież tego twojego bełkotu czytać nie można. Ogarnij się i pisz po POLSKU
-
dokładanie HUD nie ori
kolego niezły z tego szit naprawdę nie warto wydawać na to kasy
-
e90 czy e60?
osobiście wybrałbym e60 ale 530d. Miałem e60, e91 teraz e90 330d i powiem ci że fajnie się jeździ ale miejsca jednak brakuje, jeśli jeździsz sam lub max w 3 osoby to jeszcze dasz rade ale więcej to już lipa. Poza tym e60 się lepiej sprzedaje niż seria 3 .
-
follow me home z pilota ncs
Panowie jaki moduł potrzebuje żeby mieć wl w e90 2006r z dynamic xenon? wystarczy frm2 czy musi mieć jakieś dodatkowe oznaczenie do dynamic xenon?
-
bmw e90 prosze o POMOC PRZY zakupie WBAVC31020KU38887
malyjurek odpowiedział(a) na kotwica temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno dokładnie koło m-pakietu to ona tylko stała chyba. Oczywiście że m-pak dokładany bark podstopnicy, kierownicy i podsufitki mówi wszystko.
-
E61 530xd 2006 Gdansk WBANP71020CX71578
malyjurek odpowiedział(a) na Gzheg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto nie było wyposażone w m-pakiet a teraz są założone zderzaki i progi. Oczywiście nie musi to świadczyć o wypadkowości auta, bo dużo ludzi dokłada sobie według własnego widzimisię.
-
E61 530xd 2006 Gdansk WBANP71020CX71578
malyjurek odpowiedział(a) na Gzheg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to ja ci kolego powiem że ten przebieg nie jest realny. Przycisk start wygląda na 400 tyś km a nie 170. Widziałem e90 z przebiegiem około 280 km i przycisk był w dużo lepszym stanie. A poza tym m-pak dokładany i ten fotel kierowcy trochę już wysiedziany.
-
ATF only czyli jaki?
Zalewaj Mobila ATF 320 zmieniałem taki już w e90 i e60 i nie było problemu. Wchodzi niecały litr.
-
foot moduł?
Witam! Mam e90 z 2006 z dynamic xenon i pakietem oświetlenia w klamkach. Chciałbym zmienić moduł świateł na ten nowszy ponieważ nie mogę w moim zakodować świateł powitalnych (np. ringów po otwarciu auta). Jaki moduł powinienem kupić aby to wszystko grało?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
kolego nic nie będzie ci obcierało na oponach 225/45/18. Miałem takie 4 w e91 i było spoko, żadnych problemów nie było. Wiem że to nie jest zalecany przez producenta rozmiar, ale jeździłem tak z dwa lata i nic się nie działo. A teraz też szukam 18" i takie oponki założę.
-
e91 330d WBAVU91090KT02725
malyjurek odpowiedział(a) na jareek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża dzwoniłeś po to auto? Ja się nim interesowałem i podobno było już sprzedane w Poniedziałek dzwoniłem. Także najpierw sprawdź.