Skocz do zawartości

Patryk_nowak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patryk_nowak

  1. Nie pasuje, będzie źle widać, bo to tak jak byś założył wkład ze strony pasażera do kierowcy, inna perspektywa. Sam to przerabiałem. Nie wiem jak z zamiennikami.
  2. To nie szyba :D Przesmaruj czystym olejem bądź czym innym metalowe listwy na karoserii które stykają się z uszczelką drzwi. Pozdr
  3. Nr 3 z obrazka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=17_0142&hg=17&fg=05 Zamyka żaluzje chłodnicy dzięki temu szybciej się nagrzewa, po odpaleniu samochodu na zimnym powinny się zamknąć. Pozdr
  4. Procedura startu wygląda mniej więcej tak Jest pokazany serwis olejowy bo pokazuje ilość kilometrów do wymiany oleju
  5. To u mnie są jakieś analne sklepy :D 220zł - Febi około 160zł - CORTECO 190zł - OEM ASO 230zł - LMF
  6. Czy robisz to w ten sposób ?? Może pojawiła się 2 inspekcja przypominająca o zmianie płynu hamulcowego ?? ikonka-zegarek w kwadracie
  7. Patryk_nowak odpowiedział(a) na wania126 temat w E46
    Jestem za Lubelskim :)
  8. Patryk_nowak odpowiedział(a) na grzesiek11 temat w E46
    Kolego masz tu link http://felgenkatalog.auto-treff.com/ i poszukaj wzoru felgi bo z twojego opisu za wiele nie wynika ;)
  9. Bo to jest wersja do Diesla z obiegiem na Elektryczny podgrzewacz i wersją z automatyczną klimatyzacją dlatego jest zawór i pompka w jednym. Czyli Auxiliary water pump i water valve w jednym :) Te pojedyncze zaworki są raczej z benzynówek
  10. Daleko masz do ASO ?? takie drobne elementy kosztują grosze a masz od ręki. Czasami taniej niż na allegro. Popraw nazwę tematu !!
  11. To że daje cały czas ciepło na nogi to wina właśnie tego zaworka Ceny mniej więcej znalazłem używki nie są drogie w ASO kosztuje 866zł (dane z z http://www.boxer-parts.eu/miniKoszyk.php) Będę miał chwilkę to rozbiorę go i zrobię fotki.
  12. ile kosztuje taki zawór ?? :)
  13. Mam podobny problem więc dołączam się do pytania. Ostatnio czytałem ze to uszkodzenie pompki z zaworem Numer 7 z obrazka http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=64_1084&hg=64&fg=18 Pokazuje błąd w Inpie Auxiliary water pump, Czy to będzie wina tego zaworu ???
  14. Podepnij pod kompa powinny wyskoczyć jakieś błędy
  15. Będzie łatwiej jak poprawisz nazwę tematu :) Napisz jaki masz silnik. W opisie masz że 320i tak ?? Najlepiej zacząć od podpięcia pod komputer.
  16. W testach licznika numer 9.0 powinno wynosić około 14,2v. Sprawdź czy przy skokach obrotów są jakieś skoki napięcia.
  17. Obie dobre firmy jeszcze bosch produkuje świece ale jakie nie założysz to będzie dobrze, aby nie tanie zamienniki bo na moim przykładzie za wiele nie pogrzeją.
  18. Mi to wygląda na zaworek turbiny, może się zacinać i są takie objawy. sprawdź te wężyki ewentualnie zamień zawory miejscami z egr na turbo i na odwrót :) Jeśli nie wiesz jak to zrobić to napisz zaraz wytłumaczymy.
  19. Fabrycznie NGK montowane są też w Peugeotach bo ostatnio wyjmowałem. Z mojej wykręciłem Beru ale na pewno ktoś zmieniał. Bierz Beru chyba najlepsza firma do rozruchu klekota :)
  20. Używaj wyszukiwarki, zadajesz takie tematy które były wałkowanie po 1000razy Co do oleju to jak chcesz. Musi spełniać normę LL01. Większość chwali Motul X-clean 5w30, w pełni syntetyczny.
  21. Polecam BERU chyba najlepsze świeczki. Nie zakładaj żadnych Febi czy innego badziewia, wymiękają po 2 000km A tak w ogóle :search: było dużo tematów
  22. Jak kolega wyżej pisał, sprawdź wężyki i zaworki (nr 1 ze schematu) http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Touring/Europe/320d-M47/LHD/N/2001/january/browse/engine/vacum_control_engine_turbo_charger/ Ewentualnie szczelność intercoolera i dolotu. Czy przy obciążeniu puszcza dyma ??
  23. Pierwszy samochód rwd ??? Nie wiem jak nie odbija ale samochodzy z napędem na tył nie ciągną tak kierownicy jak fwd. Jeździłeś dla porównania innym ??
  24. Patryk_nowak odpowiedział(a) na elgato temat w E46
    Witam Odgrzeje kotleta :) Mam takie samo wycie ale tylko przy ujemnych temperaturach, wyje przez pierwsze 400-500m i dalej cisza. Niezależnie od obrotów jak dam na luz to też. Czy może być to związane z łożyskiem oporowym docisku ?? Mam również mały luz łożyska na 1 podporze wału, czy to może aż tak wyć ??
  25. To mnie pocieszyłeś :twisted: Dzięki za odp :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.