Treść opublikowana przez Patryk_nowak
-
Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki
A czy da się sprawdzić przebieg infernusem ?? Byłem kiedyś u mechanika. Podpiął infernus pod złącze obd i pokazały się 3 przebiegi z różnych modułów, i jeszcze odczytał z kluczyka.Czyli jakieś 4 moduły. Na ile można wierzyć czy ktoś nie cofnął z tych paru miejsc ??? Wszystkie się zgadzały, ale były lekkie rozbieżności... czy to tolerancja ??
-
2 turbinę
A co chcesz latać ?? :D Nie widzę sensu, silniczek nie wytrzyma Chcesz mocy zmień na 3.0d
-
320d - Stopione oswietlenie tylnej rejestracji
http://allegro.pl/zarowka-rurkowa-led-12v-3-smd-can-bus-hit-i1434646146.html Takie, nie wyskakuje błąd spalonej żarówki i nawet mocno świecą :)
-
3XX - Coupe 4x4. Puśćcie wodze fantazji :)
Też ma :) i o tą kontrole mi chodziło :)
-
320d - Stopione oswietlenie tylnej rejestracji
Jak jest zwarcie radził bym to dokładnie sprawdzić, chyba że wolisz ciekawsze efekty :D. Ja mam założone zwykłe led'y zamiast żarówek i świecą normalnie bez ,,efektów specjalnych'' :) Pozdr
-
3XX - Coupe 4x4. Puśćcie wodze fantazji :)
Kolego dobre opony na tył tylko nie za szerokie (195 takich sam używam) na tył do tego jest kontrola trakcji która fajnie działa i wszędzie wjedziesz :D np. FWD wymięka :D a Bemeczka idzie :D
-
320d - Problem z zamkiem
Reaguje na impulsy, z zewnątrz wszystko jest ok linki dźwigienki też. Raczej kupię jakiś używany cały zamek i będzie spokój.
-
320d - Problem z zamkiem
:shock: nikt nie miał takiego problemu ??
-
320d - Problem z zamkiem
Witam Wczoraj coś stało się z zamkiem drzwi kierowcy. Gdy zamknę drzwi z pilota wszystko zamyka się normalnie, włącza się alarm i wszystkie guziki się chowają. Natomiast drzwi od kierowcy da się otworzyć. Rozebrałem całe drzwi i nic nie stwierdziłem :( Linki całe i są na miejscu, Elektryka zamka działa bo chowa się ten Guzik w drzwiach i słychać charakterystyczny dźwięk zamykania. Czy miał już kiedyś taki problem ??? Proszę o pomoc bo strach bemki gdziekolwiek zostawiać :D
-
320d Płaszczyzna obrotu kierownicy i kąt kół, czy ok
Nie wiem jak to jest ale u mnie e46 320d tou i u kolegi w e46 318i coupe jest tak samo czyli lewa strona jest dalej niż prawa :)
-
320d - 1. Coś wyje - filmik, 2.pytanie o wtryski i korekcje.
1.Sprawdź dobrze dolot, może masz jakieś rozszczelnienie. U kolegi podobnie wyło, a miał pękniętą rurę za intercoolerem. Jak zaślepiłeś klapki w kolektorze ?? Może coś jest luźne i wpada w drgania. Co do 2 to nagraj filmik w garażu z podniesioną maską bo za wiele tu nie słychać.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
To z jakiegoś pewnego źródła ?? :) Często te podgrzewacze się psują, i można trafić na bubla. A tak btw Może ten link pomoże http://www.kneb.net/bmw/E46/Multifunction%20steering%20wheel%20and%20cruise%20retrofit.pdf Jest tam schemat instalacji panelu multifunkcji.
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Gdzie kupiłeś ten podgrzewacz wody ?? też mam ten problem. Długo się rozgrzewa i wyrzuca błąd na kompie od podgrzewacza.
-
320d - oświetlenie przełacznika szyberdachu
Trochę zamotałem, bo te kondensatorki były ale puścił lut i nawet jeden odpadł, więc nie było styku i nie świeciło ;) Z góry sorry za jakość lutu :) miałem chińską lutownice. http://img812.imageshack.us/img812/4754/img1809j.jpg
-
3xx Jakie przebiegi wytrzymują podzespoły e46
e46 320d 2001' 136hp -205tyś niby sprawdzałem w 4 modułach włącznie z kluczykiem się zgadzało. -200tyś podpora wału tylna -amorki SACHS oryginały -termostat egr 200tyś -gumy stabilizatora przód 195tyś -podgrzewacz wody już dawno błąd wywala -tuleje dyfra wyglądają ok ale lekko puka -200tyś zaworki podciśnienia -koło pasowe lekkie drgania -do zmiany -poduszki silnika niby ok ale są drgania -do zmiany
-
320d - oświetlenie przełacznika szyberdachu
U mnie w ogóle nie świeciły diody, a pomogło przylutowanie kondensatorów (chyba tak się to nazywa :) ) są tam 3 do każdej diody.
-
318d - Podsufitka szyberdachu
http://bmwfans.info/parts/catalog/E46/Touring/Europe/320d-M47/LHD/N/2001/january/browse/sliding_roof_folding_top/slid_lift_roof_cover_ceiling_frame/ Chodzi o ta część Nr 17 , mam ten sam problem ale na razie nie mam czasu się tym zająć :)
-
320d wymiana filtra oleju
:shock: :duh: tam jest JEDEN oring. Po co kombinować ?? nawet jest specjalny rowek w który wchodzi.