Treść opublikowana przez Paul666
-
BMW F11 Emblemat - oznaczenie modelu na klapie gdzie nakleić
Wymiar A : 100 mm Wymiar B : 150 mm http://images62.fotosik.pl/654/07055dbbbb981251m.jpg
-
F10 carbonowe dodatki z ebay
Ja mam tylny dyfuzor carbonowy w swoim F11. Pare fotek - przepraszam za jakość zdjęcia robione telefonem. http://images63.fotosik.pl/629/b1592041c5ce193am.jpg http://images62.fotosik.pl/631/b241f64ae252ea2em.jpg
-
F10 550i Wymiana joysticka od aut. skrzyni biegów
Chodzi mi o samą wymianę pokrętła wraz z przyciskami. Czyli rozumiem, że kontroler z F07, F01, F02 powinien pasować plug&play tak jak drążek zmiany biegów - bez programowania? Z góry dziękuję za odpowiedź.
-
F10 550i Wymiana joysticka od aut. skrzyni biegów
A orientuje się ktoś jak wygląda wymiana iDriva? Czy kontroler z F07, F01, F02 pasuje do F10? Czy trzeba go programować?
-
Markery LED do E61 po lifcie
No właśnie wiem. Mam dzwonić jutro do znajomego elektryka czy może takie coś zrobić jednak nie wiem czy temperatura nie stopi mi ringów..
-
Markery LED do E61 po lifcie
Ja jak wrzuciłem xenony z aukcji: http://allegro.pl/xenon-do-motocykla-h1 ... 06180.html to kolor wpada w niebieski jednak jest problem, ponieważ gdy podepnę przetwornice do oryginalnej wtyczki to nie chce odpalic żarówki. Na wtyczce jest 10.5V a przetwornica odpala żarówkę przy 12V. Zdjęcia: http://img696.imageshack.us/img696/1739/asaset.jpg Uploaded with ImageShack.us
-
Markery LED do E61 po lifcie
Co myślicie, aby do lamp LCI założyć coś takiego do ringów: http://allegro.pl/xenon-do-motocykla-h1-h7-h7r-h4-h3-h8-h9-h10-h11-i1772906180.html Czy da to wymarzony efekt białego światła do jazdy dziennej?
-
[E87] Radio Bussines/Funkcja Aux in
Mam pewien problem w mojej E81, a mianowicie po włożeniu pendriva z muzyka do wejścia USB nic się nie dzieje. Co może być przyczyną? Dodam,że mam navi i gdy wchodzę w radio to jest tylko FM, AM, CD, AUX.. i gdy daje na AUX to mnie wywala z niego.
-
Bagaznik dachowy
Ja mam zakupiony zestaw thule 833 do deski i sprawdza się znakomicie. Jedynie jeszcze dokupiłem linki, aby osobno przywiązać deskę, a osobno bom.
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
tak, końcówki maja 70mm
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
Przesyłam zdjęcia mojego wydechu. Oryginalnie były końcówki z 530d teraz są założone z wersji 535d. http://imageshack.us/g/36/79206846.jpg/
-
e60 530d jaka końcówka tłumika
Jedna końcówkę masz wyżej względem drugiej. Końcówki przyzwoite,jednak preferuje ścięte, (Takie jak ja mam założone od wersji 535d) 9/10
-
obkleje listew wewnątrz auta..warto?
Zdjęcia lusterka, które sam obkleiłem. http://imageshack.us/g/163/img0651kq.jpg/
-
[E87] 118d gałka zmiany biegów - wymiana na krótką
Mam taka na sprzedaż jak jesteś zainteresowany;)
-
obkleje listew wewnątrz auta..warto?
Obklejanie jest banalnie proste. Wystarczy suszarka i trochę cierpliwości. Listy w E61 maja dość regularne kształty więc sam sobie z tym poradzisz. Jeżeli nie wyjdzie to zawsze możesz zerwać i spróbować na nowo. Ja obklejałem lusterka oraz tylni dyfuzor w E81 mojej żony folią 3D carbon i wyszło rewelacyjnie. Mam również parę części z E60 obklejone. Jeżeli chcesz to mogę wstawić zdjęcia jak to wyszło.
-
[E8x] zamówienie grupowe - LOTKA AERODYNAMIK
Jak ja zamawiałem lotkę w serwisie to była razem z taśma, która już była przyklejona na lotce.
-
[E81] chromowanie listew nad drzwiami
Nie łatwiej obkleić folią chromowana? Zobaczyć jak to będzie wyglądało i wtedy dać pochromować.
-
BMW E81 120i M-pakiet MOTORSPORT
Odświeżam trochę temat. W jedynce się trochę pozmieniało, a mianowicie: -fotele z M (skóra) -drążek zmiany biegów M -drążek hamulca ręcznego tez z M.. ;)
-
Co myslicie o takich felgach do e61 XD
Ja mam ten wzór w swojej tylko oryginały i nie narzekam na komfort..;) Tylko słyszałem ze podróbki się krzywią..;/ http://img291.imageshack.us/img291/6610/89469655.jpg http://img812.imageshack.us/img812/5508/59435206.jpg
-
[E87] Zaślepki PDC
ja mam z E60 po lifcie..musiałbym zobaczyć u żony w E81 czy są takiej samej średnicy.
-
[E87] Zaślepki PDC
Dorobić zaślepki wielkości czujnika i porostu je wetknąć w miejsce gdzie powinien znajdować się czujnik ( w oryginalne mocowanie ). Zawsze możesz wyjąć zaślepkę plastikową i włożyć czujnik. A koszty rzędu 30zł. Takie kółka plastikowe powinni dorobić w sklepie gdzie można dostać elementy z plexi.
-
[E87] Zaślepki PDC
Nie lepiej dorobić takie ringi plastikowe? Później zaszpachlować i pomalować.. BMW X6 ma takie ringi plastikowe wokół PDC. To coś takiego tylko bez dziury.
-
[e60] felgi R18 czy R19?
Miałem 18" teraz mam 19" i wielkiej różnicy nie ma a zima latam na 17" Jednak ja jestem zwolennikiem oryginałów. Moje autko: http://img291.imageshack.us/img291/6610/89469655.jpg http://img812.imageshack.us/img812/5508/59435206.jpg
-
JAKIE OPONY LETNIE 245/40/18 ???
Moja żona w swoim samochodzie miała Toyo i bardzo sobie chwaliła. Tylko,że są to opony kierunkowe i mogą huczeć. Jednak bardzo dobrze odprowadzają wodę i przy hamowaniu również sprawdzają się wyśmienicie. Co do zużycia jak na ten typ opon to nie jest źle.
-
Pakiety stylistyczne - opinie
Hmm..albo mi się wydaje albo te zdjęcia są robione komputerowo..