Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Skóra m-pakiet
Kolego jak dołożysz do tej kwoty którą jesteś w stanie wydać trochę więcej to może skuszę nie na sprzedaż swoich stołków na poczet Performance :D
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Kolego, podpora jeszcze jest ori, także najlepsze rozwiązenie to wymiana na ori podporę.
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
No niestety jak się dba tak się ma, wentylator na 100% procent wyzionął ducha, coś mi się nie chce wierzyć, lepiej kupić używany niż płacić za nowy 1600 zeta. W sumie sporo kosztów Ci się narobiło.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Na pewno będę działał, także możesz podjechać a jaki masz skuterek: Performance :lol: :wink: :P
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Sprzedałem w zeszłym roku :D Kolego jeszcze w zeszłym roku kupiłem kompletny zderzak i nerki :8) To prawda, Paweł jako pierwszy napisał jak tylko przyszedł zderzak Performance, naprawdę bystry i szybki :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Pewnie że nie uznam za zaćmienie, powiem szczerze że agresywnie teraz wygląda, bandyta :norty: :cool2: Faktycznie część mojego auta a paseczki jak się trzymają :wink: :D Ale chyba nie mojego :lol: :wink: To wrzucaj i zmieniaj, ale naprawdę wyszło bardzo fajnie :cool2:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
1. mlody_d - 2 noce ( od piątku do niedzieli ) ze śniadaniami - 2 os. 2. Joozek - nie wiem ile nocy i ile osób :8) 3. hauer (czyli ja) -1 noc (sob/nie) -śniadanie bym zjadł. -1 os. 4. czerwony330d - 2 noce (od piątku do niedzieli ) ze śniadaniami - 2 os.
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Kolego a z jakiej firmy masz dystanse?
-
[E90] jak fachowo zdemontować listwę progową
Kolego tak jak pisałem wcześniej klin plastykowy i powoli odciągasz od progu listwę i powinna zejść.
-
e 92 wymiana elektrozaworrkow jak sie zabrac ?
Mariusz, podjedż do mnie to Ci je wymienię a co Ci się dzieje że je chcesz wymienić, zadzwoń jutro do mnie to Ci powiem jak to wszystko zdemontować, jak nie chcesz żebym Ci to zrobił :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Właśnie że wcześniej nie miałem łopatek w aucie, gdy kupiłem auto to była już kiera z łopatkami ale nie były podłączone, z pomoca kolegi kacpercio, który podrzucił linka do montazu na angielskim forum udało mi się podłaczyć łopatki, nie wiem czy przez to nie będzie z tym więcej roboty ale po podłączeniu łopatek działała mi zmiana biegów w trybie D a z tego co wiem że nie wszystkim to działa w trybie D, moje auto jest z maja 2007 i może dlatego tak u mnie to działa. mlody_d twoje auto też jest ładnie pomodzone,także nie płacz :P Dokładnie :cool2: Nie ma problemu do Wrocławia mam autostradą 200 kilometrów także dam radę, tylko auto muszę poskładać :( Ale powolutku nabiera kształtów :D Nie na zimę :duh: , to są skórzane, ultracienkie, delikatne rękawice do prowadzenia auta. Sam takich używam i szczerze mogę polecić :cool2: Mnie również się podobają, może podajcie numer katologowy albo gdzie można je kupic? Tak wyglądają bardzo fajnie.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Panowie raz, raz i jak będzie 10 osób to zamawiam :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Napisałem do kolegi halfi, zobaczymy co mi odpisze a jak się wkurzę to kupię nowe przełączniki z LCI i będzie gitara :D Jedne już upatrzyłem na ebay: http://i.ebayimg.com/t/BMW-E90-93-Multifunktionstasten-fuer-Schaltwippen-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/0FcAAOxydUJTOtX1/$_57.JPG Myślę że wtedy nie trzeba juz nic przerabiać :D
-
Spotkania śląskie
Mi również pasuje Ikea, ale jak uda się auto poskładać do podjadę gdziekolwiek.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Te które zakupiłem na pewno podejdą, zaraz napiszę do kolegi halfi i dopytam odnośnie zakichanej multi funkcji :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Prawdopodobnie Pre-Lci, masz może informacje co trzeba by przerobić :? Jak się zdenerwuję to kupię multifunkcję z LCI i będzie problem z głowy :D Właśnie sobie wszedłem na Ebay a tam prawie nówki sztuki łopaty z LCI za nie wygórowane pieniążki i jeszcze przesyłka gratis to zaraz zakupiłem: http://i.ebayimg.com/t/BMW-SCHALTWIPPEN-SCHALTPADDELN-E87-E90-E91-E92-E93-E81-E82-steptronic-55-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/~HIAAMXQqWNSKIPW/$(KGrHqF,!ocFINSqJ!cuBSKIPWCfkg~~60_57.JPG Także łopaty są a teraz pytanie czy muszę zmieniać multifunkcję? Mnie tam się nie pocą ale nigdy nie wiadomo, z tym praniem to dobra sprawa, zastanowię się jeszcze nad tym co ewentualnie zakupić. Pozdro.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Dziękuję za troskę :cool2: Ale jeśli znajdzie się dziesięć osób to mogę załatwić wam te naklejki.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Faktycznie mało wyjściowe ale ważne by alcantary nie niszczyły, zresztą myślę że na krótkich dystansach chyba nie warto zakładać, najgorzej w lato jak komuś ręce się pocą :wink: :mrgreen: Cena bardzo dobra ale wolałbym jednak pasujące do E90 czyli z LCI.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Może być, przynieś podaj, pozamiataj :D :wink: Przynajmniej z kim można pogadać a nie w grobowej ciszy wszystko składać :cry: Koledzy jakby ktoś miał jakiś namiar na łopatki LCI lub M3 to proszę podać, byłbym wdzięczny.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Mnie również odpowiada.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak zaświeci to na pewno się pochwalę :D Tak myślałem :? Dziękuję, moim celem jest stworzenie jedynego turasa z dodatkami Performance :D Te drugie łopatki to właśnie mam, jedynie z M3 lub LCI wchodzi w grę :wink: Dawid jak byś mi pomógł by składaniu to szybko by zdjęcia nowe były a tak sam muszę się męczyć :( :P rękawiczki fajne a macie może jakiś numer tego towaru?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję bardzo, łopaty to też dość duży wydatek, żona powiedziała że na łopaty już nie da się namówić :cry: Wiem że te łopatki poliftowe i z M3 są dużo ładniejsze, może na razie to poskładam auto :lol: :wink: a później pomyślę o łopatkach. Też się z tobą zgadzam co do łopatek :? Możesz podać jakieś namiary na tą firmę OCHNIK? Koledzy a o jakich myślicie łopatach z LCI? Takich: http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/96/91/71/4096917160 czy takich: http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/88/40/30/4088403052
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję, najlepiej by pasowały rękawiczki Performance :mrgreen: :D :wink: ale nie wiem czy takie produkują :D :lol: Dziękuję Seba, łopatek nie ma w zestawie muszę ze swoje stare zamontować :D i wtedy będą :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jak tylko poskładam wszystko to zrobię fotki, ale dzisiaj, dzięki koledze jasons, bardzo duże podziękowania dla Ciebie Jacku, otrzymałem można powiedzieć prezencik na zajączka :mrgreen: :D http://images65.fotosik.pl/836/2cdeae321e361023.jpg Już nie mogę doczekać się kiedy będzie zamontowana :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Sobota 12-ego no nie wiem bo to przed samymi świętami, może lepiej po świętach na spokojnie?