Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dobrze, jutro się przypomnę :cool2:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Weź się opanuj, lepiej zajmij się naprawą twojego auta które ledwo zipie :D :lol: :duh:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
To zakładaj i zapodaj zdjęcia :cool2:
-
Turbo bmw e92 177km
Widać że faktycznie dość spory luz wzdłużny i to kwalifikowało wkład do wymiany, co do wymiany wkładu to nie wszystkie turbiny mają taką możliwość wymiany wkładu, co do wyważenia to rozumiem że taki wkład jest już wyważony i nie musisz nic wyważać, więc zwracam honor :wink:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Różnica kolosalna na plus dla Black Line, chyba jesteś zadowolony?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nie przesadzaj nie masz aż takiego golasa :D Szkoda tylko że nie miałem okazji posłuchać jak to daje :| Indyvidual to faktycznie najmocniejsze nagłośnienie i na pewno będę zadowolony, co do płyt to nigdy nie słucham ściąganej muzy tylko ori płyty oddają najlepsze efekty dźwiękowe. Montaż, chciałbym w tym tygodniu bo podsufitka jest jeszcze nie zamontowana to jedynie fotele wyrzucę i będę przekładał wiązkę, Seba napisz proszę co u Ciebie demontowali by zmienić wiązkę, bo z tego co pamiętam kupowałeś zestaw z wiązką kompletną, mógłbyś mi trochę pomóc w tej kwestii i dopytał tych fachowców co Ci to montowali co trzeba przełożyć, napisz proszę jaki miałeś u siebie zestaw grający zamontowany orginalnie? L7 ma 380W a Indi ponad 800W, więc uważam że sens jest. Ta różnica robi swoje. Jeżeli masz po światłowodzie to nie sądzę żeby były jakieś duże straty ale najlepiej dopytaj w jakimś dobrym zakładzie car audio. Wlodi moim zdaniem jest sens a swojego Logica7 jeszcze dobrze sprzedaż i Ci się zwróci jakiś koszt, dzisiaj dodzwoniłem się do sprzedawcy od którego kupiłem ten zestaw i powiedział że jak będziesz zdecydowany to ma wiązkę ori a cena to kwestia dogadania, napisz czy już namyśliłeś się w sprawie kupna?
-
Turbo bmw e92 177km
Dlaczego nie chcesz podać firmy, przecież kolega też może chce kupić a wtedy byłoby to pomocne dla niego, po to jest forum by pomagać tak :duh:
-
Turbo bmw e92 177km
Tak w 24 godziny Ci dowiozą :duh: pierwsze słyszę a na niemieckim ebayu bardzo dużo kupuję, chyba że sami wsiądą do auta i Ci przywiozą, to sam sobie wymieniłeś środek turbiny tzn. wałek z uszczelnieniem i kołami kompresji i sam wszystko sobie wyważyłeś :shock: i śmiga jak ta lala :norty:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Po co się zastanawiasz skoro to taka okazja to kupuj, nie rozumiem po co to pytanie :duh:
-
Spotkania śląskie
Dokładnie :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Niestety nie wygrałem :cry2: a przydałby się przypływ gotówki. To juz nie kumam nic. Masz 2 zestawy individual? Jeden dedykowany do e91 z wiazka i drugi do e90 e92 e93 bez wiazki ten co mi sprzatnales? Czy jak? Wlodi sprawa wyglądała tak zobaczyłem pierwsze tą aukcję do E90 E92 E93 i zadziałełem pod wpływem impulsu i kupiłem a później się zorientowałem że nie nie przypasuje :duh: i szukałem do E91 i udało mi się znaleźć i kupiłem z wiązką. Trochę to pogmatwane ale tak to leciało.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wlodi, mogę zadzwonić do niego jutro i załatwić tą wiązkę z dobrą kasę bo dzisiaj dzwoniłem ale nie odbierał bo też miałem zamiar wziąć wiązkę do kompletu, także będziesz na pewno zadowolony.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Seba ale nie martw się już kupiłem zestaw dedykowany do E91 z kompletną wiązką, także będzie :cool2: http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/92/52/56/4092525672
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
W porządku Wlodi, ja już zapłaciłem za nią także jeżeli szybko się zdecydujesz to napiszę do sprzedawcy by wysłał do Ciebie bezpośrednio. Jesteśmy w kontakcie. :)
-
Skóra m-pakiet
Za fotele przednie, ciężko powiedzieć, być może lepiej jak kupisz od kolegi damp21plbe. W razie czego pisz na priv to podam Ci cenę.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wiem że to najwyższy model odgapiłem od Ciebie Seba :mrgreen: :) Na pewno będzie roboty sporo, chyba się pospieszyłem z tym zakupem i nie doczytałem że to do E90 E92 E93 Ja mam trochę inne głośniki w podsufitce a tam są dwa głośniki na tylną półkę i powiem szczerze Wlodi że jak naprawdę chcesz ten zestaw to oddam Ci za tyle ile zapłaciłem :cry2: W razie czego pisz co o tym myślisz.
-
E92 335i - Pare pytań
Kolego jeżeli chodzi o cewki to lepiej kup takie jakie masz mieć a nie kombinuj :nienie: a te co masz to sprzedaż. Co do drugiego pytania to masz ringi H8, możesz załozyc ledy lub kolega dziqusek z forum założy Ci xenony i ma w tym wprawę ale o jakie bixenony Ci chodzi to nie mam pojęcia :duh: Natomiast co do trzeciego pytania to najlepiej zrób przed zalaniem nowego oleju płukankę Liqui Moly i zalej olejem Mobil 1 lub Castrol ale nie wiem jakie wartości bo tylko przy Dieslach robię :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No i stało się, zakupiłem dodatkowo taki zestawik by fajnie wszystko współgrało z CIC-em: http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/41/19/52/14/4119521404 Teraz to będzie dopiero grało, normalnie fart jakich mało, ledwo co wszedłem na allegro a facet wystawił za śmieszne pieniążki ten zestawik :D :dance: :obloki: Dobrze że podsufitki jeszcze nie złożyłem bo teraz sobie to podłącze to od razu :D
-
felgi gdzie i nie chińskie...??
To naprawdę tanioszka :cool2:
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
To widać po dacie rejestracji na forum i liczbie postów :duh: I proszę bez drwin :nienie:
-
[E91] problem z mocą
Też tak uważam, ale znam przypadki że elektroniczne sterowanie się psuło.
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Kolego, zgodzę się że znaczek ma na tylnej klapie to wiocha totalna ale nie rozumiem co masz na myśli dodając mały akcencik na grillu z przodu, przecież nie znający się ludzie i tak nie bedą wiedzieć o co kaman a ci którzy wiedzą a tego nie tolerują to powinni zaakceptować ten stan a nie pisać że kolega ma ładnego touringa i zrobi z niego wiochę, jemu się to podoba i uszanuj to nie piszesz głupoty, chyba że nie potrafisz nic konstruktywnego na forum napisać tylko takie bzdety i nabijasz tylko posty to rozumiem :duh:
-
Spotkania śląskie
Mi pasuje. to robimy listę panowie. :D 1. czerwony330d
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
nudzisz się widzę. nie rób siary :mrgreen: może rozwiniesz swoją myśl kolego :nienie: :mad2:
-
BMW E90 POMOCY TRYB AWARYJNY + Błędy
Dokładnie :cool2: Może lepiej jak wrzucisz screeny błędów to coś więcej można poradzić.