Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Tak myślałem ale się zastanawiam czy nie będzie to za bardzo oczo.ebne? Ale to pewne prowadzenie to trochę kosztuje :( To proszę podpytaj o te strongflexy bo u mnie jest dystrybutor niedaleko ale ceny tuleji to niezła kasa :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bartek a czy nie będzie za sztywno na tych strongflexach? Wahacze, jaki kolor masz na myśli :?:
-
Spotkania śląskie
Marek, ściągacza nie użyłem bo bałem się znieszczenia łożysk, wpadnij jak możesz z tym przyrządem do walcowania nadkoli, bo by mi się lekko przydało zwalcowanie :) :wink:
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
No to pięknie, brawo :cool2: :cool2: :cool2: Marek skąd masz ten bajer do walcowania nadkoli :o Może u mnie też delikatnie bym zwalcował nadkola :) Teraz to mam zajefajny dostęp to bym ogarnął temat :) :wink:
-
Spotkania śląskie
Arturku, powiedz tylko sołowo a będzie spocik na Śląsku, spacjalnie dla Ciebie :D :wink: :D :D :cool2: no własnie i jescze Krk wpadnie :P Mario a jak tylne zawiecho ????? Marek jest ciężko ale dam radę i jako pierwszy w Polsce będę miał przód i tył Mperformance w E91 :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przód jest na już na niewielikiej glebie :) Marku, napiszę tak, jest zajebi.za ale potrzeba jeszcze trochę czasu, jutro prawdopodobnie będzie coś wiadomo. na razie tylko napiszę że wszystko gra :D :wink: Tak to prawda, M3 ma liczni8k do 330 km/h :D :wink: Dziękuję Dawid, robota we trójkę idzie całkiem sprawnie :cool2: :) Jutro cała bełka (wózek) idzie do piaskowania i malowania proszkowego, jak myślicie na pomarańcz będzie Ok? Albo standartowo na czarny połysk? Doradzcie coś :)
-
Spotkania śląskie
Arturku, powiedz tylko sołowo a będzie spocik na Śląsku, spacjalnie dla Ciebie :D :wink:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Pewnie się wyprostowały i dlatego przestały, także jak biją tarcze zagotować i po kłopocie :D :mrgreen:
-
BMW E91 2.0D+ by SajmonLP
Mylisz się, ja nadal mam DPF, kolega w swoim 2.0d N47 ma teraz 215 KM i również ma DPF :)
-
E91 330D 2008 nie zapala po lekkim dźwonku
Najlepiej jakby pokazał zdjęcia tego dzwonka :? Pewnie po takim lekkim dzwonku :lol: :mrgreen: :norty: http://img04-otomoto.sogastatic.pl/original/C35657307_4.jpg http://img04-otomoto.sogastatic.pl/original/C35657307_3.jpg http://img04-otomoto.sogastatic.pl/original/C35657307_6.jpg
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Ja wiem ale nie zdradzę tajemnicy :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zgadza się :) :wink: Właśnie chciałem rozluźnić temat :) Autko bardzo fajne ale czy w dobrej cenie to już bym się spierał :? No rozkradzione to co jest najdroższe :( Mariusz ta kierownica to najnowsza Performance :mrgreen: Właśnie czekam na belkę z 123d, ma być dzisiaj dostarczona :) To jest bardzo ciekawe Mariusz że akurat tylko M-ka ma prędkościomierz do 320 a u mnie jest 280 na szafie, ciekawe czy jest ktoś kto potrafi to wyjaśnić :? Części może i łatwo znaleźć ale nie muszę na razie ich szukać :mrgreen:
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
No przecież kolega kulfon Ci napisał :duh: On miał ten sam problem co ty i przetoczył tylne tarcze i spokój :) Czytaj ze zrozumieniem:duh:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz, wiem że dwa razy dałeś się nabrać ale tym razem to fakt, dość już mam grzebania przy aucie, teraz czas pojeździć, zresztąprzy tym też trzeba trochę porobić :D :wink: No z tyłem jest problem i dlatego zdecydowałem się na kupno F31 335xd :D Teraz lekki probramik i M3 będę wciągał aż miło :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj się wkur.iłem i kupiłem to auto: Oczywiście 335xd inne mnie nie interesuje http://img01-otomoto.sogastatic.pl/original/C36299070_5.jpg Tutaj macie aukcję i jak myslicie dobry zakup zrobiłem: http://otomoto.pl/bmw-335-bmw-335d-xd-pano-m-pakiet-C36299070.html
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
No i o to chodzi, że jak masz pokrzywione tarcze to będziesz miał bicie na kierownicy a na czym chciałeś mieć :mrgreen:
-
Brak mocy e90 N47
Słuchaj mój kolega ma wgranego wiruska na 215 koni mechanicznych a DPF jest jeszcze zamontowany i ma się dobrze :) :cool2: Także wiesz, twoja sprawa ja bym kupił nowy :) Błędy klapek raczej nic nie mają wspólnego z DPF-em, podejrzewam że twój mechanik który wymieniał świece nie odłączył aku i dlatego je wywaliło, wykasuj błędy i zobaczysz czy wrócą, błąd DPF-a na pewno powróci :( Nadal tak cienko Ci idzie ten samochód?
-
Brak mocy e90 N47
Aha, miało już błąd a serwisanci powiedzieli że można z tym jeździć :duh: No chyba nie bardzo skoro masz brak mocy :duh: Możesz zrobić próbę wypalenia w DIS-ie ale skoro jest zawalony to pewnie nie sadzą a popiołem a tego już nie wypali, zresztą masz już 230 tysi najechane więc najwyższy czas na wymianę tego ustrojstwa, gdybyś stosował olej do silnika z niska zawartościa popiołu to pewnie DPF wytrzymałby dłużej, temperaturę silnika masz w porządku więc wypalanie pewnie inicjowało się ale cóż, masz dwa wyjścia albo nowy albo out ja bym kupił nowy bo jak mnie stać na BMW to musi również na części, nic nie jest wieczne :?
-
E91 330D 2008 nie zapala po lekkim dźwonku
Jaki masz przebieg? Ten dzwonek to taki mały chyba nie był skoro rozrząd uwalony :duh: Jeżeli silnik masz pewny to wymieniaj rozrząd bo koszt nie jest wcale duży :)
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Rivasi, ja na nich jeździłem i są zajefajne :cool2: :cool2: Cichsze jak te które teraz mam więc następne będą Goodyear :cool2: Poza tym porównywalne z Dunlopami.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Na realoem.pl sprawdzisz :) Wymieniałeś tylne tarcze hamulcowe?
-
Brak mocy e90 N47
Jaki teraz masz przebieg? Sprawdzałeś temperaturę silnika podczas jazdy? W jakim serwisie oddawałeś auto? Przecież sam stwierdziłeś wcześniej że się dusi :o to co ktoś Ci napchał kartofli do tłumika? Przecież jeśli się dusi to pewnie DPF zasrany :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przecież nakrętki leżą i czekają na ciebie z TRW 8zł szt :D Wiem Marku, tylko napisałem ile kosztują w ASO :) :wink:
-
Brak mocy e90 N47
Kolego, 452A jest to błąd zapełnionego Filtra cząstek stałych, natomiast dwa pozostałe 4DFF i 4E09 to błędy regulatora klapek brak ciągłości, wyglada na to że klapki się przycieły albo coś uwaliłeś przy wymianie swiec żarowych, ja DPF zapachany to przez to auto nie ma mocy a klapki też mogą miec jakiś wpływ na moc.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bartek to jest nasadka spline :) Dziękuję :cool2: Jutro kupię odpowiednią nasadkę i próba odkręcenia, mam nadzieję że ta nakrętka nie będzie stawiać oporu. W ASO ta nakrętka to koszt 32 złote u mnie jest M27x1.5 :)