Treść opublikowana przez czerwony330d
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję Wlodi :cool2: A jak myślisz Wlodi, pomalować te wloty w zderzaku na pomarańcz? Bo myślałem kupić plastidip i pomalować na próbę te wloty i jak będzie git to wtedy mógłbym je pomalować a jak nie to usunę. Pytanie odnośnie rozpórki, jak wcześniej pisałem Performance nie jest przewidziana do mojego silnika bo zakrywałaby korek wlewowy oleju do silnika i może pomożecie w wyborze rozpórki i polecicie coś :?:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Właśnie jaki zamiennik kupiłeś :?: Czasami trzeba pracować nawet w święta :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
"no chyba Cię poyebało" :lol: zgadłem :?: :) Niestety nie pojechała tak ostro :) "Ty nawet w Wielkanoc nie odpuścisz ??!! " Nie ma takiej opcji :mrgreen: żebyś sobie lepiej jajka nimi okleił? ;) Nie Mariusz tego nawet nie miała na myśli ale napiszę więc co powiedziała: "nawet mi tego dziadostwa nie naklejał bo to będzie totalna wiocha i auto będzie wyglądać jak z bazaru" :lol: Także mam kategoryczny zakaz naklejania pasów i jednak posłucham większości kolegów i żonę i nie naklejam tego.
-
E90 335D przeróbka na 440 koni
Grzegorz, dopiero teraz natknąłem się na twoją galerię i trochę mnie zastanawia twoje niezdecydowanie a mianowicie najpierw pisałeś że DPF ma zostać i chcesz osiągnąć 430-440 KM nagle DPF wylatuje bo jednak będzie problem z osiągnięciem tego to rozumiem że tak może być ale teraz się zastanawiam po co chcesz ruszać pompę modyfikować ją? Czyżby okazało się że ona też nie wydoli by uzyskać tą moc :?: Z tego co ja wiem to na pewno ma odpowiednią wydajność, może celujesz w 500+KM :?: Ja czasami myślę że sam do końca nie wiesz co chcesz osiągnąć :duh: Z całym szacunkiem do tego projektu bo sam wiesz że również temu kibicuję bo również w pewnym sensie jest to szlak dla mnie w przyszłości który przecierasz ale do cho..ry weź się zdecyduj na konkrety co chcesz osiągnąć po co kombinujesz niepotrzebnie z przepustnicą, rozrządem pompą wysokiego ciśnienia skoro nie jest Ci to potrzebne skoro twój cel 430-440KM, poza tym po co Ci się równać z M3 czy 335i :?: Czy masz zamiar używać auta do ścigania na 1/4 mili czy coś podobnego? Muszę to napisać bo chyba powinien Cię ktoś wyprostować i ukierunkować :) Myślisz że dziennie spotkasz się na drodze z M3 i będziesz chciał sprawdzać kto jest szybszy :duh: Myślę że może to się nigdy nie zdarzyć :) Ja mam u siebie dość sporo mocy, zapraszałem nawet do mnie byś mógł to zweryfikować jak to jedzie :) i powiem Ci szczerze że jak uzyskam 400KM z DPF, klapkami w kolektorze, EGR i przepustnicą i innymi bajerami które wymyśliło BMW będę się cieszył bo ta moc będzie wystarczająca dla mnie i będzie na tyle bezpieczna by reszta również to wytrzymywała bez szwanku, teraz zrobiłem po chipie na 368KM już 30 tysięcy kilometrów i nie mam najmniejszych problemów z niczym w aucie a DPF ma się doskonale, ja proponuję abyś zrobił bezpieczny program na 400KM i nie więcej jak 700Nm i zobaczysz że będzie to dla Ciebie wystarczająca moc a jeśli będzie Ci mało to zrobisz jak uważasz ale lepiej pewnych granic nie przekraczać i weź sobie to wszystko przekalkuluj i niech zwycięży rozsądek :D :wink: :cool2:
-
E92 LCI M3 DKG
Rozumiem i dzięki za odpowiedź :) Nawet nie wiedziałem że to wychodziło jako opcja z fabryki :o Myślę że było to dostępne tylko dla M3 :(
-
BMW 320D E93
Widzę że auto z moich okolic :D :wink: Może wpadniesz na spota na Ślasku to obadamy na żywo :) :wink: Piekne cabrio a zwłaszcza z tym kolorkiem :cool2: :cool2: Wzór tych felg miałem u siebie ale 313 to jest to :cool2: Ja mam 19 cali i komfort i tak jest dobry :) Fajnie że pomagasz zwierzakom bo to szczytny cel :cool2: Widzę że felga trochę po przejściach więc pewnie pójdzie do renowacji. Ale ogólnie auto robi wrażenie :cool2: ale z tym silnikiem też nie za bardzo przyspiesza a i spalanie dość wysokie, polecam zrobienie chipa u aligatora w Katowicach na 200-215 koni i auto zacznie się wtedy odpychać i spalanie spadnie :) :wink:
-
E92 LCI M3 DKG
M3 :modlitwa: , piękne zwłaszcza w białym kolorku, wypas również konkret, zastanawia mnie czy listwy były carbonowe i obszyłeś skórą carbonową czy były to jakieś inne listwy, szkoda że auto ucierpiało w wypadku ale cóż zdarza się a poza tym każde auto miało mniejsze lub większe naprawy więc pewnie nie umniejsza jego wartości. Gratulacje :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dziękuję kolego Rivasi za porady :cool2: Tak właśnie cały czas myslę o tej rozpórce :? I nie wiem co wybrać bo tak po prawdzie to rozpórka Performance jest przewidziana do silników mniejszych czyli 2.0d lub 2.0i, 3.0i więc cały czas sie zastanawiam co wybrać :?: Dobre Tomek :cool2: to samo miałem napisać ale mnie uprzedziłeś. Nie jestem fanem takich rzeczy... Jakaś delikatna naklejka z adresem forum na szybie - SPOKO, ale paski na karoserii to już nie moje klimaty. Dokładnie :) Nie da rady :) Choć u Ciebie te paski są dosyć delikatne i schludne :) No i takie paski Performance mam kupione i myslę o naklejeniu. :) Teraz mały quiz: Dzisiaj moja żona złapała mnie na tym jak miałem zamiar naklejać te pasy i wiecie co powiedziała? Może ktoś zna odpowiedź :)
-
e92 335i WHITE POWER
Pięknie siadło :cool2: , choć nie jestem wielbicielem parapetów :mrgreen: :P Michał tylko obawiam się o odsadzenie tylnych felg :? Bo zastanawiam się czy zacisk się zmieści :?:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
A co było nie teges ze starą chłodnicą :?: Jaki koszt chłodnicy? Jest większa? Montaż dzisiaj?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Zgadza się nie ma odpowiednich osłon, osłony są ale maja inna średnice montazu dlatego kupowałem nowe, w twoim przypadku być może uda się wykorzystać twoje osłony jeżeli będą w dobrym stanie to je wykorzystasz moje były nadgnite przy mocowaniach dlatego kupiłem nowe. Rivasi, bardzo ładne te porównania może spróbuję kupić czarne paski i nakleić mój szeroki pasek pomarańcz i oddzielić czarnymi, tylko gdzie te paski czarne zamówić :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dzisiaj odebrałem nowe osłony tylnych hamulców oraz gumowe podkładki sprężyn które u mnie były już lekko zajechane, także czeka mnie rozbiórka tylnych hamulców, także postaram się zrobić zdjęcia co wymaga modyfikacji do założenia tylnych zacisków w E9x :) :wink: http://images69.fotosik.pl/762/7245cc6ccc285d49gen.jpg
-
Samodzielna wymiana koła pasowego
Ja wymieniałem koło i założyłem stare śruby i po dziś dzień działa, natomiast po co wymieniać pompę i rolki skoro są w porządku.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kanały oczywiście że w całości. Ok dzięki za odpowiedź :cool2: Przemyślę ten temat :) Ale coraz bardziej skłaniam się ku temu by tego nie naklejać. Mariusz tylko te obwódki są na grillu z F3x a one mają inną konstrukcję i oglądałem wczoraj swoje nerki i nie bardzo jest możliwe je ulokowanie podobnie jak F3x :( No to są ciekawe opcje a opcja z czarnym paskiem oddzielającym pomarańcz jest ciekawa :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wlodi to malowanie IC i chłodnicy to znakomity pomysł, oczywiście na pomarańcz :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz, tylko tak przyłożyłem by zrobić wizualizację :P Chyba jednak zrobię jak piszesz i zaryzykuję, najwyżej odkleję :) :wink: Damian obwódkę nerki na pomarańcz to rozumiem ale kanały w całości na pomarańcz czy jakiś fragment? Przecież napisałem że w pudełku są pasy Performance a pudełko dlatego takie wielkie bo w środku były również tylne tarcze dla Top Boy-a :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
no to jakie nie rozporka to patrzac po gabarytach to pewnie podświetlane progi :8) a tak btw jak oglaszasz konkurs zgaduj zgadula to jakies gifty powinny byc dla zwyciezcow :mrgreen: :8) Nie Łukasz, to nie podświetlane progi :P Jeżeli ktoś odgadnie to oczywiście będą gifty :wink: Również nie listwy Performance :P +1 Doprosić się nie można o jakieś merytoryczne info a jakieś paski i zgadywanki tylko :mad2: :shock: :twisted: :evil: :cry: :cry2: :nienie: :( :duh: Wlodi nie denerwuj się będzie wszystko :) :wink: Będą, zdjęcia oraz opis z montażu, powiem szczerze że podczas montażu byłem tak zajęty(przejęty) problemami związanymi z montażem że nie robiłem zdjęć ale tak jak pisałem wcześniej będę musiał ponownie rozebrać tarcze i zaciski bo muszę wymienić osłony hamulca tylnego bo moje juz były w kiepskim stanie i załozyłem je tylko by zajechać z rodzinką do Krynicy-Zdroju. Także będzie wszystko i prosze o jeszcze odrobine cierpliwości :) :wink: Łukasz juz niedługo bedzie wszystko jasne :) :wink: +1 Doprosić się nie można o jakieś merytoryczne info a jakieś paski i zgadywanki tylko :mad2: :shock: :twisted: :evil: :cry: :cry2: :nienie: :( :duh: +2... chyba czas na sesje niebawem... i takie resumee merytoryczn to jednak byloby mistrzostwo... a jak chodzi o akcenty to nie angazujac sie zbytnio bo kolega Randall moze tu sie czaic niedaleko :police: to raczej bym poszedl wlasnie w takie akcenty jak mowi Wlodi... np... http://ind-distribution.com/ind/categories/exterior/oem-mirror-covers-with-m5-paint-scheme a jak chodzi o akcenty kolorystyczne to unikal tak zwanych latwych pokus bo akurat jest latwo pomalowac grill bo to odrebna czesc i raczej ôszedl bym w cos bardzo klasi i dyskretnego jak to (nie mowie akurat ta czesc) http://farm8.staticflickr.com/7092/7317211484_694defa31a_b.jpg http://indstyledotcom.files.wordpress.com/2012/06/114.jpg Damp ma cos podobnego na splitterach przednich to fajnie wyglada i robi dyskretny akcent. Bo "w y j e b a c" grill na pomaranczowo to kazdy umie... Kolego Rivasi czy uważasz że podobne akcenty u mnie na splitterach zdałyby egzamin oczywiście pomarańcz :) :wink: W międzyczasie zrobiłem porządek w garażu i połozyłem pasy na masce i dachu, zdjęcie robione przez szybę garażu więc jakość nie powala ale chodzi o wizualizacje jakby to wyglądało i co o tym myslicie :?: http://images69.fotosik.pl/760/ffb83f75428c5252gen.jpg A jeżeli chodzi o dodatek który przyszedł to był banalny bo to pasy Performance :D :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bardzo ciekawa propozycja a nie lepiej te dwa paski po boku obkleić na pomarańcz :?: No od pasków to cokolwiek lepiej :D Nie ramiona wycieraczek nie wchodzą w grę :P
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Niestety nie :) Szkoda że nie masz namiaru, mi również się wydaje że oklejenie lub malowanie wchodzi w grę :? :x Mała podpowiedź odnośnie dodatku: http://images69.fotosik.pl/759/7d57d337fc93b0d3gen.jpg
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nie Mariusz to nie jest bagażnik dachowy :P tylko lotka ACSchnitzer :) :wink: Może ktoś zgadnie zawartość paczki która otrzymałem dzisiaj rano jest to dodatek z serii Performance :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No mnie się również podobają :) :wink: Masz może Mariusz namiar na te ramki :?: Łukasz tak dobrze myślałeś, to dodatek z ACSchnitzer który mam dzięki uprzejmości kolegi Rivasi który zamówił ten dodatek dla mnie, niebawem myślę że zawita na aucie :) :) :wink: Mariusz, normalnie jesteś jasnowidz czy co? Zgadłeś za pierwszym strzałem ale pozostała jeszcze jedna rzecz którą wcześniej wrzuciłem może tylko podpowiem że jest to dodatek z serii Performance :) :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Wydaję mi się, że będzie za kolorowo...chociaż jak wiesz z paskami performance myślałem, że będzie lipa na srebrnym ale myliłem się i tu może być podobnie ;) Widzisz :) :wink: Bardzo mocno o tym myślałem ale nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać :? Na pewno fajnie to wyglada na ciemnym aucie bo nie rzuca się tak w oczy a na srebrnym chyba bedzie za bardzo kontrastowało :? No chyba że masz Bartek jakiś tip jak to zrobic, kiedyś widziałem, chyba na sporcie gościa co miał na srebrnym E46 maskę w carbonie ale koloru bardziej srebrnego niz czarnego i wyglądało to bardzo pozytywnie :cool2: Ale czy jest taki carbon by miał wygląd jak srebrny? A teraz jest do sprzedania ten samochód: http://otomoto.pl/bmw-m3-performance-C35978276.html To co proponujesz kolego Rivasi :?: Dokładnie Mariusz nie daj się podpuszczać ;) Wlodi sam pisałeś że może jakieś akcenty by się przydały nawiązujace do zacisków :?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Nerki pomarańcz plus paski performance....będzie brzydka choinka :) W paczce obstawiam listwy carbon, podświetlane progi lub rozpórka :D Dawid, jednak nie trafiłeś z typami :P myślisz że będzie wyglądać choinkowo połączenie pomarańczowych nerek z paskami Performance :?: Szkoda bo można by porównać jak to wygląda :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No właśnie :( Mariusz a może nerki tylko zrobię na pomarańcz a paski Performance :?: W między czasie doszła paczka z Niemiec :D Kto zgadnie co może zawierać :) :wink: :?:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No tak też myślałem :) Zastanawiam się tylko czy oklieić czy pomalować na pomarańcz :?: