Skocz do zawartości

Bono

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bono

  1. Bono odpowiedział(a) na Rafcioso temat w X6 (E71, E72)
    w jakim to jezyku?
  2. Bono odpowiedział(a) na kierowca bombowca temat w X5 (E70)
    Runflat tez mozna napelnic plynem zaleta Runflatow jest dla mnie tylko to, ze jest bezpieczniejsza - mniejsze prawdopodobienstwo, ze wybuchnie (rozleci sie) podczas jazdy sam mam Micheliny - trudno mi powiedziec o ich scieralnosci, samochod ma przejechane ok. 5k km, czuje jednak czasem przy ruszaniu lekki uslizg kol, ktory wynika z momentu obrotowego - to z pewnoscia nie wplywa pozytywnie na trwalosc opon
  3. Bono odpowiedział(a) na archie001 temat w X5 (E70)
    a sprawdzales jakie ma osiagi? czy trzyma moc? kiedy ja sie przesiadam z X5d na benzyniaki, to wlasciwie ponizej v8 nic dla mnie "nie jedzie", przyzwyczajony jestem do momentu diesla (i nie ciagne na obrotach a tam dopiero diesel lapie zadyszki w stosunku do benzyny) nie wiem jak dawno temu sie przesiadles na benzyne - jesli stosunkowo niedawno, to ja bym zaczal od sprawdzenia czy samochod trzyma dane fabryczne, byc moze to jest kwestia odczucia (zmiana rodzaju paliwa + inne gabaryty samochodu)
  4. Bono odpowiedział(a) na kierowca bombowca temat w X5 (E70)
    Dunlop - zalecane przez kogo? pierwsze slysze
  5. z ciekawosci - gdzie te cenniki mozna znalezc? na stronie bmw nie moglem do tego dojsc
  6. nie wiem o jakim rynku mowa - ja od poczatku pisalem o US, tu nie ma w chwili obecnej 530i i od przyszlego roku modelowego (czyli od wrzesnia) tez nie bedzie (jest teraz 528i 6 cylindrowy, ktory bedzie zastapiony 4 cylindrowym), nie wiem co bedzie sie dzialo w Europie
  7. nie ma takiej opcji, od przyszlego miesiaca bedzie 528 4 cylindrowy i 535 6 cylindrowy (oba turbo)
  8. Bono odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    o ile sie nie myle to system, do ktorego linka podales, to system, z ktorego ceny mniej wiecej obowiazuja w ASO to moze jeszcze raz - albo sie wlozy kilka minut wysilku w wygooglowanie alternatywy, albo sie placi ceny ASO; kazdy sposob jest OK
  9. Bono odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    kiedy po 30 sekundach googlowania wiem, ze ORYGINALNA miske z filtrem mozna kupic za 350-400 zl (wliczajac w to sprawdzenie o jakiej skrzyni mowimy), nie chce mi sie sprawdzac jaki powinien byc w tej skrzyni olej i ile kosztuje niektorzy uwazaja, ze ASO jest wlasciwym miejscem na zakupy (nie mowie, ze tak nie jest), inni (jak ja) sprawdzaja alternatywy (nie mowie o zamiennikach, tylko o oryginalnych czesciach dostarczanych przez producentow np. firme ZF) co do podworkowego warsztatu - nie bede komentowal
  10. Bono odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    o skrzyniach GM nie musisz mi pisac a ja juz nie musze nic szukac, bo temat mam baaaarrrdddzzzooo rozpoznany i podtrzymuje to co napisalem jakie pieniadze za wymiane oleju? dokladnie nie wiem bo nie prowadze zakladu, ale jestem pewien, ze za gora polowe wymienionej ceny mozna to zrobic w dobrym zakladzie mozesz zdradzic, gdzie jest to zrodlo skrzyn za 3-4k zl z malymi przebiegami? mysle, ze wielu osobom to moze sie przydac
  11. Bono odpowiedział(a) na jtd temat w X6 (E71, E72)
    bzyk, dokoncz lepiej podstawowke i wtedy moze zacznij sie wypowiadac odnosnie 4,4 - jesli tu nikt nie chce ci pomoc, to moze pomoga cie w Dreznie?
  12. Bono odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    skrzynie GM tez chodzily / chodza po kilkaset km bezawaryjnie, choc w wielu jednak nawalal konwerter wczesniej, ale to byla ich wada fabryczna za wymiane oleju nie trzaba wydac 3-3,5k zl, mozna to zrobic za wiele mniejsze pieniadze (oczywiscie w odpowiednim warsztacie a nie w ASO) a skad masz pewnosc, ze kupisz uzywke z niskim przebiegiem? naprawde uwazasz, ze skrzynia za 3-4k km bedzie miala maly przebieg? pewnie tak - tak samo jak wiekszosc samochodow na allegro nie przekracza przebiegu 180k km
  13. Bono odpowiedział(a) na jtd temat w X6 (E71, E72)
    chyba byzk nie wyczul ironii... ale coz - nie moj problem BTW - "zetelnie" pisze sie rzetelnie
  14. super historia :duh: a tak na marginesie AD nie sluzy do naprawy glupoty (opisany manewr wyprzedzania)
  15. Bono odpowiedział(a) na jtd temat w X6 (E71, E72)
    bzyk byzka "zetelnie" w pierwszym poscie i w ogole sie nie przechwala... w przeciwienstwie do innych uczestnikow dyskusji
  16. niestety w e70 nie ma kreseczek, a np. w F10 sa... nie rozumiem tego zagrania ze strony bmw
  17. Bono odpowiedział(a) na bmwx5e70 temat w X5 (E70)
    sporo jak na wymiane oleju, ale to ASO... w ASO oleju w skrzyni bym nie wymienial, bo oni niewiele maja doswiadczenia (w szczegolnosci w tym temacie)
  18. Bono odpowiedział(a) na BartX3 temat w X3 (E83)
    wedlug specyfikacji BMW montaz hak do X5 + kodowanie to 2,5h, za samo montaz ASO w PL chca 2k zl, nie wiem jak w X3, ale w X5 wszystko jest przygotowane pod montaz (dziury itp.)
  19. w stanach na x3 czy x5 czeka sie w zaleznosci od alokacji jaka ma konkretny diler, czytalem o przypadku, gdy ktos mial x5 po 7 dniach od zlozenia zamowienia (trafil akurat na alokacje dilera, w ktorej mozna bylo zmienic konfiguracje tuz przed rozpoczeciem produkcji, mieszkal niedaleko od fabryki itd.), ja czekalem 8 tygodni i to jest raczej standard w przypadku x5 ostatnio terminy sie troche wydluzyly, bo podobno azja "wciaga" wiecej samochodow, poza tym japonczyki nie spuszczaja z cen z powodu zawirowan zw. z tsunami...
  20. Bono odpowiedział(a) na dandanio temat w X3 (F25)
    X3 to chyba mozna ogladac nawet w necie jak skladaja
  21. nie znam oznaczenia silnika, ma to byc 313 KM
  22. pewnie Ciebie nie interesuje, ale na Europe bedzie produkowany 3.0 biturbo diesel
  23. Bono odpowiedział(a) na aspawa temat w X5 (E70)
    e70 usa, e39 (jeszcze) pl
  24. Bono odpowiedział(a) na aspawa temat w X5 (E70)
    nawet jesli bym chcial jechac szybciej, to niestety szeryf czuwa 65-75 mil/h, na tyle moge sobie pozwolic, coby nie byc ustrzelonym np. z samolotu z radarem :) ale mi to nie przeszkadza, w usa jest mniej agresji, cwaniactwa na drodze, nastraja to do spokojnej jazdy po kilku miesiacach tam mozna naprawde doznac szoku kulturowego wyjezdzajac ok. 18 z Warszawy np. w strone Gdanska :)
  25. Bono odpowiedział(a) na maxym530d temat w E39
    tak, jasne, w podobnej cenie... tak jak e39 i e60 sa podobnymi samochodami, jak skrzynia GM i ZF, ktore w nich siedza sa tego samego producenta

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.