Treść opublikowana przez z3coupe
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Kup oryginał ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
A jaka ładna kierownica :mad2: I ten zderzak.. . Za to środek całkiem ciekawy, i skórzana deska :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://www.allegro.pl/item1136083112_bmw_z3_2_8_m_power_sprzedam_pilne.html jaki ładny składaczek :mrgreen:
-
Który silnik wybrać - prośba o radę
Fakt, na tym Racingu auto pali mniej ale 6.5 to raczej przesada :wink:
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Po co coś modyfikować? Za mało mocy? Kupić mocniejszą brykę a nie żyłować dobry silnik. Takie moje zdanie. Na pewno coś musi być nie tak, lub też chce sprzedać auto a wie że z tym kompresorem nie dostanie tyle ile by chciał i sprzedaje oddzielnie?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Kto wie czy się ostały, może zdjęcia przedawnione ;d
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Też mam uprzedzenia, ale chyba nikt jej nie oglądał. Wiadomo co tam się dzieje, ale nie koniecznie musi być tak z każdym autem , przynajmniej miejmy taką nadzieję :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Coś długo już stoi, ale to pewnie dlatego że granatowa. Fakt, świetnie na zdjęciach wygląda, i środek bardzo oryginalny :) Ale lepiej poczekaj trochę, musi się coś w końcu trafić. A oglądał ktoś ten okaz ze Zgierza? :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ajj wiedziałem :norty:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Nie licha historia :P Nie rozumiem takiego podejścia ze strony sprzedających.. Co to za godna uwagi 2.8? Granatowa z siwymi skórami? :mrgreen: Niestety ogłoszenie już się nie wyświetla.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
dzięki ;)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
A macie może link do tematu na M-forum dotyczącego tej eMki?
-
Który silnik wybrać - prośba o radę
Gratuluje podejścia :mad2: Szkoda że nie ma Zetki w dieselu :norty: Z tego co się zdążyłem zorientować to 1.8 i 1.9 pali w miescie ok 10 tak? A moje 2.8 przy normalnej jeździe 12. Czy to taka roznica? Jak komuś żal pieniędzy na paliwo to korzysta z komunikacji miejskiej lub jeździ golfem TDI. P.S. Nie mam nic do Golfa TDI :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Bez nerwów chłopaki. Jeden woli teściową 99r a drugi synową 04r :mrgreen:
-
Który silnik wybrać - prośba o radę
Jeśli miał byś wybierać pomiędzy R6 to kupowanie 2.0 według mnie nie ma sensu, 2.8 i 3.0 palą praktycznie tak samo jak 2.0 a wrażenia zapewne są nie do porównania:)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Yyy.. :mrgreen: sory pomylił mi się kurs korony :D Nie było tematu :-)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Houek, znalazłem takie oferty przez przypadek może Cię zainteresują : http://vip-carcz.otomoto.cz/bmw-z3-m-236kw-C13357422.html http://otomoto.cz/bmw-z3-3-2-m-C8673264.html http://www.auto-plus.cz/Car/324069?id=324069&src_server_id=26&campaign_id=01 :)
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
myślę że z opłatami to max 10tys, plusminus 2 tys.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Hehehe, myslę, że nie żałuje. Tam było do włożenia kupa pieniędzy, żeby ją uratować. Zepsuty Vanos (brak mocy i zgrzytanie), fuszera po naprawie przodu i tyłu (pękający lakier i szpachla), pomalowane za żółto zaciski hamulcowe, zniszczony dach i peknięta szyba w dachu itd. Nie lubię reanimować trupów...:) Aha ...no to lipa. Z tego co wtedy pisales to nie wynikalo ze jest z nia az tak zle ...ze szpachla peka i mocy nie ma. pisales ze jechala nie zle ...ale nie wazne juz jej nie ma. A co do tej za 36k to nie koniecznie ta sama co w Pleszewie. A Warszafffffkkkaa pewnie i tak kupi. :mrgreen: Ma 'lotke' pomalowaną na srebrno tak jak tamta, środek czarny i felgi te same. Myślę że to zbyt duży zbieg okoliczności. Zapomniałem o tym że również jest bezwypadkowa :mrgreen:
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Hehehe, myslę, że nie żałuje. Tam było do włożenia kupa pieniędzy, żeby ją uratować. Zepsuty Vanos (brak mocy i zgrzytanie), fuszera po naprawie przodu i tyłu (pękający lakier i szpachla), pomalowane za żółto zaciski hamulcowe, zniszczony dach i peknięta szyba w dachu itd. Nie lubię reanimować trupów...:) A nie myślałeś o tej czarnej uszkodzonej za ok 37tys?
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13829043 Pamiętacie ją sprzed kilku miesięcy ? Była za 25tys tyle że w Jarocinie czy Pleszewie nie pamiętam.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Duś go o te foty jeszcze. Wóz wygląda konkretnie , może nie było z nim tak źle :)
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Dla jednych to mocny strzał, dla innych dobry materiał na samochód dla siebie.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Nie martwcie się, po sezonie powinny być tańsze :D
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Niektórym nie dogodzisz :)