Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
http://www.youtube.com/watch?v=KhL7ZnlNe9E (juz wyciete co i jak trzeba) i programem 'stop klatka' ;) - nagrywane na niemieckiej autobanie.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
na głowa upadłeś? Troszke kasy się dorobiłeś i ju chcesz tańce i biesiady organizować?! chcesz się oddzielić od reszty plebsu?! hihi, oczywiście żartuje - chciałem nawiązać do twoich ex kolegów ze sporta:) Pomysł dobry, proponuje z drugimi połówkami, ale możemy bez, aby ten kto nie ma nie czuł się jakoś smutno.... swoją drogą zmierzyłem czasy moje i michała, i wygląda to tak: moje: 120-200: 9,47 120-210: 11,26 120-240: 18,15 120-260: 25,65 100-200: 11,23 100-210: 13,07 michal: 120-200: 9,46 120-210: 11,04 120-240: 17,42 120-260: 22,50 100-200: 11,22 100-210: 12,97 widać efekt nowych turbin, no jest po prostu MEGA.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
istnieje szansa że michał nie będzie sam... ;) ale ja tylko po zdjęcia ;)
-
Zlot KRAKOW
:cool2: ładne widoki ile beemek w końcu było? u nas 24 (albo wiecej?) :norty: dziś wieczorem wstawimy foty ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
a ja je dzisiaj będę miał na laptopie;d hehe Wpadnę do Ciebie ok 20.00 ale to jeszcze się zdzwonimy ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Szajsfon mowi ze sie utrzyma;) wezcie tylko cieplo sie ubierzcie bo wieczorem moze byc mniej niz 3 stopnie;(
-
[E92] 335 X-drive - ściąga na prawo podczas hamowania
być może masz nierówno zużyte klocki/tarcze i prawa strona hamuje mocniej. - sprawdzałeś? swoją drogą zaciski w 335i wołają o pomstę do nieba - są to monobloki, KAŻDE mocne hamowanie z prędkości 200+ kończy się "myszkowaniem".
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Najgorsze, że może padać... ale jakby co obok mamy kryty parking więc szybko się dogada ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
tak, w czwartek normalnie pod wola parkiem o 20.00, tam na miejscu wszystko obgadamy. Może pojedziemy zobaczyć nową miejscówkę na zimę tak aby zaskoczenia nie było ;)
-
II zlot integracyjny BMW-Sport i BMW Klub Toruń, 30.09 Toruń
aż miło powspominać, musimy częściej robić wspólne wypady ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie polecam po primo to miejsce spotkań świadków jechowy. po due to droga publiczna wiec policja moze wszystko w kazdej chwili po triecie to tam jest taka dziurawa droga ze nie wiem czy bedziecie tam chcieli jechac....
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
HAHAHAHA ;) umyjmy autka... moj ostatnio lubi zbierac niepodzianki od ptakow i musze go codziennie wieczorem na kerszera.... :/
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie, silna mobilizacja, koledzy z krakowa organizuja zlot;) musimy pokonac ich nasza frekwencja;) niech kazdy kto moze sie pojawi;) umuta auteczka kobietki itp itd;) pokazmy ze warszawska jest the best ;) pablom: statyw obowiazkowy;) hehehe;)
-
Zlot KRAKOW
Uu ale ekiipa sie zbiera, trzeba mobilizowac warszawska ekipe aby nie bylo nas mniej. Niestety szykujcie sie na lekki deszczyk;) a ty karol rob fotki foteczki fotunie i publikuj na forum;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli pomyśleć gdzie tu wspólną choinkę postawić i kto się przebiera za mikołaja ;) :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Lubie szybko realizowac marzenia, a to wymaga ciezkiej pracy;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja w sob 8-18 pracuje wiec dzienna odpada;) nocne sa lepsze - bardziej klimatyczne;) grunt to miec statyw, pogadamy o tym w czwartek jak bedzie ladna pogoda;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
u mnie jak jest jasno odpada - pracuje:( w czwartek weź statyw - miejsce znajdziemy będziemy siedzieć i wertować google mapsy ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Totek każdemu by się przydał ;) Zapraszamy ponownie ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
I kilka z mojego ;) http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0658_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0660_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0661_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0664_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0666_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0669_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0671_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0672_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0673_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0674_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0675_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0676_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0678_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0679_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0680_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0685_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0688_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0689_800x600.JPG http://strony.aster.pl/capoeira/arkadia/IMG_0691_800x600.JPG
-
NURBURGRING 2012
O prosze, zachodnia ekipa ;)jak pojedziecie to pamietajcie o filmikach!!! Powodzenia!;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tylko pamiętajcie że dziś ARKADIA poziom -2 (parking niebieski - przy wyjeździe ;p)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Mr Photo aka: Sołtys im: PabloM pisał że będzie ;)
-
NURBURGRING 2012
haha fajnie Ci bo masz blisko ;) Porób jakieś zdjątka i uważaj na siebie ! ;) (ps: filmik tez mile widziany)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kurde, za rzadko się spotykamy widać:P Dobra będę tez na 100%:) troszke się spóźnie ;)