Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
E92 335i. Wymiana łańcucha, ustawienie rozrządu. Kto zrobi??
Koło warszawy znam kolesia, który by Ci to zrobił. Ale w Twoich okolicach - nie bardzo :(
-
E92 335i. Wymiana łańcucha, ustawienie rozrządu. Kto zrobi??
taka naprawa w takim aucie? jezu, jakto? ....
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
pogoda w podziemnym zawsze jest ok ;)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
kolejna Mka na forum będzie ;) tylko ta pewnie będzie zrobiona na MaXXa ;) Fajnie - cena w miare też dobra - pewnie szybko pójdzie ;) M w dkg bierzesz ?
-
Zakup 328i 245KM
5.8, ale wskazowka na równo na 60 mph, rozumiem że liczniki w F30 nie mają błędu pomiarowego ;)?
-
Zakup 328i 245KM
Twinscroll ;) niech sobie będzie ;)
-
Zakup 328i 245KM
No zapraszamy, sam jestem ciekaw jak nowe 2.0 bi turbo śmiga, a po chipie szczególnie (tylko w PL chyba nikt nie ma jeszcze). Ciekawe też jak ten silnik będzie się sprawował po 100-150 tyś km... ;) Na razie każdy go chwali :)
-
Zakup 328i 245KM
ja tam nie widzę przeciw wskazań, my pomiar robiliśmy gdzie lekko pokropiło 10-20 minut wcześniej, ja mam już zimówki założone a temperatura była ok 3-7 stopni. Jeśli w takich warunkach było by 7s to w realnych warunkach było by.... tez 7s ;) bo to są realne warunki... ;)
-
Zakup 328i 245KM
jesli serio masz 5,8 to rewelka (nowe automaty dwusprzęgłowe są super...), ja mialem dwa starty i na race logicu mialem 5,9 (licznikowe 5,2) - ale dwa spokojne starty ze nawet opony nei zapiszczaly.... - szkoda skrzyni bylo na wiecej prob... a do 200 mierzyles nowe 328i ile ma?
-
Przyczyny ściągania w prawo podczas jazdy?
Krzywe felgi, złe wyważenie (tak jak u mnie np...:P)
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Ty na tej żwirowni to robie zamek budujesz czy to taka Twoja prywatna miejscówka na sesje zdjęciowe ;)? Faktycznie, jak z dystansem koła wydają się być schowane to bez musiało być bardzo kiepsko ;(
-
BMW 335 E92 Coupe WBAWD71027P073665
wujekwaldus odpowiedział(a) na guma92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadne autko, ale brak navi i wysoki przebieg niestety bardzo utrudnią sprzedaż tego autka za taką cene w PL. Takie realia... niestety...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
SZkoda no, wkurza mnie jak ktoś moim marzeniem nie potrafi nawet wyprzedzić....;/
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Po kolegę pewnie ;):) A tak apropos naszego pięknegoo wyjazdu dwa tygodnie temu co spotkaliśmy ładne lambo... to chyba te: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,zderzenie-lublina-i-lamborghini,66557.html
-
E9x silnik 3.0i 272PS / 2.5i 218PS opinie
Cholera;) nakryles mnie;(
-
E9x silnik 3.0i 272PS / 2.5i 218PS opinie
Nastepny co nie ma 335i i pisze o jego spalaniu... Daj sobie czlowieku spokoj serio... Tym bardziej, ze temat tego nie dotyczy...
-
E9x silnik 3.0i 272PS / 2.5i 218PS opinie
Spalanie nie będzie porównywalne z 320d ;) Jeśli jeździsz dużo po mieście i spalanie w 320d masz duże, to w 3 litrowej benzynie jeszcze większe. Na czym Ci zależy? 1)Na osiągach? 2)Spalaniu? 3)Bez awaryjności? 1) bierz 330i. 2) bierz 325i 3) kupując używane autko nigdy nie wiesz co trafisz, możesz trafić kompletnie awaryjne 330i, albo kompletnie awaryjne 325i. ;)
-
E92 335d czy M3 DCT
Takie hamowania na prostej jedno na jakiś tam okres czasu to wiadomo że hamulce dadzą radę, im większe wtedy tym lepsze bo więcej odprowadzają ciepła ;) Jednak na torze jak kiedyś pojedziesz (a mając ///M na pewno pojedziesz:P) to zobaczysz, że po pierwszej wizycie na torze będziesz szukał 2-4-6 tłoczkowego zestawu... ;) Skrzynia w ///M to bajka, kiedyś użytkownik moreti przewiózł mnie kawałek swoją M3 i to miałem zaszczyt poznania kopa z LC :D start mega, potem biegi to po prostu zmieniały się w idealnym momencie super szybko, dla mnie największy plus M3 to własnie skrzynia. ///M budzi emocje, a czego się spodziewałeś:) dwóch postów: "aha" i "gratulację" ;)?
-
BMW 335i WBAWB73587PV80696
wujekwaldus odpowiedział(a) na Dyziek24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUwielbiam Leona i jego "wejścia smoka" ;))
-
E92 335d czy M3 DCT
M3 też można zmodzić ;) porównując serie to te autka są bez porównania. A ja chce zrobić sobie szybkie autko nie dlatego aby bić M3 (tylko M6 :norty: ) ale po prostu po półtora roku zaczyna brakować mocy, autko się nudzi i tyle. Zakup M3 do dołożenie min 150k (no chyba że kupimy grata z manualem lub USA) a ja za 30k-40k zrobie sobie praktycznie nowe autko - rachunek prosty. Czy autko wytrzyma? Nie wiem ;)
-
E92 335d czy M3 DCT
aj dramatyzujesz, nie napisałem że będe miał lepsze autko od M3 - tylko szybsze;p i mam nadzieje, że na torze też, Hamulce obecnie skuteczność i nagrzewanie jest porównywalne z M3 (a to przecież tylko zimmermany sport - zacisk seryjny - monoblock) Pęknięte hamulce w GTS (zdjęcie klagosza chyba) http://strony.aster.pl/capoeira/ring2012/DSC05152_800x532.JPG Swoją drogą inżynierowie z BMW są ograniczenie mocno z punktu widzenia ekonomicznego, nie mogą do 1M wsadzić DKG bo po głupim chiptuningu te autko biło by M3 zawsze i wszędzie. Tak samo jak nie mogą do 335i wsadzić normalnych hamulców tak tylko robią pakiet performance i możesz sobie lepsze hamulce dokupić za np: 15k, podobnie wydech, doloty, pakiety mocy itp. Gdyby inżynierowie z ///M nie byli ograniczeni rynkiem i ekonomią to M3 kosztowało by mniej i było by lepsze, a takto... Jest wspaniałe autko - marzenie także i moje ale nie jest to autko żebym robił na nie "uh, ah" i zachwalał zalety - których nie ma (np: hamulce właśnie)....
-
E92 335d czy M3 DCT
na nurburgringu kolesie klneli te hamulce... mówili że seryjne w M3/1M nadają się tylko na ulicę...w m3 gts tarcze były aż pęknięte... są badziewne, uwierz mi ;) że duże to mogą sobie być, ja też mam duze i też wiercone i jedyna różnica w stosunku do serii jest taka, że mniej się nagrzewają (co nie znaczy, że wcale).
-
E92 335d czy M3 DCT
M3 e92 ma tak samo beznadziejne hamulce jak 335i, tj jednotloczkowe na torze miekna tak samo szybko jak moje;( przewaga m3 dkg to skrzynia i szpera;) 335i z nakladem ok 50 tys bije m3 na glowe, tylko w m3 tez mozna wsadzic 50 i wtedy role sie odwracaja;) porownujac serie to 335 i czy d przy m3 to popierdolki a nie samochody;) ja jednak pojde w osiagi 335 i sprawdze czy po modach bedzie bilo m3 na prostej i na torze;)
-
E92 335d czy M3 DCT
nie, tu autor ma rację - seria m3 po prostu nie brzmi - szczerze to bardzo się zawiodłem - dopiero po zmianie wydechu nabrała rasowego charakteru ;)
-
E92 335d czy M3 DCT
Dzieki takim ludziom jak ty wlasnie prawdziwe sa przebiegi w dieslach rzedu 30 tys w dwa lata;) wez tu teraz jezdzij dieslem: wstajesz rano idziesz do garazu i decyzja: czym by tu sie przejechac m czy d? Hehehe glupie pytanie i wsiadasz do m;) boje sie ze jak bede mial dwa autka to u mnie bedzie podobnie. Zaloz galerie;)