Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
NURBURGRING - 18.07.2015
jak masz dostep do tanich euro (bo mi drukarka sie popsula) to pewnie, mozesz przywiesc:D no mam nadzieje ze uda mi sie wybrac tamtedy, jak nie zapomne nastawic GPS aby mnie odpowiednio pokierowal... :P sprobuje na jutubie ogarnac jak wyglada tam ta trasa i czy warto jechac... moze ktos nagral juz ;) EDIT: nosz kur*a i to moim kolejnym autem...
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Tak, u mnie juz komplet tez w taksowce. Ok, wiec zostalo mi tylko kupic euro. Winety mam, hotele mam, taxi mam, zyc nie umierac ;) Do zobaczenia wszystkim ktorzy beda bo juz sam nie wiem kto jedzie a kto nie :D 6 dni 4 tys kilometrow 420 koni pod maska, bedzie jazda ;) zastanawiam sie tylko czy jechac przez tunel gotharda w szwajcarii czy go ominac tymi kretymi drogami... tunelem juz raz jechalem.. 40+ stopni w srodku... nic ciekawego... co polecacie? A widoki moga byc niezle:D Czy to w ogole bezpieczne tamtedy jechac? Moze ktos akurat ze mna bedzie jechal tamtedy skoro i tak jedziemy na alpejskiego tripa... (no, ja przejazdem;P) konkretnie: https://maps.google.com/maps?saddr=Trasa+2&daddr=A2&hl=pl&sll=46.664411,8.591636&sspn=0.001881,0.00376&geocode=FW9JxwIdqciCAA%3BFVB_ywIdYXWDAA&t=h&mra=prev&z=10
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
hehe skupmy sie na tematach spotow warszawskich.... rozumiem ze w czwartek wieczorem stadion jest grany?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Za stara dla niego:)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
fotka nr 1 nadaje sie jako plakat do jakiegos czasopisma... mega, bmw powinno zaplacic Ci za to zdjecie!
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Odnosnie audio i odczuca w 335i mialem L7 teraz z M3 mam jakis individual hifi cos tam... szczerze to nie slysze roznicy.... ale moze to dlatego ze nie mialem jeszcze okazji nagrac sobie zadnej plyty i czasem slucham tylko radia.... silnik i wydech ma lepszy dzwiek ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
w krakowie moge byc w niedziele - mam cala wolna... jak chcecie sie spotkac - dajcie znac ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Ty lepiej daj znać czy jedziesz na 100% czy nie:)
-
Zlot KRAKOW
my jak sie spotykamy to 1.00 rano jestesmy w domu:D co u was tak slabo panowie;d?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
o kurde:D juz jestem na liscie ;) nie no dobra... sobota 21.00 mi najbardziej pasuje ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
nie bo - moze nie byc - trzeba sie zatrzymac:) - i dogadc: MEIN FUHER! I WANT VINETEN!!! (no i to moze byc trudne)... Takto juz leza moje vinetki i z glowy ;) Ale fakt, w PL autostrady drogie, ale we wloszech czy francji jest duuuuzo drozej ;)
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Teraz tak kto jedzie na powaznie i potem chce sie wybrac na euro tripa niech zamowi !!VINETY!! Ja jade przez szwajcarie (vineta roczna, ~130 pln) Wlochy (via card za 50 euro - mam nadzieje ze starczy...) Oraz austrie, vineta 10 dniowa, ~40 pln. W sumie za vinety z wysylka zaplacilem 446 pln. wszystkie kupilem tutaj: http://comeon.pl/winiety/ Chcialbym tez powiedziec ze zostaly dwa tygodnie do wyjazdu ciekawe ile osob pojedzie ;) Jakby co miejsca w hotelu wciaz sa: (26.07-28.07) http://www.booking.com/hotel/de/dorint-am-nurburgring-hocheifel.pl.html?sid=2f6075b46322be238bc5bfcb01263422;dcid=1;checkin=2013-07-26;checkout=2013-07-28;srfid=5fd62b046f66b7dec9b4dc7b8f8bdbbe6b55798fX1
-
Zlot KRAKOW
mam nadzieje ze pod hotelem w okolicach gor adenau za dwa tygodnie (tak tak, to juz dwa tygodnie!!!!) spotkaja sie Black&White ///M3 Power.... ;)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
fajne widoki... furki cudne... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
:) Powiem wam szczerze ze takie nocne spacery po starowce sa calkiem super, next time pisze sie na podobne spacerki ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dzieki za mile spotkanie :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
ok to bede ok 20.30;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
a do ktorej bedziecie to moze i ja sie zjawie?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
bjeda cos dzisiaj. Ja o 20.10 koncze prace jak cos, gdybyscie w jakies fajne miejsce pojechali to dajcie znac... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
kto chetny na pomiary dzis 21.30? jest super pogoda bo zimno ;] + nie bedzie komarow + lepsze doladowanie :norty: - zakladac kurtki... wiec kto bedzie niech da mi znac na priv albo tu. bo nie wiem czy podjezdzac.... 21.30 od razu na miejscowce....
-
E93 328i po lifcie , kto ma ? ile realnie pali .
nie zajechana tylko takie sa faktyczne osiagi... mierzone RaceLogiciem a nie pomiary licznikowo... w spalanie katalogowe nie wierzysz a w osiagi 0-100 niby juz tak? Ja w swojej katalogowo mam 4.7 a ponizej 4.9 na razie nie zszedlem. Po prostu 328i nie ida i malo nie pala, to samo z 330i. Znalem kiedys kolesia co kupil E92 330i i zalowal po 2 tygodniach... Generalnie jesli ten silniki ma jakiekolwiek zalety to raczej sklanial bym sie w kierunku bez awaryjnosci, ale na ten temat nie duzo wiem wiec sie nie udzielam ;)
-
E93 328i po lifcie , kto ma ? ile realnie pali .
????????????????? podwazasz moja wiarygodnosc? Skad ty sie urwales? - elita tego forum byla ze mna i widziala to na wlasne oczy.... 3razy sie zastanow zanim cos napiszesz :mad2: :duh:
-
E93 328i po lifcie , kto ma ? ile realnie pali .
to ja tez napisze cos fajnego: ostatnio bylo E90 328i na pomiarach (przedliftowe w automacie) czas do setki: 7,6s. (tyle samo co ja wykrecilem w 120d po chipie...) Wyscig 80-200 z E36 328i (~215koni...) E90: 5-6 dlugosci z tylu. To tak cos ciekawszego niz spalanie i bardziej rzetelnego ;) Czyli silnik fajny, dzwiek R6 jest no ale na osiagi to tu nie ma co liczyc, na niskie spalanie z tego co czytam tez nie.
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Na wszelki wypadek wezcie parasol po prostu i kurtki:) aby nie marznac jak w toruniu ;) i bez narzekania... pogoda to pogoda... deszcz tez ma swoje uroki... mozna robic ladne zdjecia w deszczu... Chyba ze bedzie grado napierniczanie z nieba sierczystym lognistym deszczem z pierunami no to moze byc juz nieciekawie... ;)
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
no tak, wynik bdb, ogolnie byl to udany wieczor:D Gratulacje i milego kopania tylkow ;)