Treść opublikowana przez wujekwaldus
-
Jaki silnik do e90?
Najpierw: viewtopic.php?f=70&t=240704 a potem: viewtopic.php?f=70&t=242291
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dzisiaj spot był w policyjnych klimatach ;)
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Nie wiem jak bedzie nowe M3 ale poprzednie (E92) jesli chodzi o prowadzenie to mimo swojej masy prawdziwy polykacz zakretow i bardzo fajna zwinna i szybka furka, polecam kazdemu, Nowe M3/M4 ma byc lzejsze i mocniejsze, do tego ma miec w opcji ceramiki - moze byc tylko lepiej... ;) W Gamie "usportowionych" aut ///Mka nie ma konkurencji, zadne RS'y czy AMG nie umywaja sie w prowadzeniu do ///Mek, Zreszta, po ///M jedyne na co ludzie sie przesiadaja to porschaki, ferrari... ;) To chyba mowi samo za siebie ;)
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
no jak mozesz taniej sobie zalatwic to spoko, bo ceny ceramiki rozwalaja.... Zamawiaj te M3 bo jestem ciekaw jakie to osiagi bedzie mialo :) hehe....
-
M3 F80 Limuzyna order + M Event 2014 str13
Cos ubogie te M3... Ani adaptive drive ///M Ani ceramiki Ani pakietu MDriver... To moze lepiej 335i zamowic ;) 100 tys taniej bedzie ;) Chyba ze ///Mka za 410 tys wystarcza - podziwiam wtedy mnie by ciezko bylo sie pogodzic z myśla ze mam "pół" auta. Choroby wieku dzieciecego sa w kazdym aucie, aczkolwiek w E92 ///M takowych nie było, dlatego nigdy też nie było liftu silnika. ps: u mnie tak na szybko konfig, też BEZ SZALENSTW: moge z tej listy pozbyc sie elektrycznych foteli i skory... nadal wchodzi 470+ tys... Moja rada taka to że jak brać M3 to przez "duże M" potem będziesz chciał to sprzedać i nikt nie będzie chciał kupić gołego auta.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
juz nie taka polowa dnia, czas treningowy zostal skrocony i trwa od 8.45 do 10.45, od 11 zaczynaja sie jazdy. Na TPTD moze jechac kazdy, trzeba miec kask lub mozna go wypozyczyc. Normy halasu sa sprawdzane dynamicznie, na ostatniej edycji nie spotkalem sie aby kogokolwiek sprawdzali. Polecam sie wybrac, zabawa przednia, ja pewnie jeszcze we wrzesniu zawitam ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja bez samochodu, wiec jak ktos zechce po mnie przyjechac o 20.00 to zapraszam ;) hehe
-
Cena - oferta BMW
roczne i dwuletnie tez beda tansze ;) wiadomo kiedy bedzie na bmw.pl w konfiguratorze?
-
Cena - oferta BMW
zawrotna cena, 30 tys drozsze jest bmw M6 coupe... Jakby kosztowal <400 to byl by to hit 2014 roku.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
bardzo ladny przejazd :cool2: czas ponizej 2 min na pierwszy raz to rewelacja.
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
moj limit na pewno nie, samochodu tym bardziej. Ja na imprezach tego typu autem ktorym jezdze na codzien nie uzywam go 100% 'trackdayowo' zauwazcie ze jade tylko na biegch 3-4, hamuje delikatnie, czasem silnikiem (czesto przed "pierwszym lewym") jezdze na MDM zamiast "bez trakcji" a to spowalnia i w zakrecie i podczas wyjscia z niego... to ma byc dla mnie zabawa... kiedys odloze wiecej kasy to zbuduje sobie trackdayowke ktorej nie bedzie mi szkoda ;) na nowych oponach tez jestem ciekaw wyniku, jedenak do sierpnia na pewno juz tego nie sprawdze:D ... monaco, nurburgring....:)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
hhehe no tak, piekne czarne m3 pojawilo sie wczoraj na torze poznan :) Wykrecilo 1.54.1, sekunde lepiej niz w serii, czy to duzo czy malo.... Ten ciezar kompresora na przodzie sie czuje w zakretach... slabe opony tez sie czulo... i jechalem jak glupi, jak ogladam filmik to az wstyd ... https://www.youtube.com/watch?v=NWp_zxKjbEw
-
przerywa co jakis czas na biegu jałowym 335i e92
nie, to nie jest normalne
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
Gratulacje:) a tak btw: Jestes z ursusa?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Tia, G63 AMG 6x6 z namiotem na pace ;)
-
N52 - jak to w końcu jest, kupować czy nie?
viewtopic.php?f=70&t=240704 Proponuje poczytac ....:)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
ja bez noclegu... ale zaskocze was troche ... przynajmniej niektorych ;)
-
CHCE KUPIC E9X JESTEM NOWY NA FORUM <- READ THIS!!!!!!
GorzkieZale.pl, cieszymi sie Twoim szczesciem i prosimy o nie robienie balaganu na forum.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
A moze mozna za darmo?:) No bez jaj, wlodi to organizuje i on ustala koszta... poswieca temu swoj czas i chce aby wyszlo jak najlepiej... 200 pln to nie majatek juz nie popadajmy w skrajnosc ;)
-
335i - Cobb vs strojenie tunera
6ZF znosi single turbo kit na 600 koni, to pancerna skrzynia i takie smieszne moce jak 400-450 koni i 500-550 nm nie sa jej obce. 335i E92 w JB4 map4 czy cobb stage4, lyka M3 E92 w przedziale 100-200, potem puchnie i powyzej 240 traci.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
JasniePan Waldemar spozni sie troche.... ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
dajcie spokoj, jest 300km autostrady ;) przelotowa 150km/h na tempomacie i jazda... ;)
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
Jakby co zapisalem sie na niedziele, 06.04 ;) wyjazde sobie w niedziele rano przed 5 aby byc na 7 w poznaniu.
-
F1 Monaco 2014 22-25.05.2014!
hehe w sumie sekret to zaden ale na razie jest to faza "concept" - chodzi o tripa do USA z zachodniego do wschodniego wybrzeza na okolo 10-14 dni. :) F1 niedlugo beda elektryczne ;)
-
F1 Monaco 2014 22-25.05.2014!
no ja w tym roku na f1 do monaco nie zawitam bo bede tam miesiac pozniej z positive ways, ale za rok pozwole sobie na taka przyjemnosc... - chyba ze wypala inne ciekawe plany ktore w sekrecie realizujemy z niektorymi uzytkownikami :d hihihi...